Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Apádat vagy anyádat választottad volna? fórum

Apádat vagy anyádat választottad volna? (beszélgetős fórum)


17. Hansika (válaszként erre: 13. - Srcrss)
tegnap 14:38
Öcseddel milyen a viszonyod?
tegnap 13:29

Egyiket sem.


Apám alkoholista volt, anyám fekete öves nárcisztikus.

tegnap 13:16
Én sem tudtam volna választani. Jó, hogy nem kellett. Szép gyerekkorom volt. Megfelelő neveléssel, szigorral és nagy szeretettel övezve.
14. birebora (válaszként erre: 12. - Violet18)
tegnap 13:15
Azt hiszem 12 éves kortól kérdezik meg a gyerekeket.
13. srcrss
tegnap 13:14
Őszintén? Egyiket sem, mert nem rajongtam értük. :D Apámért azért nem, mert mindenkit elnyomott, akit tudott. Mindig harcban álltunk egymással. Anyámért azért nem, mert hagyta. És mindig az öcsémet pátyolgatta. Engem elhanyagolt.
tegnap 12:54
Ezt a döntést nem szabadna a gyerekre bízni, pláne bizonyos kor alatt....
tegnap 12:40
Én nem tudtam volna választani! Mindkettőt imádtam! Nagyon szép gyerekkorom volt kellő szigorral és rengeteg szeretettel. Szüleim nagyon szépen éltek.😀❤️
tegnap 12:36
Én mindig nagyon anyás voltam, úgyhogy egyértelmű. De Apummal is jó a viszonyom egyébként.
tegnap 12:29
Szomorú sorsok vannak :(
tegnap 11:00

Mindkettőt akartam. Édesapàm döntött helyettem. Ő nem akart senkit. Önszàntàból át sétált a túl oldalra. Nagyon halvàny emlékem van arról hogy nézett ki.

Alig voltam öt éves.

tegnap 10:36

Minden élet, körülmény más.

Mi van, ha xar a helyzet, és nincs választásod?

tegnap 10:22
Êdesanyámat választottam volna gondolkodás nélkül.( És az se érdekelt volna, ha apámat soha többé nem látom !)
tegnap 09:36
Nehéz kérdés. Szerencsére nem kellett döntenem, Apám haláláig imádták egymást a szüleim. Apám korrektebb, de keményebb ember volt. Anyám érzékenyebb, de néha manipulált.
tegnap 09:29
Én pedig nem is ismertem az Apukámat, még a születésem előtt elváltak, soha nem érdeklődött utánam. Így nem tudom mit választanék, nem tudom milyen érzés ha valakinek Apaként van Apja.
tegnap 09:29
Intézetet választottam volna.
tegnap 09:17
Ha vissza kellene menni az időben azt választanám, hogy apám ne haljon meg 38 évesen...
tegnap 08:49

A szüleim kiskoromban váltak el. Nem szépen. Még nekem is el kellett mennem a bíróságra és megkérdezték, kivel szeretnék élni. Apámat mondtam. Nem a válaszom miatt, más tényezők miatt, tényleg neki ítélt a bíróság.


Ha most vissza kellene menni az időben és neked választanod kellene a saját szüleid közül, hogy kivel kellene leélned az időt a felnőtt korodig, kit választanál?

Én még mindig apámat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook