Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Belegondolva egy álszent dög vagyok, hajtom a gyereket,... fórum

Belegondolva egy álszent dög vagyok, hajtom a gyereket,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

tegnapelőtt 20:13
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Levarosbukta)
tegnapelőtt 19:11
Ugye?
23. levarosbukta (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 13:56
Jézusom! Még mindig ezzel gyötrik a gyerekeket?
22. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 10:40
Dehogy vagy. Csak azt akarod, hogy neki is legyen munkahelye, amit néha utál az ember, de el kell addig jutni.:))
21. fincsi5 (válaszként erre: 20. - Hansika)
tegnapelőtt 10:38
Ez igen carra sikerült.
tegnapelőtt 01:01
Most azert örülök, hogy nincsenek gyerekeim....
19. Bichi (válaszként erre: 11. - Anyagi)
szept. 24. 22:35
Láthatóan azt sem tudod, hogy miről van szó, de azért jól megmondtad neki. Bár az is igaz, hogy mindenki magából és a tapasztalatából indul ki... :DDDD
18. timycat (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 22:00

Engem gimiig nyaggattak általános suliban illusztrációval, igaz én 6. után pattantam onnan.


Sosem volt jó az illusztrációm, mindig lehúzták... persze a mai agyammal már tudom hogy valószínűleg sosem hallott, látott a tanerő kubizmusról vagy fauvizmusról.

17. timycat (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 21:57
Ó szerencsétlenek, még Móricz sem gyerekregénynek szánta, egy depresszív társadalom regény. Oké-oké totál ül a mai korra.
szept. 24. 21:11
Illusztrálni szerencsére nem kell, de szerintem a nyolcadikosok körbe is röhögneék a tanerőt, ha Nyilas Misit kellene rajzolniuk.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Timycat)
szept. 24. 21:09
Légy jó mindhalálig.
14. timycat (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 20:45

Olvasónapló... ooo baszki. De rüheltem. Miből kell írni? Még mindig van hogy illusztrálni is kell?


Kitartást a gyerMeknek!

13. tsfmvk
szept. 24. 20:17
Az is vagy.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Anyagi)
szept. 24. 17:53

Kevesebb felkiáltójellel nem megy?

Az olvasónaplót kell elkészíteni szeptember 30-ig. El kellene olvasni a könyvet addig és megválaszolni a kapcsolódó kérdéseket.

Ezt hogy gondolod mellé ülve megvalósítani?

11. Anyagi
szept. 24. 17:30

Úgy gondolom, hogy nem utasítani kell a gyereket, hanem melléülni és megtanítani TANULNI!!!!

Persze ehhez megfelelő szülő-gyerek kapcsolat kell, amikor nem mondunk neki negatív dolgokat, ha valamit nem tud vagy nem ért!!!!

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 17:03

Akkor lennél álszent,ha nem mennél dolgozni, hanem kiiratnád magad ok nélkül betegállományba.

Én sosem éreztem magam ezért álszentnek, még akkor sem, ha nem is dolgoztam, mikor kisiskolás volt :D

szept. 24. 16:42
Nem vagy az. Jót akarsz neki, csak ezt még akkor nem tudják. Nem akarod, hogy ő is sóhajtozva szenvedjen a dolgozóban. Mert lehet értelmesen és hatékonyan is tevékenykednünk a munkahelyünkön ami még talán örömet is okoz és meg is fizetik.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
szept. 24. 16:38

Igen, igen. Az fontos, és igyekszem is.

Nem is látta, hogy mindmeghaltam ma munka közben. Inkább kiirtam egy lökött vallomást.😀

7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 16:24
Nem vagy gép, nem hibátlanul kell működnöd, hanem hitelesen. Arra azért figyelj, hogy amit mondasz és amit csinálsz, az legyen összhangban. Az egyetlen dolog, amit soha nem szeretnék elveszíteni, az a hitelességem. Minden másra ott a Mastercard. 😉
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
szept. 24. 16:19

Igen, ezt meg is beszéltük. Meg azt is, hogy felesleges streszfaltor mindent az utolsó pillanatra hagyni, pláne, ha nem is marad ideje mindent rendesen megcsinálni.

De közben meg én is kapkodok, meg szenvedek, szóval tudom mitől szeretném megóvni, közben meg tudom, hogy időnként az embernek valahogy minden fárasztó és nyűg. De ezt persze nem mondom a noszogatáskor. Máskor azért mondom, hogy tudom, hogy ő sem gép.

5. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
szept. 24. 15:54
Nem :)
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 15:54
nem vagy,te csak azt szeretnéd,hogy a gyermeked később boldoguljon és hogy normalis élete legyen.Ezt törödésnek mondják...
szept. 24. 15:36

Szerintem nem sikerült megfogni a lényeget.

Hol olvastál módszert?

Honnan tudod, hogy nálam mit takar az, hogy "hajtom a gyereket"?

szept. 24. 15:29
Szerintem nem jó módszer, egy életre elmegy a kedve a tanulástól. Türelemmel és jutalmazással sokkal többet érsz el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook