Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől függ, hogy mikor jön a futár? fórum

Mitől függ, hogy mikor jön a futár? (tudásbázis kérdés)


26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Globus)
2020. dec. 5. 01:46
Én úgy tudom hogy sajnos nem, legalábbis nekem nem hozták ki hétvégén
25. globus
2020. dec. 4. 17:03
Valaki meg tudná mondani, hogy szombaton szállít-e a MPL?
24. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 17:46
Útvonalterv szerint megy
23. Guruljka (válaszként erre: 13. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 2. 17:31
Engem a postafutár (régebben csomagos postásnak monduk) felhív telefonon, hogy itthon vagyok-e.
22. Guruljka (válaszként erre: 20. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 2. 17:29
Nem a futár csomagol, hanem az a cég, ahonnan rendeltél. A futár annyiban számít, hogy milyen óvatosan bánik a csomaggal, de még én sem láttam, hogy hajigálták volna, bármi volt is a csomagban.
21. globus (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2020. dec. 2. 17:11
Azzal kivételesen jól jöttem ki, mert sikerült annyit összeszedni, hogy ne legyen. Efféle karácsonyi ajándékok lesznek idén 🙂
2020. dec. 2. 17:10
Mondjuk biztos attol is fugg megis hova szallit. Falun nincs akkora forgalom, aztan gondolom jobban halad, de nekem komolyan mondom egy futarral volt se gondom. Az egyik túl közlékeny volt, ő nem volt szimpi, de a gyorsasagukra vagy megbizhatosagukra nem lehet panaszom. En még torott árút nem kaptam, pedig rendeltem mar olyat is ami torekeny.
19. a97b9a4e4e (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2020. dec. 2. 17:02

Mar nem emlekszem pontosan melyik futarszolgalat ez mert mar egy csomohoz volt szerencsem, en szinten mindent neten vasarolok, kivéve kajat, de azon kivul mindent, de asszem h&m-es rendeles volt. Emailes ertesitest kaptam elotte nap, masnap reggel jo koran meg sms-t hogy ekkor meg ekkor varhato a futar, aztan ott volt egy link is hogy nyomon kovethetem a csomagomat.

Egyebkent 2 oranyi intervallumot szoktak megadni, ahogy te is irtad. Nalam még egyik se késett. Ha 10-re mondtak, 10 korul mindig itt voltak.

18. Guruljka (válaszként erre: 12. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 2. 16:30

Ezzel még nem találkoztam.

Nem kell percre pontosan, de ne kelljen külön itthon ülni se miatta. Az is jó, ha megadnak egy két órányi intervallumot, mikor jön.

17. Guruljka (válaszként erre: 15. - Gabbbicica)
2020. dec. 2. 16:28
Én is rendeltem már a Petissimótól, de még fel is hívtam őket a biztonság kedvéért. Meg is kaptam másnap a csomagot.
16. Guruljka (válaszként erre: 8. - Globus)
2020. dec. 2. 16:26
Tőlük talán még nem rendeltem. Lehet, hogy drágállottam a szállítási költséget.
15. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. dec. 2. 15:23

Az nem a futar hibaja 😊 attol fugg, a felado mikor adja oda a csomagot.


Pl jateknetrol csutortok delelott rendelt dolgokat hozta penteken a futar. Petissimo szinten, ha del elott leadom a rendelest, masnap itt van.

14. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 15:22

Minden futarcegnek van egy utvonala. Ha gyakran rendelsz, kitapasztalod 😂😂😂😂😂😂


Amugy csak attol fugg, hogy mennyi címe van elotted es hol helyezkedsz el tavolsagban az utvonalan.

13. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 14:05
Szerintem csinalnak egy utvonal tervet, aztan ahogy jossz sorba, nem a csomagoktol fugg szerintem hogy mikor er oda hozzad a futar. A legtobb hozzank delelott 10-11 korul ideer, egyedul a postafutar olyan krva lassu. Nem is szeretek veluk szallitatni, fel se hivnak, csak beallit, se egy sms semmi, ha mar postafutarral rendelek akkor inkabb a postara kérem. Aztan ott barmikor atvehetem 5 napig.
12. a97b9a4e4e (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. dec. 2. 14:00
Mar vannak olyan futarszolgalatok akiknek a weboldala percre pontosan kijelzi merre jar a futar. Terkepen fel van tuntetve hol jar, hany megállo van elotted, meg kb. hany perc mulva er oda hozzad. Nagyon tuti, sose téved. Percre pontosan eltalalja.
11. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 13:21
A csillagok állása.
10. New(l)
2020. dec. 2. 13:17
Ez sok minden függvénye, például azé is, mikor adja át az üzlet a csomagot a futárszolgálatnak. Volt szerencsém (?) néhány napot egy könyvkiadó raktárában dolgozni, ők úgy jártak el, hogy aki a webshopos rendelés során előre utalással fizetett, annak a csomagja elsőbbséget élvezett, tehát ha csúszás volt, azt adták oda a futárnak először. Itt az volt az elv, hogy aki már kifizette, jogos, hogy hamarabb kapja meg...hát nem tudom.
9. globus (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 2. 12:57

A rendelésről azonnal érkezik visszaigazolás.

De a szállításról is szokott, amikor elindítják.

"Mennyi a szállítási idő?

Raktáron lévő termék 14 óráig leadott rendelése esetében a szállítási határidő a rendelés leadását követő munkanaptól számított 3 munkanap, az ezt követően leadott rendeléseknél pedig 4 munkanap."


Óóó, még van 2 nap, belefér.

8. globus (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 2. 12:53
Most például a Pingvin patikától várok küldeményt.
7. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2020. dec. 2. 12:39
másnap már ott vannak.
6. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. dec. 2. 12:08
Minden megyeszékhelyen van gócpont, onnan indulnak el reggel. Én általában másnap délután megkapom.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. dec. 2. 11:26

Én már volt, hogy másnap megkaptam.

Te honnan rendelsz, hogy még egy automatikus mail sem érkezik róla?

4. globus (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2020. dec. 2. 11:06

Bárhonnan rendeltem, én még 3-4 napnál hamarabb nem kaptam meg semmit.

Most van egy netpatikás szállításom, nov. 30-án rendeltem, email, sms értesítés sincs még róla.

2020. dec. 2. 10:30
A meghatározott útvonalán megy, nem függ a csomag nagyságától a kézbesítés ideje
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 10:07

Szerintem az útvonalától is, amerre jár, mert nem csak egy településre megy egy nap.

Szoktak megadni telefonszámot, én felhívom és megkérdezem, hogyan saccolja, mikor ér ide.

2020. dec. 2. 09:48
Mármint azt tudni lehet hogy melyik nap jön, de mitől függ hogy hány órakor? A nagy csomagokat viszi ki előbb vagy mitől függ a házhoz szállítási sorrend?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook