Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tusfürdő - és szappanrajongók irkáljunk róla fórum

Tusfürdő - és szappanrajongók irkáljunk róla (beszélgetős fórum)


szept. 1. 19:58
kézműves kecsketejes, gyógynövényes szappanok, vagy a sima lanolinos baba szappan
szept. 1. 18:50
Ma sikerült vennem egy olyan tusfürdőt, amitől illatár volt a tusolóban. Fa Divine Moments.
17. f834d99911 (válaszként erre: 15. - F834d99911)
aug. 31. 17:43
Na már délután lezuhanyoztam vele, nem csinált túl nagy illatfelhőt a zuhany alatt, viszont jól lemosható és selymes érzetet hagy maga után, kellemes volt vele tusolni.
16. globus
aug. 31. 10:36
Tusfürdő Fa blueberry, szappan L'Occitane.
aug. 31. 10:27
Nemrég fedeztem fel az EVISSA márkájú szappanokat, a rózsásat már ki is próbáltam kéz -és arcmosásához, mindkettőre jó. Vagy két hete szemeztem a Baba habcsók illatú tusfürdővel, ma megvettem és alig várom, hogy este lezuhanyozhassak vele.
aug. 31. 09:00

Köszönöm a válaszokat .


Én kézre Palmolive Olive & Milk folyékony szappant és Palmolive (Feel the massage ) szappant használok. Arcra jimjams Black Soap fekete szappant. Intim területen olívás szappannal mosakodok.

13. timycat (válaszként erre: 1. - F834d99911)
aug. 31. 08:09

La Roche Lipikar a tusfürdő, előtte volt egy zöld színű AmWays azt nagyon szerettem, de állítólag már nincs.


Intim részre Beliema


Arcra napi szinten Lactacyd (kozmetikus és bőrgyógyász is javasolta)


Kézre férjem vesz valamilyen nem folyékony szappant a Müllerben, különböző színben, illatban.

aug. 31. 08:06

Krémtusfürdő Care&Roses, 250 ml

Nivea - Rózsa illat

11. jooeva
aug. 31. 06:40

Mézes palmolive tusfürdőt használok ezer éve.

Nemrégiben kaptam egy narancs illatú, kissé szemcsés/bőrradíros amway tusfürdőt, nagyon kellemes az is.

aug. 30. 22:32
Gyöngyvirág - viola illatú Baba tusfürdő.
aug. 30. 22:06
Matsesta. Hegyi gyógynövényekből csinálják.
aug. 30. 21:51

Dove szappan

Dove,baba,palmolive tusfürdők.

7. tien
aug. 30. 21:43

Kézműves szappant használok (leginkább a kecsketejest,de random veszek mást is )


Tusfürdő nálam felejtős.

aug. 30. 20:38
Múltkor Tihanyban vettem levendulás folyékonyszappant, imádtuk, csak ugye 5x drágább mint bármely másik...
5. xochipilly (válaszként erre: 1. - F834d99911)
aug. 30. 20:35
A Baylis and Harding White tea and neroli a kedvenc illatom, most folyékony szappan van belőle itthon ☺️ A tusfürdők közül pedig a Nature Box-ot szeretem a legjobban (azon belül is az argánolajosat 🥰 de az avokádós és a cseresznyeillatú is szuper)
aug. 30. 20:04
babaszappan, mézes palmolive, sima dove
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - F834d99911)
aug. 30. 20:01
Majdnem mindig zuhanyozok, a sima Dial szappant használom, vagy pedig a refresh & renew fajtát ezekkel vagyok elégedett.
aug. 30. 19:56
Nekem a legújabb szerzeményem a Baba zöldcitromos-mentás tusfürdő. Ha épp nem szappant használok zuhanyzáskor, akkor azzal zuhanyzok mostanában.
aug. 30. 19:53
Sziasztok! Ki milyen szappannal, tusfürdővel szeret fürödni ,zuhanyozni, kezet mosni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook