Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt és folyás fórum

Pozitív teszt és folyás (beszélgetős fórum)


11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Roxa)
tegnap 23:04

Akkor szerintem biztos volt azért hozzá köze a sikernek.

Próbálj meg nem aggodni( tudom könnyű azt mondani ☺️), de tényleg valószínűleg csak a hormonális változás miatt van. Nagyon elején vagy még. Van aki menstruál is akár. A másik hogy terhesség alatt nagyon gyakori a hüvely gomba is, mert megváltozik a hüvely Ph-ja. De ez sem gond a helyi kellemetlenségen kívül. Amíg nincs erős vérzés és vagy görcs nem kell aggódni. Az inkább árt a babának. Bizz benne. Beszélj hozzá hogy szereted, várod, erős baba és úgyis megteszel minden tőled telehetőt hogy vigyázz rá. Ha van kedved írj rám nyugodtan ha valami kétséged van vagy megnyugtatására vágysz. Áttérzem a helyzetedet, de csak egyet tudsz tenni bízol benne hogy minden ok lesz. Én is erre gondoltam akkor amikor kiderül. Ráadásul nekem elvileg volt immunológiai bajom a vetélést okozhatott volna. Én a sorsra bíztam magam, úgy voltam vele ha végig aggódók akkor sincs nagyobb esély rá hogy nem lesz gond, sőt. Úgyhogy inkább próbáltam ki élvezni és megélni az örömöt, hogy végre sikerült és teljesült a vágyam. Párod mit szól?

10. Roxa
tegnap 22:36
Szia.Mi sok èven jàrtuk az orvosokat, de soha semmi problèmàt nemtalàltak. Több orvosoknàl próbàlkoztunk,mindig azt mondtàk minden rendbe. Csinàltunk kèt beültetèst sikertelenül. Utàna elküldtek hiszteroszkópiàra ès ott èszrevettèk hogy sziv alaku a mèhem van egy nagyon kicsi behuzòdàs a közepèn. Szinte mindenki azt mondta hogy ez nem ok a meddősègre, ez csak veyèlèsy okozhat,de nagyon sokan szültek ilyen mèhhel. 3 hónapja megcsinàltuk az operàlàst ès most sikerült pozitivat tesztelnem. Mèg sosem volt pozitiv tesztem. Nemtudom hogy emiatt vagy csak csodatörtènt. De nagyon aggaszt ez a folyàs, hogy picit olyan mintha darabos lenne. 2 hèt mulva van ujra időpontom. Nagyon nehèz ez a vàrakozàs. De bizom benne hogy minden rendbe lesz.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Roxa)
tegnap 21:26
Nyugi, legtöbbeknek jóval erősebb folyás van a terhesség alatt. Lehet máskor is van ilyen csak észre sem veszed mert nem figyelsz rá, most meg minden kis apróságra figyelsz. Nekem vissza gondolva ugrott be, hogy kb 5-6 hét körül lehetett hogy álltam fel a WC-ről és úgy bele nyilalt az alhasamba, hogy össze is görnyedtem. Mivel csak egy pillanat volt, a babáról meg fogalmam sem volt így nem is aggódtam rajta. Utólag ugrott be hogy volt egy ilyen és , hogy tuti aggódtam volna ha tudok róla és azt hittem volna, hogy na tuti most vetéltem el. Szóval a boldog tudatlanság tényleg sok felesleges aggódást meg spórolt nekem.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Roxa)
tegnap 21:17
Halk gratulálok 😍🥰 Csináltál valamit máshogy? Nekünk 9,5 év sikerült spontán. Most múlt 5 éves. 7 hetes voltam amire kiderült. Örülök is hogy az első 3 hétben boldog tudatlanságban éltem. 😊 Legalább ennyi aggódástól megspórolt a sors ☺️ Az normális hogy semmit nem látott még az orvos. Mikorra hívott vissza az orvos?
7. Roxa
tegnap 20:37
Akkor nektek nem volt ilyen folyàs?
6. Roxa
tegnap 20:22
Remèlem minden rendbe lesz. 9 èvet küzdöttünk, mire összejött spontàn
5. Roxa (válaszként erre: 2. - Anyagi)
tegnap 20:21
Nincs kellemetlen szaga, nem is csip.
tegnap 20:03

Ne aggódj, még nem is kell semmit látni. Majd kb 6.heten. türelem.

Nekem a fiammal a 6.heten csak petezsak volt, benne szikholyag. A lányommal már dobogott a szíve.

Ugyh nyugi, 4 hetesen még semmi nem latszik

tegnap 20:00
Emiatt nem kell egyelőre aggódnod. Az véres lenne. Tényleg hívd fel újra az orvost mit ajánl. Lehet csak simán erősebb folyás pont a terhesség miatt. Egyébként az első trimeszterben a kismamák jó részének van barnázás, kisebb vérzés. Ez persze jó nagy ijedtséget okoz és jó ha megnézi orvos, esteleg ír progeszterin pótlást, de nagy %-ban semmi gondot nem okoznak az ijedtségen kívül.
2. Anyagi (válaszként erre: 1. - Roxa)
tegnap 19:53

Ez valami gombás vagy bakteriális fertőzés lehet - esetleg pont a vizsgálattól!

Hívd fel telefonon és kérj tanácsot!

1. Roxa
tegnap 18:27
Sziasztok. Akinek van tapasztalata segitsen. Pozitiv a tesztem, 4+3 hetes vagyok. Ma voltam orvosnàl de nem làtott semmit. Most olyan fehèr folyàsom van, ami olyan mintha picit darabos lenne. Nagyon fèlek hogy a nyàlkahàrtya vàlik lefele ès azèrt van. Volt màsnak is ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook