Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerencsésnek mondhatom magam, 3 munkahelyem volt, lassan... fórum

Szerencsésnek mondhatom magam, 3 munkahelyem volt, lassan... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. adataka (válaszként erre: 9. - Smaragdzöld 🐉)
szept. 4. 14:01

Fene megette a jó keresetet, ha az ember gyomorgörccsel, kedvetlenül, a jó kereset miatt kényszerből végzi a munkáját.


AHA!!! és aki gyomorgörccsel kedvetlenül és SZAR keresetért végzi a munkáját, azzal mi is a helyzet?

szept. 4. 13:21

Én meg azt gondolom, hogy nem az számít, hogy hány munkahelye van az embernek, hanem az, amit a fórumindító írt: hogy elégedett legyen, jól érezze magát. Fene megette a jó keresetet, ha az ember gyomorgörccsel, kedvetlenül, a jó kereset miatt kényszerből végzi a munkáját. Ugyanakkor nyilvánvaló, hogy ma már nem érdem az, ha valaki egy, vagy csak kevés munkahelyen éri el mondjuk a nyugdíjkorhatárt.


A fórum indítója szerencsésnek érzi magát, ez a fontos.

szept. 4. 13:10
Nekem 66 kb és egyiket sem bánom! Sok helyen kipróbáltam magam! Szerencsére a lőtéri kutyát sem fogja érdekelni hàny munkahelyem volt, mert nem ettől leszek több! Napjaim meglegyenek amikor összeszámolják az éveimet nyugdíjhoz és ennyi nekem bőven elég lesz a boldogsághoz!😉
szept. 4. 08:55
Én is örülök, hogy nem volt sok munkahelyem.
szept. 3. 22:06
Én nem sajnálom, hogy nem 3 volt. Minden váltásnál sokkal magasabb fizetésért hívtak, és egyre érdekesebb projektek vártak.
szept. 3. 21:45
Én sajnos most nem. :(
szept. 3. 16:59
Én is hasonlóan.
szept. 3. 16:42
Gratulálok! Nagynéném tegnap köszönt el 40 év munkaviszony után az első és azóta tartó munkahelyéről. Egész életében a Magyar Nemzeti Bankban dolgozott.🙂
szept. 3. 15:13
Ez szuper.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook