Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor a test öregszik... fórum

Amikor a test öregszik... (beszélgetős fórum)


8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Abigél121)
ma 21:02

60 után ugyanaz a gondom, mint 47 évesen, csak most 6-7 körül ha felébredek, be kell vennem egy gyógyszert, hogy a 7:30-as igazi ébredésnél ne legyen merev kezem-lábam, gerincem. Igazából 66 után lett ennyire rossz a helyzet.:((

Ja, és nem elég ez, még ott van a gyerek, és a "netán" férj is.:(((

ma 18:29
Igaz, hogy én még "csak" a negyvenes éveimben vagyok, de van cukorbetegségem, szedek kétféle gyógyszert magas vérnyomásra. Mostanában lazítottam a diéta tartásán és jól fel is ment a cukrom, alig tudtam leverni egy hét szigorú diétával. Ma már végre nem 13 volt, hanem 6,9. Nagyon örültem neki, mert megijedtem, hogy inzulinos leszek, ha nem megy le a normális értékre. A 160 g szénhidrát diétát tartom és három óránként eszek.
6. 55Judit (válaszként erre: 5. - 55Judit)
ma 18:22
Sajnos a fiatalok is megbetegszenek, én is voltam nagyon beteg már 36 évesen műtöttek, aztán zsinórban jöttek a bajok, amíg észbe nem kaptam és elkezdtem ezt-azt változtatni. Akkor tudatosult benem hogy lehet máshogy is élni, mikor lett internetem, hát nem voltam már akkor fiatal. Viszont orvos sosem adott egészségre vonatkozó tanácsokat. Sajnos idős koromra tudtam elérni a (majdnem) egészséget. Napi szinten dolgozok rajta.
ma 18:17

Na, 70 évesen pont ezért kezdtem el csikungozni. Máshogy étkezek mint fiatal koromban, és hogy minél lassabban épüljön le az izomzatom, erősítek is.

Azt, hogy az egészség nem jár alanyi jogon, egyre jobban érezzük az idő múlásával.

ma 17:26
Sajnos már nem csak a 60-70 feletti embereknek gyengül meg az egészsége hanem a fiataloknak is. Rengeteg krónikusan beteg fiatal is van.
ma 17:05
Lehet, hogy én értek valamit félre, de 2022-ben nem 40 éves voltál? Most 42, csak elírtad?
ma 12:35
nem kell feltétetlenül 60 évesnek lenned, jöhetsu kprábban is. Itt meghallgatunk: esetleg adunk tanácsot.
ma 12:32

Mit érzel.ha már elkerülted legalább a 60-at. és kezded magad ettől rosszul érezni.

72 vagyok és erősen leromlott az egészségem.

Beszélgessünk persze nem csak a betegségeinkről, jöhet sok más téma is.

Család, gyerekek unokák, netán férj v. élettársi problémák.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook