Női gondok (beszélgetős fórum)


9. last
2013. szept. 2. 13:15

Úgy gondolom,a Protexint veszem meg,azt írja hogy pont azt a lDöderlein flórát pótolja ami nekem rossz.

De akkor mivel kenjük be a páromét,hátha kapott már tőlem valamit?!?

2013. szept. 2. 12:46
Nekem barátnőmnek ugyanez volt a gondja , neki is a dalacint írták de panaszkodik hogy nem jó és fáj neki az együttlét. Én a hasonló problémámból natur joghurttal jöttem ki. Az természetesebb mint a krémek. Ha ki is vagy sebesedve én a körömvirágkrémet ajánlom a sebekre. Az gyorsan gyógyít.
7. youlcsi (válaszként erre: 6. - Last)
2013. szept. 2. 12:37
menj el másik dokihoz... vajon más mit ajánlana?
6. last (válaszként erre: 5. - Youlcsi)
2013. szept. 2. 11:35
Igen,ezért nem váltottam még ki a dalacin-t,mert nem értem az indokot.Mellékhatása leggyakrabban az amiért felírta állítólag,de nem folyik,nem viszket semmi...
5. youlcsi (válaszként erre: 1. - Last)
2013. szept. 2. 11:21

nem egészen értem... a dalacin ab, aminek kéne hogy legyen indikációja... viszont fertőzésről egy szó sincsen...


nekem a dokim génia 92-t szokott javasolni (kúp), illetve gynoflor hüvelytablettát szokott felírni. igen, ez megint kúp/gyógyszer... de helyreállítja a normál flórát.

4. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Last)
2013. szept. 2. 11:13
A Protexin hüvelykapszulát vedd meg, az segíteni fog!
2013. szept. 2. 11:11
Egyél sok! élőflórás natúr joghurtot.Lehet natúr joghurtos tampont egy kis teafaolajjal megspékelve 1 héten kerseztül éjszakára felhelyezni.
2013. szept. 2. 11:04
Én naponta 2x10ml ezüst kolloidos irrigálást javasolnék 5:1 hígítással, kb 10-15 perces hátonfekvő helyzetben. Mellette más semmi, csak ez min.3 napig.
1. last
2013. szept. 2. 10:54

Véleményeket,tapasztalatokat szeretnék kérni.

A nőgyógyászati tenyésztésem eredménye most megint vegyes baktérium flórával zárult( mindig ez van,ha van panaszom,ha nincs)de most az is oda volt írva hogy sok fehérvérsejt és hogy nincs normális Döderlein flóra.

Dalacin hüvelykrémet írt a doki,azt mondta kenjük be vele a páromat is.De ebből a sok kúpozásból és gyógyszerből elegem van már! :( Valószínű hiába magándoki,nem érdeke hogy ne írja fel ezeket a több ezres krémeket...

Mit tudok tenni?Elkezdek kevesebb cukrot és lisztet enni.De milyen cuccot vegyek ami helyre állít ott lent?Tejsavas hüvelykrémek közül mit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook