Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak ha a lányom nagyon fél az 5. osztályos oltástól? A gyerekek általában hogy viselik az oltásokat? fórum

Mit csináljak ha a lányom nagyon fél az 5. osztályos oltástól? A gyerekek általában hogy viselik az oltásokat? (beszélgetős fórum)


8. Hansika (válaszként erre: 3. - Srcrss)
ma 09:47
Gondolom nyoccccadikos voltäl....
ma 07:51
Mit csinálnál? Az oltásokat mi is túléltük anélkül hogy anyánk csinált volna velünk bármit is. Legfeljebb megmondod neki hogy ez természetes dolog, az élet velejárója, az a pici vékonyka tű pedig semmi kárt nem fog benne okozni. Feltételezem csak a tű a problémája, nem pedig a hatóanyag.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 07:31

Szerintem ne csinálj semmit, engedd, hogy feldolgozza magában. Ötödikesként már nem olyan kicsi, hogy el kelljen neki magyarázni, hogy miért fontos.

A legtöbb gyerek fél, ki jobban, ki kevésbé, csak nem mutatják. A lényeg, hogy ne mutasd, hogy van oka félni...

ma 07:30

Én nagyon sokáig féltem a tűtől, felnőtt fejjel is, rosszul voltam a vérvételnél is. Sőt ha beteg voltam és kellet menni a háziorvoshoz, akkor is rosszul voltam. Mai fejjel, főleg azt nézve hol dolgozom, ez már elég vicces :D

Amikortól már emlékszem, nem voltam rosszul oltás után, már mint láz vagy hasonló.

4. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:19

Minden gyerek másképp viseli. Nekem egész kicsiként sem volt vele problémám, de volt olyan osztálytársam, aki felső tagozatban is kiborult tőle. Olyan felnőttet is ismerek, aki nem szereti a tűt.


A lényeg, hogy te ne tápláld benne a félelmet. Tudatosítsd benne, hogy csak lazán és keményen, mert annál hamarabb túl lesz rajta, és büszke lehet magára.

tegnap 21:38
Én elfutottam. :D Igaz, nem ötödikben...
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:06

Ötödikes,,,úgyhogy mond meg neki ,hogy nyilván egy pillanatra kellemetlen és semmi több.

Ne lássa rajtad hogy aggódsz.

tegnap 20:32
Már régen kapott és eléggé fél hogy fájni fog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook