Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torokfájással vigyem iskolába a másodikost? fórum

Torokfájással vigyem iskolába a másodikost? (beszélgetős fórum)


19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Charlize)
ma 12:35
Sajna az enyémnek még mindig fáj a torka, amúgy nem lehet észrevenni rajta, csak mondja!
18. Charlize (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:19
10:00-re semmi baja nem volt az enyémnek. 14:15-re megyünk dokihoz. Ugrál, pörög, eszik-iszik. Sehol sincs a reggeli ugatós köhögés, torokfájás. Lemondtam a holnapi étkezését a suliban. Buktunk 2 nap sulit.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Alnisa)
ma 11:27
Nekünk sajnos nem használt sose!
16. Alnisa (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:08
Torokra nagyon jó a sinupret, gyógynövényes cucc (tabletta és tinktúra is van), még terhességem alatt ajánlotta a házidoki. A gyereknek is mindig rögtön adom, ha fáj a torka. Az esetek nagy részében el is múlik tőle vagy legalább nem lesz köhögés belőle.
15. xochipilly (válaszként erre: 13. - Brandy85)
ma 10:11
Fél liter hideg, nem zéró kóla + fél citrom leve összekeverve nagyon jó hányinger ellen.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Brandy85)
ma 09:41
Szerencsére az enyémnek "csak" a torka fáj! Amúgy nem látszik rajta, hogy beteg!
13. brandy85 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
ma 09:22
Mi nem kaptunk gyógyszert,hasmenésre smecta por vagy normaflor. Lázra benuron. Méz és hideg innivaló. (Nagyobbaknak bejött a hányinger ellen 1-2 korty hideg cola). Ittassátok a gyerekeket ha nem is esznek,de nehogy kiszáradjanak.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Charlize)
ma 08:32
Nem vittem el! Még nem köhög! Az én orvosom csak 11-től rendel!
11. timycat (válaszként erre: 8. - Brandy85)
ma 08:17
Így-így
10. Charlize (válaszként erre: 8. - Brandy85)
ma 08:16

Neeee… 😭


Az enyém torokfájással és ugató köhögéssel kelt reggel. Nincs láza. Próbálom elérni az orvost.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Brandy85)
ma 08:11
Na akkor jó lesz felkészülni!:)
8. brandy85 (válaszként erre: 6. - Alnisa)
ma 08:08
Igen és ehhez jön a hányás,hasmenés,láz...
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
ma 07:58
Köszönöm! Amúgy én se vagyok jól! :( Az apja mondta, hogy vigyem el!
ma 07:56

Ne, valami brutál betegség van, már mint nagyon fertőző.. Torkfájás, fejfájás, hasfájás, nátha, köhögés. Szépen sorba jönnek. Mellé hőemelkedés, rossz közérzet.

Nálunk hétfőre 8 gyerek maradt az osztályba, mindenki kidőlt. Aztán a gyerek lefertőzött minket is....

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Barai)
ma 07:49
Köszönöm!
ma 07:45
Ne.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
ma 07:40
Köszönöm!
ma 07:39
Ne
Más tünete nincs!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook