Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Páromat vinném el születésnapjára, ötletek hogyan mondjam el neki? fórum

Páromat vinném el születésnapjára, ötletek hogyan mondjam el neki? (beszélgetős fórum)


1 2
37. hoxari (válaszként erre: 36. - Lávli)
2019. ápr. 15. 17:37
Bepánikoltam mert elkezdett ébredezni :D És hát nem volt időm de leakartam futni a cukrászdába egy kis sütiért vagy tortáért , nem baj így emlékezetesebb, köszönjük! :)
36. Lávli (válaszként erre: 35. - Hoxari)
2019. ápr. 15. 17:31

Szuper! Utólag is boldog szülinapot! :)

De miért a tojikba tetted a gyertyákat? 😌

35. hoxari
2019. ápr. 15. 17:28

Sziasztok!

Megtörtént már az ajándék “átadás”. :) (Mellesleg a párom férfi (29) én pedig nő vagyok (22), szóval aki ezt feltételezte nyert! 🙂 )

Igazából csináltam neki különleges sokfogásos reggelit , majd két főtt tojásba beleraktam a gyertyákat amikor felkelt azt se tudta mi van , csak az tojikon látta a gyertyát, nem esett le neki csak annyit mondott zavarban, hogy “ nem ma van a szülinapom” mondtam neki, hogy üljön le mert fontos dolgot szeretnék neki mondani, aztán folytattam miután helyet foglalt, hogy nagyon szeretem , de ma nem múzeumba megyünk (tudom , hogy azt is várta) helyette máshová megyünk. Itt elmeséltem neki a foglalást , programot, úticélt , azt hiszem ettől felkelt mert felcsillant a szeme utanána már csak hebegett habogott lányos zavarában, aztán feltette a nagy kérdést “ Ez most tényleg igaz??” Mondtam neki hogy persze , aztán kaptam naaagy puszikat meg ölelést és a sok köszönömöt.

A hétvége csodás volt , nagyon jól érezte magát, persze én is , de az ő boldogsága a legfontosabb ilyenkor nekem! :)



Ui.: írta valaki, hogy nincs bikinire felkészülve , erre gondolván mondtam el neki reggel, legyen ideje azért ha még is igazítani akarna magán valamit, hiába férfi. :)

34. MenoPause (válaszként erre: 13. - Hoxari)
2019. ápr. 11. 14:12

Tartsátok életben ezt a jó kis szokást... lepjétek meg egymást rendszeresen, nem kell nagy dolgokkal, csak így tovább.. ne múljon el ez soha :-) Az, hogy hogyan tudatod, végül is mindegy, akár a fülébe is súghatod aznap ébredéskor..


Mi elég gyakran élünk ilyesmivel, persze nem könnyű, mert évről évre nehezebb új dolgokat kitalálni. A férjem kreatívabb, ő sokszor találós kérdésekkel, meglepetéskártyákkal juttatott el az ajándékomhoz, én általában egyedi képeslapon tudattam, ha megszerveztem valamit (akár utazás, vagy egynapos wellness, sőt a negyvenedik szülinapra egy sárkányrepülést a saját házunk felett, letérve a "szokásos" útvonalról, hogy felülről láthassa a gyönyörű környéket) A lehetőségek tárháza végtelen, függ persze éppen aktuális anyagi helyzettől is, de viszonylag olcsón is lehet jókat... lényeg az adás, a meglepetés, és az odafigyelés. Szuperek vagytok!

33. Guruljka (válaszként erre: 32. - 0d0a78c65b)
2019. ápr. 10. 23:24
Igen, igazad van. Ez kezdettől olyan kedves kis topik.
2019. ápr. 10. 22:53
Boldog születésnapot a párodnak... örülhet hogy ilyen jó társa van...😉
31. Guruljka (válaszként erre: 28. - Eperke2019)
2019. ápr. 10. 17:32
Sok olyan dolog van, amit simán tud nélkülözni az ember, pedig sose hitte volna.
2019. ápr. 10. 17:31
Én is azt gondolom, hogy a kérdező nő és a párja férfi:)
29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Eperke2019)
2019. ápr. 10. 17:28

Valamiért én azt feltételeztem, hogy a kérdező a nő, és a párja, akit meg akar lepni, az férfi.


Ha nő az, aki a meglepit kapja, az tényleg kicsit más. Nem nagyon más, mert lehet, hogy a hölgy nem csinál ügyet a bikiniformából, mert nincs ilyen problémája. Ha együtt vannak, akkor talán tudják, szed-e gyógyszert a másik.

28. Eperke2019 (válaszként erre: 1. - Hoxari)
2019. ápr. 10. 13:37

Szia!

Én mindenképp szeretném tudni indulás előtt, hogy ottalvós és fürdőruhás a buli, márcsak azért is, mert nem biztos, hogy bikinire vagyok készülve hipp hopp..ha érted mire gondolok. Másrészt nem szeretném,hogy más pakolja össze a cuccom, fennáll a lehetősége, hogy kihagysz valamit, ami neki fontos, és nem lenne meg nélküle egy napig sem...gondolok itt elsősorban pl valami gyógyszerre.

27. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Hoxari)
2019. ápr. 9. 13:14
Női táskád nincs? Jajj...
26. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Hoxari)
2019. ápr. 9. 13:13
Egyszerűen csak odaadnàm neki, nem csinálnék belőle nagy kunsztot. Az öröme így is úgyis meglesz, ha két óra múlva tudja meg vagy előtte.
2019. ápr. 9. 13:05
A kérdés hova? Mert ez helytől is függ.Lehetsz kicsit őszinte de még füllenthetsz :D Vagyis azt mondod kitaláltál egy jó ötletet kettőtöknek szülinapja alkalmából és meglepetés lenne az ujjongó tömeg :)
24. Alina*
2019. ápr. 9. 08:47
Én nem àrulnàm el, legyen meglepetés! :)
23. Guruljka (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2019. ápr. 9. 01:49
De ha utána is még alszotok egyet a hotelben, akkor akár kérhettek is plusz törülközőt a vizes programhoz. Fognak adni, mert a szobai törülközőkre vigyáznak, inkább adnak másikat.
22. Guruljka (válaszként erre: 18. - Birebora)
2019. ápr. 9. 01:48
Napközben az Aquaworld-ben kellhet.
21. Sirga
2019. ápr. 8. 19:11
De jóóó! :) Hasonlóban sántikálok.
20. katus3
2019. ápr. 8. 18:54
Ez nagyon aranyos ötlet. 😊 Csomagolj a te táskádba mindent. Ne mondj el neki semmit csak ha ott vagytok.
19. hoxari
2019. ápr. 8. 16:55
Igazatok van. Úgy izgulok, hogy lebukok, de összeszedem magam! Köszönöm! :)
2019. ápr. 8. 16:26
Hotelban vagy türcsi, akkor még az sem kell:)
17. birebora (válaszként erre: 13. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:25
Hát most hivatkozol egy kis fejfájásra vagy múló rosszullétre. Nehogy már ezen bukjon az egész. Guruljkának igaza van két gatya törölköző, papucs, szorosan összetekered, ennyi:)Vagy tedd a te táskád aljára, vagy a kávés, üdítős szatyorba, mit tudom én, biztos megoldanám ne legyél már ilyen kis béndzsó:)
16. Guruljka (válaszként erre: 13. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:18
Tarts ki, eddig is elsunnyogtad valahogy a belépők meg a hotel árát, nem? A fürdőgatya már menni fog. :D
15. Guruljka (válaszként erre: 13. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:17
Nem kell azt mindjárt a csomagtartóba tenni.
14. Guruljka (válaszként erre: 11. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:16

Mekkora csomag egy fürdőgatya meg két törülköző?

Szorosan összetekerve egy női táskában is elfér. Vagy bementek útközben valahova és vesztek új törülközőket. Csak mert jópofa.

13. hoxari (válaszként erre: 12. - Birebora)
2019. ápr. 8. 16:15
És ha rájön, hogy elsunnyogok valamit? :D általában ezek közül majdnem mindent együtt csinálunk évek óta :)
12. birebora (válaszként erre: 8. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:08
Este ha elaludt, vagy még alszik hajnalban vagy ha fürdik vagy küld el vásárolni.
11. hoxari (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2019. ápr. 8. 16:06
Én is dolgozom! Holnap vagyok otthon a hétvégén kívül , de hát szombatig belenéz a csomagtartóba , ezt biztosra veszem :(
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:05
Nem kell az indulás előtt csomagolni, lehet előbb is a fürdőholmikat.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Hoxari)
2019. ápr. 8. 16:03
Ha az előbb beszéltetek, akkor most pakolj be gyorsan, még amíg nincs otthon!
2019. ápr. 8. 15:59

Oh! :(

Előbb beszéltünk, szóval ő otthon lesz, nem tudnék bepakolni észrevétel nélkül, ez a terv nem lesz jó!

Más ötletet szívesen fogadok! :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook