Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek melyik képen nézhetek úgy ki, mint a valóságban? fórum

Szerintetek melyik képen nézhetek úgy ki, mint a valóságban? (beszélgetős fórum)


20. srcrss (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 23. 11:20
Én ugyanazt a lányt látom az összes fotón. Frufruval, és anélkül is.
aug. 23. 11:15
Csak egyszeruen nem tudom hogy latnak masok! De kulonosebb bajom nincs :)
aug. 23. 11:14

Van meg ket kep, de ezeken is teljesen mashogy nezek ki. (Nem csak a hajszin miatt, de az arcom is mas)

[link]

[link]

17. SipiAngi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 11:05

Szerintem az első a legjobb fotó rólad, de tényleg réginek tűnnek ezek a fotók. Mintha már legalább 10-14 évesek lennének.

Egyébként meg normálisan nézel ki. Mi bajod a külsőddel? Privátban megírhatnád és azt is, hogy hány éves vagy?

16. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 17:26
Első.
15. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 10:25
Nem egyforma a frizurád sem.
14. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 10:18

Nosztalgiázol egy kicsit és elővetted a fényképes dobozt?

A 90-es években is jobb képeket csináltunk már...

13. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 10:13
Honnan tudjuk hogy nézel ki a valóságban? Amúgy meg ha mind a 3 kép rólad készült, akkor mind a valóság. Feltételezem egyik képen sincs utómunka.
12. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 10:04
Találd ki én melyikre gondoltam.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - Ancsika4)
aug. 20. 09:47
2010 körüli fotóknak tűnnek, a ruhák-frizurák alapján is, talán az első készült telefonnal, de a másik kettőnél manapság a legtrébb okostelefon is szebb képeket csinál.
aug. 20. 09:40
Persze,ha még normális géppel lenne fotózva,ez olyan,mintha egy régi képet néznék,nagyon rossz minőség!!!
aug. 20. 08:35
Mert mas a frizurad, mas eletkorban lettel fotozva. Kinek mi a realis? Nem mindegy masok, hogy latnak a harom foto kozul? 😃 Sztem ennyire ne foglalkozz masokkal. A kepeken egy szoke fiatal csinos csaj van. Pont :)
aug. 20. 08:32
Kérj meg valakit, hogy fotózzon le akkor, amikor éppen nem figyelsz, mást csinálsz.
aug. 20. 08:29
Honnan tudjuk? Nem bántásból, de aki sosem látott, az honnan tudja 3 fotóból, hogy melyiken nézel ki úgy mint a valóságban? :D
6. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 08:07
Használj tükröt.
aug. 20. 08:00
Vagyis hogy azt mondjak, amit hallani akarok*
aug. 20. 08:00
Oket is kerdeztem, de felek hogy kedvessegbol mast mondanak mint amit hallani akarok
aug. 20. 07:57
Ezt az tudja megmondani aki ismer.
aug. 20. 07:56
Szerintetek melyiken nezhetek ugy ki mint a valosagban?
aug. 20. 07:51

Az összes képen máshogy nézek ki, és nem tudom melyik reálisabb…

Van amin egyenesen borzalmasnak tűnök, van amin kifejezetten szépnek làtom magam.

Pl. Ezen a három kèpen mintha más ember lenne..

[link]

[link]

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook