Rólam (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 13:16

Na Salome:)

Tessek megrazni magad! Egy eleted van Neked is , neeemm? Szoval eld meg az eleted es ne pazarold el , olyan pasasokra akik nem erdemelnek meg!!!

Valtozz! Akarmiben , amiben jol esik. Probald vegiggondolni a dolgaidat, de ne csak ugy ropteben a postan acsorogva, hanem szanj magadra idot. Foglalkozz magaddal, erre szukseg van! , hidd el ha magaddal is foglalkozol, akkor szinte kicserelodsz.

Tudod mit?:) Nyiss egy uj lapot! Menni fog:)

(nameg fesd at mas szinure a hajad:) ez jo recept, csodakra kepes:) )

Drukkolok szuper leszel!!

8. 1207andi (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. márc. 8. 12:03
Szia!Hasonlóan érzek én is napról napra,sőt évről évre.Nem tudok egy jóízűt nevetni,beszélgetni,humorizálni senkivel.Régen egy vidám,viccelődő nő voltam,de a házasság ill. a férjem mind kiölte belőlem.Szerettem szórakozni,ma már fel se említsem úgy se lehet róla szó.Hát maradt munka, a háztartás és a gyereknevelés és az ábrándozás.
7. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 5. - Salome*)
2011. márc. 8. 10:20
No meg bármely embertől bármit elvársz, előszőr neked kell ahhoz adnod, hogy kapj-önzetlenül.
6. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 5. - Salome*)
2011. márc. 8. 10:19
Egy családban nem engedheted meg azt a luxustm hogy csak önmagadra gondolj, és a család egyetlen tagja sem fog belekapcsolódnod a depidbe.(jobb esetbe).
5. Salome* (válaszként erre: 3. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 8. 10:15
Lehet, de elfáradtam lelkileg, nagyon.
4. Salome* (válaszként erre: 2. - Seven of Nine)
2011. márc. 8. 10:15

Köszönöm szépen! Nagyon jólesett a leveled. Azon leszek, hogy így legyen mihamarabb.

Köszi mégegyszer!!

3. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2011. márc. 8. 06:19

Amíg az önsajnálatod erősebb nálad. Addig.


Amig csak magaddal foglalkozol, ahelyett, hogy a környezeteddel tennéd ezt.

2011. márc. 8. 05:57

Jo reggelt Salome!


Gondoltam mire reggel felebredsz egy kis uzenettel varlak itt:)

Arra kerlek, hogy meg maradj is itt sokaig!!!!

En is ereztem magam ugy, ahogy Te! Hidd el ki tudsz belole labalni!!!

Azt irod szarnak erzed magad??-Ugyan mar!Nehogy azt hidd, hogy masok kulonbek , mint Te.

A parkapcsolatod az oka mindennek igaz?Gyulolod, utalod?

Valtostass Bebi:)

Volt ido, hogy en is utaltam magam(rossz parkapcsolat okozta), de aztan szoba alltam magammal! Hat ez igy nem jo, akkor csinalom maskeppen!

Salome bizonyara masok is le fogjak ezt irni: sokunkkal elofordult mar , hogy a parunk miatt akibe anno beleszerettunk, kesobb nem ereztuk nonek magunkat, sot semminek a kapcsolatunkban, de azt is le fogjak irni a tobbiek, hogy fel lehet allni ebbol es lehet ujra mosolyogni.

Rajta Salome! szepen lassan a magad tempojaban hozd helyre magad, a lelkivilagod, Javitsd meg!

2011. márc. 7. 21:57

Nagyon magányosnak érzem magam, leírhatatlanul. Most is, úgyhogy le is fekszem hamarosan. Annyira kevés dolog kell nekem ahhoz, hogy jól legyek és azt se kapom meg. Mintha nem járna, nem tudom. Esküszöm egy bögre teát nem kaptam évek óta. Semmit ami olyan, hogy törődés vagy odafigyelés ami nem kerül pénzbe. (bár ami abba kerül azt se) A legfontosabb a törődés az életben az megsokszorozza egy ember erejét. Árnyéka vagyok önmagamnak hosszú hetek óta, de tovább megyek: lehet nem is voltam soha önmagam csak valami szar utánzat, de már annak is vége. Párkapcsolatban élek.Nevetséges! Elbeszélünk, elordítunk egymás mellett. Már elején tudom, hogy nincs értelme, mégis belemegyek a vitába. Gyűlölöm, utálom, de magam mégjobban, mert még mindig itt vagyok. Mert még mindig gyáva vagyok lépni!

Tiszta szégyen az életem és senkihez, nem túlzok senkihez nem tudok fordulni! Erős vagyok, de nem tudom meddig!


Meddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook