Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hosszú ideje tartó nyakfájás és a környező területek fájdalma miatt szenved valaki? fórum

Hosszú ideje tartó nyakfájás és a környező területek fájdalma miatt szenved valaki? (tudásbázis kérdés)


9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 21:24

Ha ülő vagy olyan munkát végzel, ahol huzamosabb ideig mereven tartod a tekinteted/fejed egy bizonyos pozícióban, akkor nagyon fontos a nyaki torna.

Azt javaslom, hogy előbb orvoshoz fordulj, ismerd meg a problémát, készüljenek mindenféle felvételek a nyaki csigolyáidról.

Ezen az oldalon sokat megtudhatsz a nyaki fájdalmakról. Segít megérteni, megelőzni és tornáztatni.

[link]


Ülőmunkát végzek, így nagyon odafigyelek arra, hogy milyen messze és magasan legyen a monitorom, hogy a székem a megfelelő módon legyen beállítva.

Időnként masszírozókat használok.

Ilyet kifejezetten a nyakamra: [link]


Ezt pedig mindenre:)

[link]

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Enissa)
szept. 9. 17:52
És mi segített?
7. Enissa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 17:03

Sok-sok próbálkozással a kórházi kezelések után, amikor azt mondta az orvosom, ennyit tudott tenni, megállt az orvostudomány itt nálam.

Nem részletezem, mert sokan erre azt mondanál hülyeség, az nem jó, ami lehet nekik nem is működne, működött. Hiszen nem vagyunk egyformák. kb. 2-3 évembe telt, mire újra nem egy rakás szerencsétlenség voltam.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
szept. 9. 16:52
És hogy érted ezt el hogy ne fájjon?
5. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 16:43

Igen, már írtam itt, hogy olyan fájdalmaim voltak, hogy eutanáziát igénybe vettem volna.

Összesen 6 hónapot töltöttem neurológián.

Kegyetlen volt.

Műtétre voltam előjelezve. Hétfőn műtöttek volna, pénteken volt egy megbeszélés még.

Akkor rákérdeztem az orvosra, ő megműttetné-e?

Azt mondta nem, 3 esélyes. Marad ilyen, jobb lesz, vagy nyaktőé le is bénulhatok.

A neurológián nagyon sok dolgot láttam, ugye ott nem a sikerek csapódnak le.

A lényeg nem műtettem meg, a lehetőség még mindig adott lenne bármikor kérhetem.

Nem fáj, jól vagyok. Nem törvényszerű, hogy ne múljon el, mondom úgy, hogy "vigyázállásban" feküdtem, a levegővétel is fájt.

Futok,kerékpározok, edzőterembe járok.

Ezt mind fokozatosan kezdtem, míg eljutottam erre a szintre.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
szept. 9. 15:56
Nekem még a fájdalomcsillapító sem hat...
szept. 9. 14:57
Gyógytorna!
2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 9. 14:55

22 voltam mikor kezdődött. 35 mikor az egyik nyaki csigolyánál idegbecsìpődès volt. 4 èv telt el. Jelenleg minden másnap fájdalomcsillapítót kell bevennem miatta.

Ez csak rosszabb lesz.

szept. 9. 14:16
A nyaki gerincemben van lemez kiboltusulas, 1 éve hogy már szenvedek ebben és mostanra azt érzem hogy egyre jobban fáj már a hátam közepébe lesugarzik a fajdalom az egész nyakam fáj iszonyatosan a vállam a csuklyás izom , a karjaim... Nem tudom mit csináljak hogy jobb legyen, ez lehet valaha jobb? :( 25 éves vagyok ..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook