Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miket főztök ebben a melegben? fórum

Miket főztök ebben a melegben? (beszélgetős fórum)


22. Bigus2
júl. 14. 08:31
Nem tudok főzni ilyenkor
júl. 12. 00:54

Nem főzök, sütök, lángost sütök mert kedvenc kajám!

(profi lángossütő vagyok)

júl. 11. 15:02
Gombástojás, rizzsel.
júl. 11. 14:09
Lecsót füstöltkolbival. Bakonyi csirketokányt.
18. michelle.r (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
júl. 11. 13:57
Úgy, úgy. Most vagyok igazán hálás magamnak, hogy megvettem az airfryert. Mire a salátát megcsinálom, elkészül benne bármi. Tegnap épp tintahalat sütöttem és görög salátát csináltam hozzá.
júl. 11. 13:56
Felszeletelt csirkemellet valamilyen csirkefűszerkeverékkel megszórni, olajban megsütni. Hozzá fiatalabb cukkinit felkarikázni, kis só rá, reszelt vagy apróra vágott fokhagyma, ebben álljon kicsit. Ezt is megsütni. Gyors, finom és könnyű étel a nagy melegben.
júl. 11. 12:56

Én 2 napra rizses lecsót főztem, kis házi füstölt kóbival. A fagyi amint elfogy, gyártom a következőt.


Vacsorának kis könnyű tonhalfasírt tadzikivel, esetleg serpenyőben sült túró pogácsa ami reggeli/vacsora hidegen. ma paradicsom salátát eszünk hozzá.

Itt van: [link]

Ha elkészítitek, nem bánjátok meg.

15. c44f728b4b (válaszként erre: 12. - Józsibirka)
júl. 11. 12:43
Igen
júl. 11. 12:29
Pálinkát...
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Loretta16)
júl. 11. 12:04
Leginkább semmit, és rendelünk vagy veszünk, de ha muszáj akkor olyat amit relatíve kevés ideig kell főzni, és nem fűti a lakást sokáig, mert nincs légkondink. Tésztafélék pl. tonhalas tészta, gnocchi fokhagymás szósszal, lecsó, főzelékek + sült virsli. Vagy amit air fryerben lehet, lazac, fasírt.
12. Józsibirka (válaszként erre: 10. - C44f728b4b)
júl. 11. 12:00

Jó Biza'

Tejföllel is szoktad enni?

júl. 11. 11:58
Bármit, de több napra: lecsó, pörkölt, töltött paprika, valami sült, amit lehet salátákkal variálni.
10. c44f728b4b (válaszként erre: 4. - Józsibirka)
júl. 11. 11:57
Legjobb kaja a világon. :)
júl. 11. 11:57
Székelykáposztát
júl. 11. 11:55

Hát, én bedobok egy csirkét a sütőbe, sütőfóliában. A legjobb 40 fokban sütögetni. :D

Saláta lesz hozzá. Meg le kellene cammogni a piacra görögdinnyéért. :) De nem fogunk. :)

Meg tejberizst szeretnék, behűtve majd. Kb ennyi.

De szerintem "főzz" inkább salátát. :) Ahhoz nem kell begyújtani a tűzhelyet. :)

júl. 11. 11:53
lecsót
6. libikóka (válaszként erre: 4. - Józsibirka)
júl. 11. 11:52
Tavaly beszéltünk róla hogy még nem ettél lecsóval,,idén próbáld ki:))
júl. 11. 11:51
Ha gyengébb kaját kívánsz, akkor krumplistészta!
4. Józsibirka (válaszként erre: 2. - C44f728b4b)
júl. 11. 11:49
Pont azt akartam mondani!
júl. 11. 11:48

Semmit ami sütőben sül,,vagy hosszú főzésű(pacal,körömpöri,zúza,húsleves pl.)


Tehát az ilyeneken kívül minden belefér.

Ma zöldbab,,fohagymás natúr ,rizs ,uborkasaláta készült nem volt egy óra.

júl. 11. 11:38
Túrós tészta szalonnával.
júl. 11. 11:01
Ötleteket szeretnék kérni, biztos másoknak is hasznosak lennének. Olyan menüket főznék, amik nem időigényes, esetleg több napra is jók. Köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook