Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretem a nyarat, még ezt a meleget is. Jó lenne, ha... fórum

Szeretem a nyarat, még ezt a meleget is. Jó lenne, ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

szept. 4. 22:09
Nem gondolom h normális de akkor is nagyon szeretem ezt az időt 🥰🤷‍♀️
16. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 16:56
Én is. Mi épp ezért már melegebb helyre költöztünk. Európán belül sajnos nincs olyan hely ahol mindig nyár van, de az évi 300-320 körüli napsütéses napok száma és a téli nappali 20 fok körüli idő, sokat javított a téli rossz kedvünkön. Egyébként megértem hogy sokan nem bírják a meleget. Városban, klíma nélkül egy lakásban, tömegközlekedve tényleg kínzás tud lenni.
15. Highlander73 (válaszként erre: 11. - MÁRIA DOBOS)
szept. 4. 16:29

Most olvastam a madármentők egy írását.Éheznek a madarak,sorra pusztulnak el.... gólyák,cinegék, ragadozó madarak.Nincs semmi táplálékuk... és mi is sorra kerülünk,ne ringassa magát senki abban hogy mindig ez a bőség lesz!

Ha kimegyek a kertbe, sírva fakadok ahogy kinéz.Pedig locsolunk.

Miért gondolják azt sokan hogy ezzel az időjárással minden rendben van? 😒

14. Violet18 (válaszként erre: 2. - Zena01)
szept. 4. 15:50
Én nagyon nem vagyok néger és bírom és imádom. A mai mítinget vastag pulcsiban ültem végig mert mindenkinek a klima kell. Lényeg a sok folyadék fogyasztása 🥰🥰🥰🤷‍♀️🤷‍♀️
13. tien (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
szept. 4. 13:12
Tényleg nagy a baj és mindenkit érinteni fog.
12. michelle.r (válaszként erre: 3. - Tien)
szept. 4. 12:51

A meleget nem bánom, kényelmetlen, mert úgy néz ki a hajam, mint egy rackabirka szőre. 🙄


A sok víz, kevés kaja, menta olaj sokat segít. De az nagy baj, hogy ekkora a szárazság.

szept. 4. 12:51
Több krónikus beteg nagyon közeli ismerősöm is meghalt a közelmúltban. Nem bírta a szervezetük az extrém meleget. Sajnos nem mindenkinek telik klímára. A patak ahol naponta sétálok ki van száradva hetek óta. A fű ki van égve. Az állatok (is) szenvednek. Ezek tények, nem nyafogás.
10. tien (válaszként erre: 5. - Alnisa)
szept. 4. 12:37
De ,igen.
9. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Globus)
szept. 4. 12:29
Mindig az volt, hideg tél vagy enyhe, fűteniköll, hó-nem hó, mikor sötétedik az emberek a legnagyobb hülyeségeken tudnak vitázni, mintha a véleményük befolyásolná az időjárást :D Maximum annyiból hogyha az a véleményem hogy masutt jobb, akkor odaköltözhetek...
szept. 4. 12:17
Nekem ez már sokk!!
7. kaffma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 4. 12:10
Én is :)
szept. 4. 12:10
Már az időjárás is vitaforrás lett, de mindig jobb, mint a politikai nézetek :)
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Tien)
szept. 4. 12:08
Az nem nyár, ami 25 fok, az tavasz.
szept. 4. 12:08
Én is, utálom, hogy már csak 15-16 fok van reggel. Persze a 35-40 itt Mo-n kínzás, de a mediterrán részeken teljesen más. Én is rossz helyre születtem. Utálom, a hideget, telet, ködöt.
3. tien
szept. 4. 11:33

Nálam jobban nem sokan szeretik a nyarat.

Az igazi szép nyarat.

25-28 fok.


Nem a hőséget,nem a sivatagi szárazságot és nem a fákat döntő viharokat.


De,nem kívánság műsor.

szept. 4. 11:07
Ezt az afrikai hőséget már csak a négerek bírják ki. Rendesen megviseli a szervezetet, mert mérsékelt éghajlatra vagyunk kódolva. Igaz most már mediterrán éghajlat van az országban. 😭

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook