Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 11 hós kisfiam letekerte a kenőcs tetejét és megnyalta!! Ugye nem lehet baja? fórum

11 hós kisfiam letekerte a kenőcs tetejét és megnyalta!! Ugye nem lehet baja? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 10. 09:40
Az én lányom is megkóstolta a sudocrémet,nem lett semmi baja.Az orvos is azt mondta,sőt hogy az övé is megkóstolta már.
9. eb3745168d (válaszként erre: 8. - B088f4f736)
2009. márc. 10. 09:36
Okés, köszönöm szépen :D
2009. márc. 10. 09:34
Értem. Ezt találtam az Interneten, gondolom nem lehet nagy baj akkor: "Szeles időben könnyen kipirosodik a kisgyerek szája, különösen, ha nyalogatja is. A kellemetlenséget megelőzhetjük, ha levegőzés előtt bekenjük a kisgyerek száját íztelen és szagtalan lanolinnal (patikában kapható gyapjúzsír). A már kipirosodott terület kevésbé ellenálló a kórokozókkal szemben, a bőr megreped, felülfertőződhet. Az ajkak körüli bőrt kenjük be alvás idejére Neogranormon kenőccsel, ezzel elősegítjük a sebgyógyulást..." DE azért, ha sikerül, majd feltétlenül beszélj orvossal. Szia :)
2009. márc. 10. 09:29
Nem hiszem hogy baja lenne,ha csak megnyalta. Az én fiam a meszet kóstolta meg a nyáron,de szerencsére semmi baj nem lett,mert nem nyelte le hanem egyből kiköpte.
2009. márc. 10. 09:26
Igen ez így van ...de doki nem lesz csak délután, a védőnőt meg nem bírtam elérni. Nem veszi fel a telót... :(
2009. márc. 10. 09:25
Valószínűleg nem lesz baja (bár nem ismerem ezt a kenőcsöt), de azért jó lenne, ha szólnál az orvosodnak erről, ő tudni fogja pontosan mi a teendő. Mi itt úgysem igazán adhatunk neked szakavatott tanácsot.
2009. márc. 10. 09:24
Ajjaj, így más, erre nem tudok mit mondani. A gyerekorvosod, vagy a védőnő nem tud segíteni?
2009. márc. 10. 09:22
Szerintem nem, bár kérdés, milyen kenőcs volt. Nálunk a popsikrém és a fürösztőkrém nem okozott gondot:)
2009. márc. 10. 09:22
Neogranormonról van szó. Valószínűleg nem volt rajta rendesen a kupak. Az egész szája körül olyan volt, meg a nyelve :S
2009. márc. 10. 09:21
11 hós kisfiam letekerte a kenőcs tetejét és megnyalta!! Ugye nem lehet baja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook