Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A testvéreimmel alkalmatlanok vagyunk a szoros kötelék... fórum

A testvéreimmel alkalmatlanok vagyunk a szoros kötelék... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 21. 18:00
Mindenkinek meg van a saját élete. Ha baj van összetartunk. Ha segitség kell, segitünk.
11. Bigus2
jún. 21. 17:45
Tudom, hogy sokan vannak így, de én nem értem ezt. 23 éve veszítettem el a testvérem,felnőttek voltunk, mindkettőnknek volt saját családja, de nekem nagyon hiányzik.
jún. 20. 19:38
Az durva hogy a testvéreteket nem tekintitek családotoknak nekem akkor is számít a vérségi kötelék
9. globus (válaszként erre: 6. - Amaunet)
jún. 20. 17:17
Ez így normális. Külön utakon jártok, mindenkinek saját családja, élete van. Tudjátok, hogy ott vagytok egymásnak, ha szükség van rá.
jún. 20. 16:59
És fontosabbak számomra bárkinél.
jún. 20. 16:58

Hát a testvér,az testvér szomorú hogy sokan,úgy vannak ezzel hogy az a normális,ha nem találkoznak vagy nem sokszor,nem mindegyik testvéremel vagyok,jóban de ha az édes testvéreimet

nem láthatnám vagy nem sokszor szerintem biztos depressziós lennék nem hiszem hogy túlzok.

6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 12:43

Mit nevezel szoros köteléknek?


Mi négyen vagyunk, de ahogy sorban elhagytuk a szülői házat mindőnknek megvolt a saját élete. Nem lógunk a másik nyakán.

Persze, ha valamelyikőnknek segítség kell bármiben számíthat a többiekre. Drukkolunk egymásnak, hogy mindenki megvalósíthassa a terveit. Látogatjuk is egymást, de főleg a szülői háznál jövünk össze.

Úgy érzem mi összetartunk, de nem telepszünk egymás nyakára.

5. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 12:22

Sajnos mi sem voltunk soha szeretetteli kapcsolatban a nővéremmel. Ahhoz túlságosan különbözőek vagyunk. (Bár néha tanúja vagyok annak, ahogy anyuval beszél - az alapján, talán jobb is.) A Páromat meg ahol lehet, kihasználja, hülyére veszi a nővére, úgyhogy ez a "testvéri kapcsolat" sem hiányzik. :)

Vannak viszont olyanok körülöttem, akiket testvérként szeret(het)ek. Kárpótolnak. :)

jún. 18. 11:48

Sose hittem abban, hogy egy vérségi kapcsolat bármire is kötelez. A szeretet nem egy elve elrendelt jog, illetve kötelezettség. És nem is lehet mindenkit szeretni. Nem is kell, elég csak normálisan, kedvesen viselkedni vele.


Popper Péter szavaival: [link]

jún. 18. 11:18
Mindkét félen múlik.
jún. 18. 10:49

Nem vagytok egyedül:((


Én férjeméket látva, nem is bánom, hogy nincs testvérem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook