Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Attól jó a Hoxa, hogy anonim fórum

Attól jó a Hoxa, hogy anonim (beszélgetős fórum)


23. andilaci (válaszként erre: 22. - Smaragdzöld 🐉)
aug. 14. 18:25
👍🏻✅
22. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 2. - Ancsika000)
júl. 26. 08:54

A fórumtémáknak csak töredéke az olyan kényes téma, ami valóban indokolná az anonimitást.

Viszont elég itt, a Hoxán körülnézni; láthatod, hogy pont az ellenkezője megy. Unatkozó fórumozók nyitják sorba azokat a vallomásokat, amiknek nyomokban sincs közük a valósághoz. Még ha viccesek lennének, akkor megérteném. De nem viccesek, nem humorosak. Többnyire izzadságszagúak. Ha nem elég "kapós" a téma, nyitnak egy újabbat.


Ezeknél a próbálkozásoknál már egy olyan téma is többet érne, ami akár komoly vitákat váltana ki. Személyeskedés nélkül. Voltak korábban ilyen viták, állítom: sokkal érdekesebbek voltak, mint a mostani nyühögések.

21. csemár (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 26. 08:04

Megértelek. Van, aki ezt tudja korrektül csinálni, és van, aki visszaél vele.

Arctalanul.

Arcátlanul.

20. 6b12a4f57f (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
júl. 26. 03:46
Legtöbbször nem is érdemes.
19. Érdekes73 (válaszként erre: 3. - 6b12a4f57f)
júl. 25. 19:46
én inkább nem szólok az anonimokhoz
júl. 25. 19:21
A következményeket vállalni nem kell félnetek ha mindenki beleegyezne én nem ellenzem.
17. Ancsika000 (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
júl. 25. 18:39
Ez valóban így van, ezzel egyetértek.
16. Ancsika000 (válaszként erre: 12. - Lady Lavender)
júl. 25. 18:38
Egyáltalán nem.
15. Ancsika000 (válaszként erre: 9. - Ruslan)
júl. 25. 18:38
Én is vállalom a tetteim következményét. Az én élethelyzetem jelenleg nem ilyen jellegű.
14. csemár (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 24. 12:22
Jobban szeretem a Hoxát, mint a FB-ot, s nem az anonimitás miatt.
júl. 23. 08:20
Azt egy kicsit tényleg túlzásnak tartom, hogy egy anonim fórumon belül még anonimabb lehetek. Persze vannak kényes témák. De akkor már úgy lenne korrekt, ha válaszolni is lehetne nick nélkül. Csak sajnos néhányan a névtelen fórumnyitás lehetőségével is visszaélnek, és arra használják, hogy bunkó stílusban osszák, ami nincs. Ha erre lehetnek anonim válaszolni, abból csak a balhé lenne.
12. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 22. 23:24
Te 20 évvel ezelőtt élsz?
júl. 22. 22:15
Eddig nem hiányoztál, nagy az esély arra, hogy ezután sem fogsz.
júl. 22. 21:48

FB-on, saját nevem alatt több csoportnak vagyok aktív tagja. Itt olyan csoportok nincsenek. Vagy, ha nyitnak is a témában, idővel mind másról szól.

Hoxán is van, aki ismer.


Jó, hogy itt még a regisztrált nevünk mellett is írhatunk anonim. Vannak ugyan, akik indokolatlanul használják, de ők nem is maradnak meg egy regisztrált névvel sokáig.

9. Ruslan (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 22. 21:14
Hát nekem nem esik jól arctalannak lenni. Én vállalom a tetteim következményeit is és nem vagyok szégyenlős. Persze nemcsak én létezek, így ez a funkció sokaknak jó és hasznos.
8. globus (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 22. 20:54
FB-on is kamusok, akik többnyire csak randalírozásra használják.
7. Anyagi (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 22. 20:47

Legalább a nick nevét vállalhatná az aki hozzászól és okoskodik!

Rengeteg a troll és a szemét reakció!

júl. 22. 20:25
Alapjáraton szeretem ezt az oldalt, attól függetlenül, hogy már többször kiraktak vagy èpp mostanában nincs időm rá. De az insta nèpszerűbb mint a Facebook... 🤣
júl. 22. 20:03
Engem nem zavar.
4. 6b12a4f57f (válaszként erre: 2. - Ancsika000)
júl. 22. 19:47
Érthető. Én sem szeretnék mindent kiteregetni.
3. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Ancsika000)
júl. 22. 19:45
Örülnék, ha névtelenül is hozzászólhatnék egy-egy témához.
júl. 22. 19:45

Rögtön meg is magyarázom...

Nálam pl.most van egy élethelyzet, amiről nyíltan nem szívesen beszélek, de kénytelen vagyok kiírni magamból.

Azonban amúgy még sem szeretem az arctalanságot. Szeretem vállalni a véleményemet. De ez kényes téma és lelkileg megterhelő.

júl. 22. 19:42

Egyesek szerint a hagyományos fórumok elavultak. Manapság mindenki a FB- ot nyomja. De mi van, ha jól esik névtelennek/ arctalannak maradni?

Mi a véleményetek erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook