Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátkozni szeretnék Budapesten fórum

Barátkozni szeretnék Budapesten (beszélgetős fórum)


10. Regin_a (válaszként erre: 1. - Lilla80)
aug. 7. 19:17

Néha az is elég ha van aki meghallgat és együtt érez veled. Én ezt a fajta barátságot keresem, s szeretném."


Tölts el még vagy 20 évet és az lesz a barátod akivel félszavakból is megértitek egymást

A barátsághoz múlt kell,az ismerőshöz elég egy találkozás, ha szimpi

9. Józsibirka (válaszként erre: 7. - Ancsika81)
aug. 7. 18:23
💁‍♂️
8. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Lilla80)
aug. 7. 18:22
Ennyi vót?
7. Ancsika81 (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
aug. 7. 16:08

Szia.


Miből gondolod?


👀👀👀

6. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Lilla80)
aug. 7. 16:06

Szia Lilla.


Nem vagyok pesti, ha gondolod, írj.


Meglátjuk...


Szeretettel:


Anita

aug. 7. 15:40
Én is szívesen barátkoznék!
4. tulipán*** (válaszként erre: 2. - Józsibirka)
jún. 8. 13:33
😀😀 Józsikahh .... 😀
3. Candy155 (válaszként erre: 1. - Lilla80)
jún. 8. 09:55
Szia! Én szívesen barátkoznék, budapesti nő vagyok. Írj egy kicsit magadról privátban, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor találkozhatunk is valamikor.
2. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Lilla80)
jún. 8. 07:15

Én Naggyábó kiestem....


De azért eggyütt érzek veled!

jún. 8. 07:10

Sziasztok!


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de olyan nehéz barátkozni manapság. A régi barátok, ahol gyermek van, teljesen bezárnak. Főleg amíg kicsik.

Én sem igénylem, hogy olyan barátot keressek akivel minden percet lefoglaljon, hisz mindenki éli az életét. De valljuk be őszintén, néha mindenkinek szüksége van egy kis lelkizésre. Néha az is elég ha van aki meghallgat és együtt érez veled. Én ezt a fajta barátságot keresem, s szeretném. Úgy érzem, hogy ebben jó vagyok

S ha ez még viszonzásra is talál, tök jó dolog szerintem. Úgy szeretnék egy őszinte igaz barátságot, ami nem terhes egyik fél számára sem.

Ha Budapesti vagy és magadra ismertél, kérlek írj nekem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook