Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 6 kilós nem tervezett fogyás 2 hónap alatt sok? fórum

6 kilós nem tervezett fogyás 2 hónap alatt sok? (beszélgetős fórum)


23. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 10. 22:51
Stressz? Helicobacter?
22. krisztikrisz (válaszként erre: 20. - Alnisa)
szept. 10. 22:50
100 kilóról le lehet fogyni 80-ra úgy hogy semmi bajod nem lesz. Két hónapig ilyen rozskenyereket eszel zöldségekkel, minimális mennyiség, minimális liszt és cukor, bűnözésnek esetleg egy pohár cukrozott kakaó vagy kávé, mazsola, egy csík keserű csoki, de ennyi. És hát az edzés, mondjuk kétnaponta futni 4-5-6 kilométert. Ha tudod tartani ezt az életmódot akkor lemegy, vissza se jön. Kitartani, nem feladni a legnehezebb.
21. asztanaviszta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 10. 14:08

Gondold végig, hogy tényleg ugyanúgy ettél-e.

Mert a nagy melegben a többség kevesebbet eszik, fel sem tűnik neki.

Ha nincs egyéb tüneted, (fájdalom, fáradság, megváltozott emésztés) én nem aggódnék.

Kiindulásnak azért egy laborvizsgálat nem ártana.

20. Alnisa (válaszként erre: 19. - Krisztikrisz)
szept. 10. 10:32
Ő nem szándékosan adta le a kilókat, nem változott az étrendje. Tehát valami nem kerek. Az más, ha diétázol, sportolsz, akkor rendben van, mondjuk a havi 10 kg akkor is sok. Persze ha 150 kg vagy, akkor megint más. De egy 70-80 kg embernek ez sok.
19. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 23:11
Teljesen jó, van aki 10 kilót ad le/hó. Mondjuk ahhoz nagyon oda kell figyelni a szénhidrátmentes étkezésre, és ilyen majdnem napi szintű edzések. Általában 1 pihenőnapot szoktak beiktatni.
18. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 17:41
Az a valaki téved, mert az izzadás nem fogyaszt. Én 5 hónap alatt hoztam össze ennyi fogyást, úgy, hogy ugyanannyit ettem és mozogtam. Ha már elmúltál 40 éves és/vagy volt a családban emésztőrendszeri daganat, a gasztroenterológus valószínűleg el fog küldeni endoscopiára. Államiban ennyi miatt sajnos nem végzik el a vizsgálatot (csak ha kb.már nyilvánvalóan rákos a szerencsétlen ember) de magánban simán. Egyáltalán nem biztos, hogy nagy a baj (nálam se találtak szerencsére semmi eltérést) de az akaratlan, nagyobb súlyvesztés mindig gyanús.
17. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 16:30

58-ról 47-re, 3-4 hónap alatt, helicobacter miatt.


Semmim nem fájt, ugyanúgy ettem, mozgás semmi nem volt a napi jövés-menésen kívül.

szept. 9. 14:35
Ha mindent ugyanúgy eszel, nem mozogsz jóval többet, nem teszel semmit azért, hogy fogyj, akkor figyelemfelkeltő. Nem normális szerintem sem.
szept. 9. 14:26
Igen! Irány a doki!
14. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 13:41
Sok.
szept. 9. 12:12
Ha semmit nem csinalsz másképp akkor 6 kilo ebben a kategóriában sok. Normal dietanal heti 1 kg a jó . Nalad sok indokolatlanul....
12. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 11:55
Sztem nem normális. Minimum egy labor.
szept. 9. 11:27
Én megkérdezném a háziorvost, meg csináltatnék egy labort, de ha amúgy jól vagy, és megállt a fogyás akkor nem aggódnék túlzottan.
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 10:56

Szerintem nem sok. Ez nincs heti 1kg.

Ami elgondolkodtató, hogy a súlyod folyamatosan csökkent és nem látod az okát.

Lehet, hogy valamilyen idegrendszeri/mentális terhelés, aggódás?

Aztán lehet, hogy nem fáj semmi, de valami betegség van a háttérben.


Egy kivizsgálást megérne a dolog.

9. srcrss (válaszként erre: 9. - Srcrss)
szept. 9. 10:52
És a stressz is fogyaszt...
szept. 9. 10:42
Szerintem igen.
szept. 9. 10:37

És jól érzed magad?

Nincs betegséged amúgy? Gondolok itt pajzsmirigy problémára pl.


Nincs hasmenésed, nem hánysz, nincs fájdalmad?


Biztos vagy benne, hogy ugyan úgy ettél?

És abban is biztos vagy, hogy nem mozogtál többet?


Ha, nem ettél kevesebbet vagy mást a megszokottnál, ha nem mozogtál többet (akár séta), akkor mindenképp nézesd meg magad orvossal!


Bár, sok esetben, akkor sem tudják megmondani az okát, hogy tudják, pm. beteg vagy.


Én is szoktam ennyit vagy többet fogyni 1-2 hét alatt és mindig azt gondolom, hogy nem csináltam máshogy semmit, aztán, ha belegondolok, akkor rájövök, hogy igen.


Pl. a ház felújítása alatt ledobtam 10 kg-ot 1 hónap alatt. Azt gondoltam, hogy semmi nem változott, de egyszer azt mondta nekem valaki, hogy de jó, hogy enni lát végre! Ekkor jöttem rá, hogy alig eszek, mert általában, csak este 8 körül megettem egy zsömlét felvágottal vagy egy kis adag főtt ételt, ellenben, egész nap járkáltam, azaz nem elég, hogy a napi 1200 kalóriám nem volt meg, de még ennél többet is lemozogtam (kis sóder lapátolás, tégla pakolás, stb.).

6. srcrss (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 10:32
Szerintem nem sok.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 10:31
Izzadástól nem megy le ennyi
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Srcrss)
szept. 9. 10:30
65ről 59re
szept. 9. 10:29
Attól függ, hogy mennyiből fogytál.
2. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 10:27
Sok szerintem, fordulj orvoshoz!
szept. 9. 10:26

6 kilós nem tervezett fogyás 2 hónap alatt sok? nem fogyózom, nem eszek másképp, mégis lement 6 kiló


van aki azt mondja itt volt a nyár izzadtál mint egy ló ment a súly. na de ennyi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook