Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A légúti allergiát kimutatja a vér, laborvizsgálat? fórum

A légúti allergiát kimutatja a vér, laborvizsgálat? (tudásbázis kérdés)


12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 3. 22:22
Vényre kapható antihisztamin. Minden gyógyszernek lehet mellékhatása.
szept. 3. 16:03
A Lendinnek van mellékhatása?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
szept. 3. 16:01
Nem tudom, hogy mitől száradt ki, de már 5 hónapja nem gyógyul be. Talán a legkondi a kocsiban, sokat utazok legkondis kocsiban.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 3. 15:54
Mi az hogy csak kiszáradt? Ok nélkül nem szárad ki.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Alnisa)
szept. 3. 15:50

Száraz és duzzadt az orrnyálkahártyám. Még nem jött meg az allergia vizsgálat eredménye. A fülem is duzzadt. Más tünetem nincs. Már 5 hónapja száraz. Honnan tudom eldönteni, hogy ez allergia vagy csak kiszáradt az orrnyálkahártya?

A Lendin segítene?

7. kispocok (válaszként erre: 5. - Alnisa)
szept. 3. 08:22
És az jó? Mi Cetirizint szedünk de nekem már alig hat, most is átfujkáltam a fél éjszakát:( kéne más de nem tudom mi, loratadin régen se hatott, ez recept köteles, amit írtál?
szept. 3. 08:17
Mi allergiásak vagyunk sok mindenre a párommal. Az biztos kimutatja, de külön kérni kell. Még ha mostanában csináltak labort neked, meg tudod nézni a vérképben van olyan, hogy eosinophil granulocita, az lehet magas, nekünk mindig keresztes, mondta doktornő, hogy attól. Úgy írják az orvosi oldalak is.
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 3. 08:03

Allergiából nem lehet meggyógyulni!

Tüneti kezelés van, allergia gyógyszert kell szedni szezonban. Én tavasztól őszig szedem a Lendint.

Nekem nagyon viszket az orrom, a szemem, tüsszögök, folyik az orrom, köhécselek.

4. xochipilly (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 20:39
Hirtelen rátört a tüsszögés, szegénynek szó szerint a t.knya nyála összefolyt olyankor. Mondjuk ez szabadban is előfordul a mai napig, de pollenallergiát nem mutatott ki a teszt ... Egy ellenszere van, a minél alaposabb takarítás, bár sajnos az az ember otthonán kívül kivitelezhetetlen.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
szept. 2. 19:48
Neki voltak allergiás tünetei? Azóta meggyógyult?
2. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 2. 18:45
Szia! A fiamnál vérvizsgálat mutatta ki a porallergiát, de vagy 40 féle allergénre vizsgálták és ez lett pozitív. A normális sokszorosa volt az ellenanyag-szint a vérében 😕
szept. 2. 18:09

Sziasztok!

Honnan lehet tudni, ha valakinek légúti allergiára van?

Ha valakinek légutiallergiája van, akkor a vérben emelkedik az ige Szintje? Vagy úgyis lehet légúti allergiája, hogy az Ige nem emelkedik a vérében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook