Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mióma vagy más? fórum

Mióma vagy más? (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
jún. 21. 15:51
CSakis bódításban ,vagy altatásban. Nagyon félek tőle
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alnisa)
jún. 21. 15:49

Köszönöm!

Igen. Azt szeretnék,de nem tudom ,ki fog beutalni? Megteszi -e a gasztros orvos,hogy nem mindjárt tükrözni akar,hanem elküld egy ilyen vizsgálatra?

A nődokimhoz magán úton járok ,és magánintézményben dolgozik,tehát ő nem fog tudni tb alapon beküldeni ct-re.

9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 21. 09:46

Hasi ct? Vagy mr? Elég részletes képet lehetne kapni.

Gastrot én sem értem, nem hiszem, hogy a beleknél van gond.

Csináltass kontrasztos ct-t vagy inkább mr-t, mert annál részletesebb nincs.

8. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 21. 08:55

a mióma okozhat fájdalmat, de csak úgy próbából méhet kivenni elég drasztikus megoldás

létezk rá gyógyszeres kezelés, keress dokit, aki ezt támogatja

7. Borian (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
jún. 21. 08:54

én végigordítottam az egészet, annyira nem fájt

pedig volt két császármetszésem, egy pm műtétem, mindkettő után fegyelmezetten lábadoztam, nem nyafogtam

6. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Papája)
jún. 21. 07:06
A nem fájt jó pár ember tudja cáfolni…. Főleg akinél van gond, egy polipban vagy csak simán a kanarulzokban is szépen el tud akadni és máris szörnyű fájdalmas lesz az egész. Na meg nézni sem mindenki szeret ilyeneket. A gyomortükrözés is van akinek semmi más meg nagyon szenved. Jó ha te így bírod, de sokan nem. A szomorú az hogy sok helyen azt mondjak tb alapon nem lehet boditásban, pedig máshol meg simán megcsinálják…
5. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 20:10
Ultrahang?
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 18:47

Nemrég reklámozta a Tv, hogy mennyire fontos a vastagbél szűrés. Ennyi, menj el szűrővizsgálatra. Erre a házidoki is ad beutalót. A vizsgálatot ugyanolyan komolyan veszik, mint panasz esetén. Mellesleg megkérdezik vizsgálat előtt, van-e panaszod.

Én már 4x voltam. Hidd el nem fáj, közben "mozizhatsz" nézheted képernyőn a kamera felvételét. Így észre sem veszed, már készen is van. Lényeg, jól tisztítsd ki a beleidet.

3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 18:45
Ha rám írsz, megírom privátban mi okozott alhasi fájdalmat.
jún. 20. 16:03

Szia, többiről nem biztos, de a miómáról és nőgy. műtétről itt tudnak legtöbbet mondani:


[link]

jún. 20. 15:12

Kedves Fórumozók!

Útjára engedek egy témát ,reménykedem benne,hogy beszélgetőtársakra akadok.

A kérdésem a miómához kapcsolódó fájdalmakkal kapcsolatos.

49 vagyok,évek óta nincs vérzésem.

Több nőgyógy.látott áprilisban.

1.hólyaggyulladást allapitott meg,amit labor nem igazolt,egyébként mindent rendben talált.

2.nőgyógy 18 mm-es göböt irt le,és azt mondta,hogy az alhasi fájdalmamat nem a mióma okozza.

Ő a magán nődokim,évek óta hozzá járok.

Alaposan átvizsgált,tapintás,kacsa,hüvelyi uh.

3.nőgyógy.szerint nagyobb a méhem es nagy a göböm,ki kell venni a méhem,és akkor megtudom,az okozza -e a panaszaimat.

Na ezt elég megalapozatlan kijelentésnek tartottam.

Jelenleg ,bár a háziorvosom nem támogatta ,de gastroenteoroliara készülök,mert már fogalmam sincs,mitől van az alhasi fájdalmam.

Az a kérdésem,a mioma okozhat -e bélfajdalomra hasonlító tüneteket,ill.sugározhat -e abba a régióba ?

Az biztos,hogy a hólyagomat nyomta,és olyan érzésem is volt,mint mikor szülésnél tágultam . Most szinte a szeméremdomb mellet fáj ,amiről már nem tudom milyen eredetü.

Háziorvos tapintásra semmit sem észlelt ,és nem tudta,milyen indokkal küldjön gastróra.

Köszönöm,ha megosztjátok a tapasztalataitokat ,ha hasonló helyzetben vagytok !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook