Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mennyit beszéltek napközben a párotokkal? fórum

Ti mennyit beszéltek napközben a párotokkal? (beszélgetős fórum)


aug. 26. 13:39

Csak chatelünk napközben. Az változó, hogy mennyit, munkától függ. Most a páromnak rengeteg munkája van, így szinte 1-2 üzenetváltás van, 1-1 fontosabb dolgot beszélünk csak meg. Ha nekem is sok a meló, akkor van, hogy csk napi 1-2X+ebédszünetben nézek rá a telefonomra. Ha barátokkal vagyunk nem zavarjuk egymást, maximum akkor írunk, ha elindulunk hazafele, vagy ha a másik kimegy a mosdóba, akkor nézek rá a telefonomra.

Ha olyan időszak van, hogy semmi nem történik a munkahelyen, akkor van, hogy 1,5 óránként üzengetünk párat.

10. ,zumba
aug. 26. 10:04
Telefonon nagyon keveset beszéltünk. Azt szeretjük, ha egymás szemét, arcát látva beszélünk a napi történésekről, élményekről. Ha napközben mindent megbeszél valaki, mi marad a vacsora asztal mellett ülve? Tudom, nem ez a menő, de mi így élünk.
aug. 26. 07:03
Változó. Van, hogy írogat, van, hogy egész nap semmi. Általában reggel egy jó reggelt bejelentkezés, este telefonos beszélgetés. De mi nem élünk együtt. Amíg férjnél voltam, vele nem írogattunk egymásnak nap közben. De ha akartam láthattam, mert egy helyen dolgoztunk.
8. tulipán*** (válaszként erre: 7. - Tien)
aug. 25. 22:32
😀
7. tien
aug. 25. 20:30

Kedves kinyitja a szemét és nyomja míg el nem alszik.


Felolvas,kommentál stb.


Akkor vagyok csendben mikor Prézli kutyát kiviszem .


Egyébként változatlanul imádom 😁

aug. 25. 18:49
Rengeteget, nem nekem van rá igényem hanem neki. Úgy kell kérnem, hogy most egy picit hagyjon, mert nekem kell a magány, csend. 9 hónapja mindketten itthon vagyunk...
aug. 25. 18:46
Több mint 40 év után elég ránéznem, mindjárt tudja, hogy kifelé a konyhából 😀
4. BV2
aug. 25. 18:41
Nálunk a beszéd téma -legyen az írásban, szóban- kb. a napi feladatoknál kimerül. Kivéve, ha valamit el akar mondani a munkahelyi napjáról, vagy valami olyasmi jut eszébe, ami őt érdekli. (Én itthon vagyok várandósan.)
3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
aug. 25. 18:29
Ugyanez nálunk is! :)
aug. 25. 18:17
Kb. így, mi csak chaten írunk, napközben pár mizu mit csinálsz, cuki állatos vagy vicces kép, ha valami fura/vicces/bosszantó történt, érdekes hírt láttunk, mit eszünk vacsira/mit csinálunk este ha hazaértünk munkából. Ha barátokkal vagyunk akkor max. kajafotó vagy ha hosszabb idő akkor 1-1 becsekkolás hogy még élünk + írunk ha elindultunk haza.
aug. 25. 17:33

Sziasztok!


Csak érdekel, ki mennyit beszél/chatel a párjával napközben, ha külön vagytok? Mi nem sokat, de mindig van kedves üzenet vagy érdeklődés, hogy kinek milyen a napja. Ha pedig külön vagyunk a barátainkkal, akkor nem szoktunk üzengetni, az az idő a barátoké. Utána úgyis beszélünk. Nálatok hogy van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook