Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mire való a kártyaolvasó/író? fórum

Mire való a kártyaolvasó/író? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 11. 15:23

Mármint a jósnő például?


:-)

5. 87ac0a653f (válaszként erre: 3. - Dcde70a4a0)
2009. jan. 11. 11:51
Szia!..A monitort hiába is forgatod,a szám.géphez kell csatlakoztatni,USB-n keresztül.
2008. aug. 19. 10:00

Használtál-e pendrive (pendrájv) eszközt valamikor is?


A billentyűzetednek vagy az egerednek, kicsi kerek csatlakozója van-e (lila ill. zöld)? Ha nem és helyette négyszögletes, akkor azt nevezik USB portnak.


Az USB port, legtöbször a számítógép hátsó részén található meg, ott, ahova a billentyűzet zsinórja is kapcsolódik (akár kerek csatlakozós, akár szögletes). Az USB portokból több is elő szokott ma már fordulni ott hátul (4-6).


A korszerű számítógépházaknál, van, amikor elöl is található ilyen USB. Nézz körül!


Ha még mindig nem találod, akkor küldök neked képeket...

3. dcde70a4a0 (válaszként erre: 2. - Ac1096844d)
2008. aug. 19. 09:49

kedves szrobcsek

ne haragudj,hogy csak most válaszolok a leveledre,de mostanában a számítógépnek is meg az internetnek is mindig volt valami bánata,ezért nem tudtam neked előbb válaszolni,igaz nem próbáltam sehová semmit dugni,de megfordítottam a monitort,hogy megtaláljam,hogy hová kell dugni a zsinórját,és rögtön ki is derült,hogy én egy műszaki antitalentum vagyok,tehát utána már ezért nem is próbálkoztam,mert nem találtam meg,azt a helyet,ahová be kellett volna dugni,tehát sajnos nem boldogulok vele,de azért köszi a segítséget

szia:FARKAS KRISZTI

2008. júl. 15. 16:06

Szia.

Először is ne aggódj, mert nem tudsz semmit elrontani:)


Ha ez egy nem beépíthető kártyaolvasó, akkor ugyan úgy kell csatlakoztatni az USB porton keresztül, mint egy pendrive-ot.

Gyakorlatilag "bedugod" az olvasót a gépbe(valószínűleg automatikusan felismeri), és belehelyezed a memóriakártyát...


Innen boldogulsz-e?

2008. júl. 15. 15:40

Kedves Hoxa tagok

Ismét egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok.néhány napja kaptunk a számítógéphez egy kártyaolvasó/írót,én használom legtöbbet a számítógépet,de sajnos nem tudom,hogy mit lehet vele csinálni,és hogy hogy kell felcsatlakoztatni a számítógéphez,nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Én még ilyet soha nem csináltam,így nagyon szépen kérlek benneteket,hogy ha lehet lépésről-lépésre írjatok nekem meg mindent,mert nagyon nem szeretnék semmit elrontani.Segítségeteket hálásan köszönöm

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook