Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Annyira zavar, hogy főnököm néhány embernek ajánl fel... fórum

Annyira zavar, hogy főnököm néhány embernek ajánl fel... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 20:28

Igen, jogosan érzed.

Nekem mindig csak olyan főnökeim voltak akik, 90%-ban tegeződtek 10%-ban magázódtak, de ott nem volt kivétel.

Illetve volt, de az csak férfi főnöknél, hogy a jóval idősebb nőket csak akkor tegezte, ha azok szóltak, hogy benne vannak a tegeződésben.

Elég modortalan az a főnök, aki szelektál, így szabad folyást adva a klikkesedésnek.

16. Anyagi
okt. 1. 20:09

Nem nézem jó szemmel, ha valaki "csak úgy" letegez!

Egy férfi meg főleg ne tegye ezt!!!!

De én határozottan konzervatív vagyok, aki ismeri és igyekszik be is tartani/tartattni az etikettet!!!!!

okt. 1. 15:10
Multi kulti mindenki tegeződik. Meg is őrülnék ha magázódnom kellene 😱😱😱
14. Zoxa
okt. 1. 12:47

Biztos nem így csinálnám, ha főnök lennék;-)

Vagy ez, vagy az a változat mindenkivel. Az is lehet, hogy megbeszéltem volna a kezdetekkor, h. emberek mit válasszunk, döntsünk együtt erről. Az újabbak meg ahhoz alkalmazkodnának.

okt. 1. 12:25
Nekem bizonyos emberekkel a magázódás jobb.
12. srcrss (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 12:02
Valószínű, hogy ezért tartják a távolságot.
11. gigi>
okt. 1. 11:38

Nálunk mindenki tegez mindenkit, kortól és nemtől függetlenül.

Senkinek soha nem volt ezzel semmi problémàja.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Srcrss)
okt. 1. 11:35
Nekem mindig azt mondják örülj h van munkád, honnét tudod h nem örülök, attól h még morgok rá.
9. srcrss (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 11:28
Mindennek? Ismersz? :D
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Srcrss)
okt. 1. 11:28
Jó de te mindennek örülsz :)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Xochipilly)
okt. 1. 11:27
Kis cég és ráadásul sokszor az újabbat fiatalabbakat tegezi.
6. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 11:27
Megalázó??? Én annak örülök, ha magázódunk.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Katt2)
okt. 1. 11:26
Így is tettem eddig :)
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 11:17
Engem pont nem érdekelne hogy kivel tegeződik vagy magázódik ha egyébként korrekt.
okt. 1. 11:10
Elhiszem, hogy zavar. Azt is, hogy megalázónak érzed. Pláne ha olyanokkal tegeződik akik feleannyi ideje vannak a cégnél. Ez olyan mint amikor megyek a gyerekért a suliba és a kedves apuka aki kb minden más szülőt tegez, nekem csókolomot köszön 😄 Illetve nekem és a néha megjelenő nagymamáknak...mindezt úgy hogy 3-4 évvel fiatalabb mint én. És akkor ne gondoljam azt, hogy öregnek nézek ki 😑 A főnöködnek is inkább vagy tegeznie vagy magáznia kellene mindenkit, pláne ha egy kis cégről van szó.
okt. 1. 11:06

Én nem látom ezt megalázónak. Felfoghatod a tisztelet megadásának jeléül is. Nem biztos, hogy ez a bizalmatlanság jele.

Ha ő magáz, akkor te önözzél. Ezzel megadod neki a tiszteletet, aztán, ha ezt észreveszi, akkor lehet, hogy felajánlja a tegezést.

Egyébként, ez kétélű fegyver. Az önöző formát is lehet úgy használni, hogy a másik embert porig alázod.

Ahogy mondják: a szó veszélyes fegyver. Lehet vele simogatni, de pusztítani is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook