Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török férfiakról szeretnék kérni tapasztalatokat! Milyen hátsó szándékkal közelednek a náluk nyaraló kelet és nyugat európai nőkhöz? fórum

Török férfiakról szeretnék kérni tapasztalatokat! Milyen hátsó szándékkal közelednek a náluk nyaraló kelet és nyugat európai nőkhöz? (tudásbázis kérdés)

1 2
júl. 26. 18:48

A ("szerintem") bugyi plusz cixifix egy télikabàttal akkor sem oltözék, csak egy régi klipben..



És de szeretek hazamenni!

31. Lady Lavender (válaszként erre: 30. - Lady Lavender)
júl. 26. 18:40
A nemzetemnel kiemelném, hogy nem hordunk plumpat az arcán, csak amíg bedagadt a làbam.
júl. 26. 18:37
És mi milyenek vagyunk?
júl. 26. 18:23
Szeretnek sokat drámázni és szenvedni, a sotozatokból tudom 😂
28. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 26. 16:22

Cukorbajt lehet kapni mellettük és a mokyok sírnak melLettük a motoxért a parfüm helyett xdddd



Ne légy szűk látókörű!

júl. 26. 10:05
Nem hiszem, hogy amiatt túlságosan kellene aggódni, hogy elrabolják. Rengetegen járnak nőként egyedül is Törökországba, és azért nincs tele minden hírekkel, hogy sorban tűnnek el. Inkább emiatt amit az ismerősöd is mondott, hogy a srác valszeg több ilyen európai turista lányt is behülyít a könnyű szex miatt, aztán éli a világát. A lányodnak persze észnél kell lenni, de úgysem fogod tudni mindig mindentől megóvni.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
júl. 26. 09:42
Nekem azzal nincs bajom, ha muszlim akar lenni, vagy bármi tetszik neki ebből, vagy akár ott akarna élni. Egy igazi kapcsolatnál ez rendben van. Én inkább az árveréstől félek, hogy odamegy, aztán mit csinálnak a jóhiszemű gyerekkel (aki ugyebár korát tekintve felnőtt, tapasztalat szempontjából viszont nagyon nem).
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Enissa)
júl. 26. 09:40
Nyilván, csak itt hazai pálya, jobban ismerem, könnyebb utánajárni a fiúnak, a családjának, ha baj van a rendőrségnek, stb. Ott ha eltűnik, sosem találjuk meg. És nem tudhatom, milyen általános szokások uralkodnak arrafelé a fiatal férfiak körében, hiszen egészen más kultúra. Volt olyan ismerős, aki szerint szexet akarnak csak, mert a török lányokkal nem lehet csak úgy.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Enissa)
júl. 26. 09:38
Én is ezt mondtam nekik, hogy jöjjön ő ide. Csak repjegy kell, nálunk tud lakni. Persze az volt a válasz, hogy ő nem ér rá, mert dolgozik (főszezon, nincs szabadság).
23. tien
júl. 26. 09:34

Németországban egy olyan városrészben éltem ahol rengeteg a török.

Rendes ,dolgos, tisztességes emberek.

Végtelenül udvariasak a nőkkel.

Egy kolléganőm férjhez ment egy török sráchoz.

Nincs velük gond.


Viszont ők németországi törökök,sokan itt születtek.

A lányod hívja meg Magyarországra,ismerjétek meg.


Mindenben van kockázat

Mindenben van

22. Enissa (válaszként erre: 20. - Egnisz)
júl. 26. 05:54
Mert hány török rablás történik évente? Tudom egy is sok, de más nemzetiségű nem lopja el, magyarról akkor még nem hallottál gondolom, pedig az is van.
21. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 26. 05:51

Én egy rövid külföldi ösztöndíjprogramon ismerkedtem meg a külföldi férjemmel. Szüleink (mindkét oldalról) hátast dobtak, hogy össze akarunk házasodni, mindenféle mögöttes szándékot sejtettek...

Jövőre leszünk 25 éves házasok.

20. Egnisz
júl. 26. 04:11

Annak ellenére sem kellene török férfi, hogy van a felmenőim között török, sőt a lánykori nevem is az.

Még ha jó is a kapcsolat vagy a házasság, hány olyan eset van, amikor az mégis megromlik és a kedves apuka ellopja a gyereket az anyától és soha többé nem kerül elő a gyermek. Én ennek a minimális lehetőségét is kihagynám az életemből.

júl. 26. 01:56

Iffton 10000-szer figanyoztak a kuzinom. Neki otthon meg arabnak nézik..


Győrben most békésen van.

18. Lady Lavender (válaszként erre: 17. - Lady Lavender)
júl. 26. 01:54
...SzomsEdvldban felnőttagyar feleségével
17. Lady Lavender (válaszként erre: 14. - Anyagi)
júl. 26. 01:53

Akkor semilmi baj. Az ém nagynenem sem lopta el egy iráni


Amúgy a fayerja 'fiatalin", 50;3vesen meghalt,bő meg huszonévesen ak.o.-ra költözött

júl. 26. 01:48

Nagyon-nagyon egyénfüggő.vallas függő.. ki lehet tolni, de van elég bajunk így is, nem kell több muszlim. Amíg tussteletben. Tartjak a kereszszteny hit3 e, semmi baj.


De ne nevezzük àt a karàxsonyt, mint Németországban.

15. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 23:56

Sok múlik azon, hogy hol élnek, nagyváros vagy vidék, modernebb vagy konzervatívabb felfogású a családja, stb. A muszlim vallás nekem például abszolút kizáró ok lenne. Jó, egy nyári kaland esetén nem, de komolyabb kapcsolatnál igen. A nőkhöz való viszonyuk is zavarna. De volt olyan kolléganőm, aki magyar létére felvette a muszlim vallást és kifejezetten muszlim, leginkább arab férfit keresett magának.

Van egy Fruzsina Acar nevű lány a Youtube-on, török a férje, a srác modern családból származik. Érdemes megnézni a videóit vagy írni neki. Amúgy nagy általánosságban az a véleményem, még akkor is, ha nem szép dolog általánosítani, hogy a törökök, arabok, ázsiaiak, stb., sokszor trófeaként tekintenek az európai nőkre, hencegnek a haverok előtt, de nem veszik őket komolyan és főleg nem veszik el feleségül. Elég sok beszámoló van erről is a Youtube-on. Kivétel persze mindig van.

Ha a lányod beleszeretett, szerintem hagyd, hadd menjen. Kérd el tőle, hogy hol fog lakni, ilyesmi, mondd neki, hogy jelentkezzen be a magyar követségen, hogy ott van, vagy legalább legyen nála a követség / konzul elérhetősége, ha bármi van.

Arról amúgy nem hallottam, hogy ott veszélyesebb lenne a lányoknak, mint bárhol máshol Európa körül vagy Ázsiában.

14. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 22:09

Ha érdeklődik a lányka iránt, el fog jönni Magyarországra! Többször is!

És bemutatkozik a családnak is...

Ha ennyit sem, akkor felejtős!

júl. 25. 21:00
Nem ismerem ezt a férfit, így nem tudok mit mondani róla.
júl. 25. 20:49
Magyarban senki se közeledik hátulról? 😅
júl. 25. 20:48

Majd eladnak örömlánynak!


örömlány = olyan lány, aki örömet okoz

10. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 19:31
Ha ilyen aggályaid vannak, miért nem a fiút hívja Magyarországra a lányod? Meghívhatnád egy ebédre, vagy csak teára és jobban megismerhetnéd.
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 19:16

A kultúrájukból adódóan teljeen más a viszonyuk és az elvárásuk a nőkkel kapcsolatban, és ebből ritkán adnak le.

Ha a lányodnak ez megfelel, akkor úgysem lehet mit tenni.

Persze lehet, hogy csak nyugatabbra akar jönni a fiú, de az is lehet, hogy boldogok lennének együtt.

Mi rengeteget voltunk Törökországban, imádom az embereket, a helyeket, az életfelfogásukat, mégsem kellene soha török férfi...

8. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 19:10

Kb. olyan, mintha magyar, olasz stb, fiúról érdeklődnél.

Ők is emberek, mint a többi, ki ilyen, ki olyan.

A lányodat te ismered mennyire lehet akármibe is belevinni.

Az tény, ők még nagyjából olyanok, hogy jobban szeretik komoly kapcsolatnak, a szűzlányokat, vagy aki nem adja könnyen magát.

Utcánkban elvett egy török férfi egy elvált nőt, 20 éve boldogan élnek.

Másik, arab srác vett el magyar lányt 24 éve szintén nagyon harmonikus házasságban élnek.

Van ez magyaroknál is, és magyar is képes ütni-verni, netán meg is ölni.

Ismétlem, embere válogatja, nincs erre recept.

júl. 25. 17:51

Törökországban is vannak kuplerájok.

Engem elvitt egy bazárban dolgozó férfi.

Beszélt Magyarul, mert kábítószer miatt Magyarországon börtönbe volt, ahol elég jól megtanult Magyarul.

6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
júl. 25. 17:43

Óóóóó...

Kb.10-hónapot voltam ott

júl. 25. 17:43
Nem tartom valószínűbbnek, mint bárhol máshol. Sajnos nőként oda kell figyelni mindenhol, hogy mit iszol meg, kiben bízol, stb. de inkább a nagyon kiszolgáltatott, rossz helyzetű lányokat adják el prostituáltnak, nem random jól szituált turistákat, akiket utána keresni fognak... Szóval ezt nem igazán tartom valószínűnek, azt inkább, hogy kihasználja és összetöri leány szívét.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 25. 17:40
Kb.-hónapot voltam Isztanbulban, az én véleményem az, h ők is különbözőek. Ismerd meg őt, és meglátod h megfelel-e neked.
júl. 25. 17:10
Ezekre én is gondoltam. Egyik sem jó kilátás. Az utolsót nemigen hiszem, legalábbis a fiú részéről nem. Túl gyors lenne. Arra vagyok kíváncsi, hogy esetleg veszélyesebb "szokások" nem uralkodnak- e arrafelé: pl. bedrogozzák és elrabolják prostinak, vagy ilyesmi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook