Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem meg, mitől értékesebb egyesek szemében az a nő,... fórum

Nem értem meg, mitől értékesebb egyesek szemében az a nő,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
ma 12:44

Akkoriban a häboru utän egy nö se tette szovä, hogy Ö el lenne nyomva...

Nem tudom biztosan, de talän 1919-1920 körül lett välasztojoguk is, tehät a viläg akkor is igazsägtalan volt.

39. globus (válaszként erre: 36. - 55Judit)
ma 12:38
Férfimunka, ha menteni kell tűzből, mert eg a házad. Vagy árvíz fenyegeti. Ott teremnek ők rögtön hősként. Az, hogy erre esély nincs, nem róható fel nekik.
38. 80ASIQ (válaszként erre: 35. - 80ASIQ)
ma 12:37
Ja, hogy miért? Bizonyos helyzetekben jól jöhet, ha valaki képes valamire. Akár életet ment vele.
37. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Channa*)
ma 12:36

Magasan a legelső szempont egy nő esetében, hogy mennyire vonzó szexuálisan.

Majd később jönnek az egyéb képességek fontosságai.

36. 55Judit (válaszként erre: 34. - Hansika)
ma 12:35
Hát ez az én mai életemben sem igazságos, de nincs választási lehetőség. Minden munka női munka. A lakásban és a kertben is.😀
35. 80ASIQ
ma 12:33
Mindenféle képesség egy érték. Pláne, ha még nokedlit is tud szaggatni a nő!
34. Hansika (válaszként erre: 32. - 55Judit)
ma 12:31

Mäs a mai viläg, mäs ami termeszetes.

En is voltam valamikor fiatal, mindenki azt hozza otthonrol amit ott termeszetesnek lätott.

Akkoriban minden munka az asszonye volt.

Mai szemmel nezve nem volt igazsägos.

33. globus (válaszként erre: 24. - Tumbo2)
ma 12:27
Msi világban ott a mosogatógép. Robotporszívó, szárítógép, mindenféle felokosított kütyük.
32. 55Judit (válaszként erre: 31. - Hansika)
ma 12:27
Mind másak vagyunk, más igényekkel, más értékekkel. Mindenki mást tart elsődleges értéknek. Szerintem ez nem lehet vita téma.
31. Hansika (válaszként erre: 29. - Birebora)
ma 12:20

Ne okozz csalódást, remélem ezek nem fognak ki rajtad.


Most nem tudom, hogy erre mit välaszoljak, hogy mitöl lehet valaki a nök älma......-))

18 evesen lett meg az elsö lakäsom, ami mär eleg regen volt...

A felsoroltak közül en semmi olyat nem csinältam.

Gondolom akkor nem vagyok Ok...

ma 12:17

Egy nő nem attól értékes, hogy tud-e főzni vagy sem.


Tudok főzni. Jól. Furcsállnám, ha bárki ez alapján találna értékesebbnek annál a nőnél, aki nem tud főzni.


Van, aki tudna főzni, de egyszerűen nem akar. Számtalan oka lehet, hogy miért nem akar főzni.

Van, aki főz, de pocsékul. Erre is van példa. Akkor ő, aki főz, de szinte ehetetlenül - értékesebb annál, aki bármilyen oknál fogva nem főz?


Van, aki még nem tud főzni. De még megtanulhat. Akkor már értékesebb lesz?

29. birebora (válaszként erre: 25. - Hansika)
ma 12:12

Ha már előkészited, megpucolod, feldarabolod, felapritod evés után elmosogatsz már oké vagy:) Ha még be is vásárolsz és nem az asszony cipekedik, a nők álma vagy:)


Ne okozz csalódást, remélem ezek nem fognak ki rajtad.

28. Hansika (válaszként erre: 27. - Birebora)
ma 12:12
ez termeszetes, mert ferfimunka...
ma 12:10
Én is tovább megyek és leforditom a férfiakra. Nálam az antiférfi aki nem tud valamit megszerelni, egyszerű bútort összeállitani, izzót kicserélni, autóban, háztartásban kisebb javitásokat megoldani. Nyilván "értékesebb és becsülendőbb" ha ezekre képes és akarja is.
26. Hansika (válaszként erre: 24. - Tumbo2)
ma 12:09
asszonyi feladat
25. Hansika (válaszként erre: 22. - Birebora)
ma 12:08
Nem sokat ernel az en tudäsommal a konyhäban..-))
24. tumbo2 (válaszként erre: 20. - Hansika)
ma 12:07
hogyne lenne,a mosogatás?
ma 12:06

szerintem ez a kerdes is korosztälyfüggö.

Egy hetven körüli ember azt viszi toväbb amit otthon lätott...

Termeszetesen mäs viläg volt akkor, mäsok voltak a normäk egy häzassägban.

En meg peldäul az eletben nem pelenkäztam...

ma 12:05
Ha valaki nem tud, majd megtanul. Nem egy nagy durranás. Ha ráviszi a kényszer megtanul.
21. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:01
továbbmegyek, az a férfi is értékesebb aki tud főzni :) ez nem függ attól, milye az ember neme. Az egy jó dolgog, ha valaki tud főzni. És igen értékesebbnek fog tűnni valószínűleg, mert enni midnenki szeret :)
20. Hansika (válaszként erre: 16. - Xochipilly)
ma 11:53

Egy ferfinek semmi keresnivaloja nincs a konyhäban.

Ül a nappaliban a melegben, szivarral es ujsäggal a kezeben.

Delutän meg futäs a lovira...-))

19. 55Judit (válaszként erre: 15. - Hansika)
ma 11:45
A mi korosztályunknak ez az érték. A fiatalabb korosztálynak is biztos van valami.😉
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Xochipilly)
ma 11:22

Így van. Aki olvasni tud, az főzni is.

Engem nem tanított anyám főzni, mégis sok évig vezettem rendszeresen a háztartást.

17. Evinene (válaszként erre: 4. - Channa*)
ma 11:22
Ha miattam kéne főzni 1hetig elvagyok hideg kaján. Utálok főzni, csak párom miatt teszem. Viszont tudok főzni. Miatta jön meg az ihletem a főzéshez annyira szereti amit főzök. A sajátomat sokszor meg sem eszem inkább rendelek valamit néha jól esik amikor engem szolgálnak ki.😚😚😚
ma 11:16
Talán azért mert az otthon főzött étel a gondoskodás egyik jeleként is értelmezhető. Egyébként nem értem, mi az, hogy nem tud valaki főzni. Millió videós recept van a neten, csak le kell utánozni az elkészítés lépéseit 😆 Én is nagyrészt szakácskönyvből és a netről főzök, a mai napig.
ma 11:09

Egy fözni tudo nö szerintem is sokkal ertekesebb.

Delben az ebed legyen mindig az asztalon..-))

14. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
ma 10:45
engem sem.de valahogy csak megtanultam.az anyám három műszakban dolgozott,nyáron csak kellett valakinek főzni.akkor voltam én voltam a valaki.de aztán csak belejöttem,a vadast sosem főzött,csak én,de a kocsonyám is sokkal finomabb volt.diós tészta,kakaós tészta,utáltam.
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
ma 10:42
Mondjuk ehhez hozzátenném, hogy szerintem abszolút nem a nő dolga a főzés kizárólag, én pl. úgy nőttem fel hogy apám ugyanolyan jól tudott főzni, mint anyu. Mi nők sem úgy születünk, sőt, én kifejezetten utálok főzni, elvárom a páromtól, hogy ő is vegye ki a részét. Ez egy férfitól sem egy különleges, csodálatos tett, hogy el tud készíteni egy ebédet, hanem egy teljesen alap, normális képesség.
12. Channa* (válaszként erre: 7. - Globus)
ma 10:38

Az enyém is tud főzni, ahogy az apja is.


Na, rájuk már mondták, hogy kincset érnek ezért;)

11. Channa* (válaszként erre: 6. - Timycat)
ma 10:38
Ez tök jól sikerült elolvasnom:DDDD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook