Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mióta a cica elment, minden nap itt egy lepke a bejáratnál,... fórum

Mióta a cica elment, minden nap itt egy lepke a bejáratnál,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Amaunet)
júl. 10. 16:05
Csodáltam volna, ha nem ír ilyet senki:) itt is rengeteg van. Pusztán érdekes, vörösesbarna, mint ő, ült félóráig a bejárat előtt, mint ő, minden áldott nap, hetekig. Fotózok, tudom, hogy ugyanaz vagy totál ugyanolyan volt, én is nehezen hiszem. Csak több dolgok vannak...
júl. 5. 19:24
Nálam rengeteg lepke van. A kertben, a teraszon, mindenhol. Múlt héten levágtunk néhány kiskakast. Biztosan azoknak a lelkei.
7. L’Engel (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
júl. 5. 09:18

Én hiszek benne, hogy van az állatoknak lelke. Nekik is vannak érzéseik, tudnak bánatosak lenni vagy örülni. Csak nem annyira fejlettek a gondolataik és az azoknak kifejezésére szolgáló képességeik, mint egy embernek.

Minden élőlénynek egyformán van lelke, és valamilyem módon minden lélek és élet Istentől származik.

júl. 5. 08:54
Hálás vagyok, hogy nem néztek hülyének. Nem igazán hiszek ilyesmikben, még horoszkópot se nézek. De egy hónapig minden reggel itt volt, a férjem is látta, megvárta, hogy lefotózzuk. Picike vigasz. <3
5. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 23:47

Azt akarja üzenni, hogy ne légy szomorú.

Ebben pedig az eleje utal erre és arra is, mit akar üzenni.


[link]

4. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 23:30

Bizony. Itt számtalan utalás van arra, hogy a lélek halál után megnyilvánulhat pillangó formájában is.


[link]

3. tien (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
júl. 4. 18:54

Lelketlen embert már ismertem.

Kutyát és cicát még nem.

júl. 4. 18:26
A mostani pápa azt mondta, az állatoknak is van lelkük és találkozunk velük. Na jól nézünk ki.:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook