Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyilvános szoptatás fórum

Nyilvános szoptatás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. Amaunet (válaszként erre: 89. - Enissa)
júl. 22. 07:38
Igen, vannak. Ahogyan értetlen, empátia és megértés nélküliek is. Sokfélék vagyunk, sokféle megoldásokkal. Csak el kéne fogadni mások megoldását és kicsit leszállni a hétköznapi emberek közé.
90. Enissa (válaszként erre: 87. - Amaunet)
júl. 21. 18:47

Attól is elmegy, csak most nem arról volt szó. Végeláthatatlan dologtól elmehet az étvágy, szívja a torkát, trombitál az orrával, vájkál az orrában, szájában, szívja a fogát stb.

De tényleg befejeztem, én amellett teszem le a voksom, nem kell azt nyilvánosan, megoldható diszkréten közösségi térben is.

89. Enissa (válaszként erre: 86. - Amaunet)
júl. 21. 18:41

Az érti jobban meg, hogy megoldható, vagy sem.

De, rájöttem ez sem mérvadó, vannak alapból lehetetlen és tehetetlen emberek.

88. Amaunet (válaszként erre: 80. - Tien)
júl. 21. 17:10
És úgy helyes.
87. Amaunet (válaszként erre: 83. - PöttyösPanka)
júl. 21. 17:08
Pl. attól nem megy el senki étvágya egy étteremben, ha egy férfi szőrös segge félig kilóg a nadrágból?
86. Amaunet (válaszként erre: 79. - Enissa)
júl. 21. 17:04

Szóval csak az ugathat, akinek van/volt gyermeke?

Volt. Most jobb neked?

júl. 21. 16:28
Szoptasson, ne legyen éhes az a gyerek.
júl. 21. 16:05
Nem zavar.
júl. 21. 15:41
Lehet, hogy én vagyok túl apatikus, de nem megyek falnak attól, ha meglátok egy cicit. Látni ennél cifrább dolgokat is.
82. tien (válaszként erre: 81. - Smaragdzöld 🐉)
júl. 21. 15:39
😳
81. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 80. - Tien)
júl. 21. 15:34
Arra is volt már példa.
80. tien
júl. 21. 15:15

Hú, tényleg agyamra ment a meleg.


A fórum címből kihagytam egy betűt 😳

79. Enissa (válaszként erre: 78. - Amaunet)
júl. 21. 13:15

Anbyivan van köze hozzá, hogy átélted-e, meg tudtad-e oldani.

Nem titkoltam nekem van, állandóan úton voltam velük, és nem kellett senki előtt

Kitennem a mellem. Tehát nem csak beleugatok a világba tapasztalat nélkül.

Az étteremben egy ízléstelen, buta emberrel nem állok le vitatkozni,nem süllyedek a szintjére. Azt látni kellett volna, hogy valaki értse miről beszélek.


A művészet és az élet, nem egy ladikban utazik.

78. Amaunet (válaszként erre: 58. - Enissa)
júl. 21. 12:50

Semmi köze a témának ahhoz, hogy nekem van/volt gyermekem vagy sem.

Mások elfogadásáról van szó.


Képzőművészet: izlés dolga, hogy ki, mit tart formásnak. Izlésről meg nem vitatkozunk. Mindenkié olyan, amilyen.


Ha engem zavar egy szituáció, akkor azt szóváteszem ott helyben.

77. Kacsahercegno (válaszként erre: 75. - Mizantróp)
júl. 21. 11:51
Én biztos nem, te nyitottál egy fórumot arról, hogy úristen láttad valakinek a cicijét és mileszmost. Nekem tökmindegy.
76. Mizantróp (válaszként erre: 70. - 3198f17214)
júl. 21. 11:50
A dugás is az. De nem az áruház közepén.
75. Mizantróp (válaszként erre: 74. - Kacsahercegno)
júl. 21. 11:49
Hihihi...nyűglődsz te meg a hozzád hasonlók...
74. Kacsahercegno (válaszként erre: 72. - Mizantróp)
júl. 21. 11:43
Jó neked. De a hülye k.rvák is élik az életüket, te meg itt nyűglődsz. Én csak ezt mondom hogy ez csak neked rossz 🤷‍♀️
73. Mizantróp (válaszként erre: 71. - Kacsahercegno)
júl. 21. 11:42
Hát...aki ebben lubickol, meg is érdemli...semmi mast nem tud nyújtani.😆😅🤣
72. Mizantróp (válaszként erre: 71. - Kacsahercegno)
júl. 21. 11:41
Te a hülye qwákról beszélsz. Én sose leszek ilyen.
71. Kacsahercegno (válaszként erre: 41. - Mizantróp)
júl. 21. 11:27
És ha valaki direkt mutogatja magát? Élvezi hogy a palik csorgatják a nyálukat? Annyira felesleges ez a puffogás, hogy jaj ki mit csinál, meg miért. Ezzel csak magadat bosszantod, a másik ember akin idegesíted magad, azt se tudja hogy a világon vagy, és a legjobb életét éli a gyerekét nyilvánosan szoptatva vagy monokinizve lubickolva a manusok pillantásaitól övezve :D
júl. 21. 11:14
Engem nem zavar, ki hol szoptatja a gyerekét, pedig nem vagyok anya. A szoptatás a világ egyik legtermészetesebb dolga.
69. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 58. - Enissa)
júl. 21. 10:07

Elég sokat gondolkodtam, hozzászóljak-e a témához.

Nyilván megosztó téma ez is, mint megannyi más. Időnként előjön a nyilvános szoptatás is. Évekkel ezelőtt elég nagy port kevert, hogy egy szoptató anyát elküldtek az egyik mekiből (legalábbis úgy emlékszem). Premier plánban ment a ciciztetés. Ez bizony szerintem is joggal verte ki a biztosítékot sokaknál. Ha már muszáj szoptatni, és persze nyilván előfordul ilyen eset, akkor lehet azt diszkréten is csinálni. Mint többen is írták, lehet eltakarni, nem egy bonyolult művelet. De legtöbb helyen van már babapelenkázó, ahová elvonulhat az anya, amíg szopik a baba.

Az Auchan pont olyan, ahol van erre lehetőség. Adott esetben (erről szól a téma) az anya pont egy Auchanban , ha jól értem, a bevásárlótérben szoptatott. Na, itt van a bibi. Valamint igaz, amit írsz még.


Elmondható: valóban vannak olyan anyák, akik direkt provokálnak, ezt 100 %-os bizonyossággal állítom. Nekik pont az a céljuk, hogy indulatokat váltsanak ki emberekből.

Tudnék rá példát hozni, de nem ez a célom.


Szóval, ha muszáj, szoptasson bárki akár egy parkban vagy bárhol, de ha már teszi, akkor legyen diszkrét. Senki nem fogja bántani. Láttam már ilyet, is, olyat is, aki direkt közszemlére tette. Utóbbi számomra is visszataszító.

Zárszó: anya vagyok.

68. Mizantróp (válaszként erre: 64. - Tumbo2)
júl. 21. 09:09
Kapjál már magadhoz! Nem is arrol beszesz, amiről én.
67. Mizantróp (válaszként erre: 64. - Tumbo2)
júl. 21. 09:08
Te meg miről beszélsz?🤣
66. tumbo2 (válaszként erre: 37. - Enissa)
júl. 21. 09:01
nem csak régen,most is.
65. tumbo2 (válaszként erre: 26. - C44f728b4b)
júl. 21. 08:58
nem csecsemő volt,tán hároméves.
64. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Mizantróp)
júl. 21. 08:57
nem hinném,hogy nézték volna.aki tudta elfordította a fejét.ami egy putriban tán természetes 10 gyerek előtt,nem hiszem,hogy az utazóközönség ezért vált jegyet,hogy ilyen élményben legyen része.
63. tumbo2 (válaszként erre: 25. - Mizantróp)
júl. 21. 08:53
egy kiflit is el tudott volna rágcsálni.anya vagyok,de az az áporodott tej,meg egyéb szagok a zsúfolt buszon?
62. Enissa (válaszként erre: 60. - Mizantróp)
júl. 21. 07:29
Semmi mobilról írok, és valamit rontottam, nem láttam hogy ott maradt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook