Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csinálnátok, ha a párotok nem köszöntene fel? fórum

Mit csinálnátok, ha a párotok nem köszöntene fel? (beszélgetős fórum)


11. Enissa (válaszként erre: 10. - Ikebana3)
ma 20:24
Ezt a megoldást szánalmasnak tartanám részemről. Általában az ember kap a rokonaitól, ismerőseitől, munkahelyén egy kazal virágot, vagy bármit, ha ebből nem veszi a lapot, akkor minek játszmázni?
10. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Adeline28)
ma 20:09

Elég bunkó dolog az ilyesmi. A figyelem teljes hiánya.

De én megtenném, hogy vennék magamnak egy csokor virágot, jól látható helyre tenném vázába. Aztán egy idő után megkérdezném tőle, hogy ugye milyen szép virágom van? Ha hümmög, hogy ühüm, de még nem kapcsolna, akkor mondanám, hogy ma névnapom vagy születésnapom van, tudod? Arra kaptam. Az már biztosan érdekelné, hogy kitől? Válasz: nem volt kísérőkártya. Talán te küldted?! Nem? Hát akkor lett egy hódolóm! (egye csak a penész, hogy honnan kaphattam)

9. Enissa (válaszként erre: 6. - Adeline28)
ma 20:05

Értékelem, hogy a nickeddel írtad a fórumot.

Ha, Te veszel, biztos rosszul esik, hogy nem viszonozza. Ha jó a kapcsolatotok, akkor ne keseregj ezen!

Egy bensőséges kapcsolatban rákérdezhetsz, miért nem viszonozza ugyanazt a figyelmességet, amit te nyújtasz felé.

Egyébként, ha ő nem venne nekem, én sem vennék neki.

Egyáltalán eltalálod azt, amit szeretne? Vagy kényszeredetten örül, mert piszkosul nincs arra szüksége, amit kap. Ezt tényleg komolyan gondolom, mert volt a családban olyan házaspár, ahol a férfi már előre rágörcsölt, megint milyen carra dobja ki a pénzt a felesége?

Ha csak "ennyi" a gondod vele, szeresd úgy, ahogy van, olyannak, amilyen!

Tőlem meg kapsz egy virágot 🌸, mert gondolom most volt valamilyen nevezetes napod. :)

8. bnedora (válaszként erre: 1. - Adeline28)
ma 20:01
Előfordult már párszor.
7. Hansika (válaszként erre: 1. - Adeline28)
ma 19:23

Mäs orszäg, mäs szokäsok.

Nekem termeszetes, en igy eltem le az eletem.


Nevnap: Mitöl lenne ünnep, hogy Jolän vagy bärmi mäs?

Szülinap: az anya es gyermeke közötti kapocs, senki mäse.

Karäcsony: a gyerekekröl szol szerintem, nem egy uj bugyirol neked.

6. Adeline28 (válaszként erre: 4. - Enissa)
ma 19:06

4 éve


A tavalyi névnapra vett csak.

Születés napokon 1x kaptam a többin csak felköszöntött.

A tavalyi karácsonyra nem vett semmit, a többire is csak kis apróságot

5. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Adeline28)
ma 19:06
Szólnék neki. Az hogy fel sem köszönt, az nettó taplóság. Az hogy nem vesz semmit az csak akkor okés, ha megbeszéltétek, hogy nem ajándékoztok. De ha te ajándékozol akkor gondolom nem ez a helyzet.
4. Enissa (válaszként erre: 1. - Adeline28)
ma 18:57

Mennyi ideje a párod? Nagyon nem mindegy, 10 hónapja ismered és abban a 10 hónapban volt a név és születésnapja, vagy 10 éve?


Mindig ilyen volt?

ma 18:55

Rendeznék magamnak egy bulit, szólnék minden rokonnak, barátnak. Természetesen elmondanám az okát, na nem a szüli/névnapot hanem, hogy a páromat "felébresszem".Azt is megbeszélném kérdezzenek rá, hogy na és a páromtól mit kaptam? Természetesen elég hangosan a megfelelő pillanatban. Csak a páromnak nem mondanám meg, hogy vendégek jönnek.


Szerencsére én nem vagyok elfeledve, nekem is rosszul esne.

2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Adeline28)
ma 18:14
Vennék magamnak valamit! 😁
ma 18:11

Mit csinálnátok ha a párotok nem köszöntene fel névnapon és nem venne semmit születésnapon és karácsonykor sem?

Még ti vesztek valamit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook