Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem szeret senki? fórum

Miért nem szeret senki? (beszélgetős fórum)


14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Baa)
aug. 2. 21:57
Ha ennyire nem érzed jól magad ebben a családban, akkor miért nem szakadtál még el tőlük?
13. Baa (válaszként erre: 9. - Amaunet)
aug. 2. 15:01
Nem ítélem én el, de azért valljuk be nem normális, hogy a hagyatéki eljárás után leültünk kávéra és a drága testvérem mondta: éppen gondolkodtam, hogy majd ha megorokoljuk a házat, kifizetlek e, vagy eladjuk?! Anyánk mellettünk ült, úgyhogy nem hiszem hogy gyászol
12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Baa)
aug. 2. 09:21

Ilyenre és másra is: Joel Osteen: Jobb emberré lenni.

(A sorsformálás kulcsa.)

11. Baa
aug. 2. 09:16

Köszönöm mindenkinek, kicsit jobban érzem magam.

Testvérem nem megy a sirhoz, mert lusta, amig apa beteg volt se nagyon törte magát.

Nagyon komplikált helyzet ez, nagyon törekszek, de úgy látszik nem éppen jó emberek vannak körülöttem.

Tudtok valami jó könyvet, ami ilyen problémákra ad tanácsot?

10. Alnisa (válaszként erre: 1. - Baa)
aug. 2. 08:15

Nem veled van a gond, hanem anyáddal aki nárcisztikus és valszeg a férjed is az, mivel a minta alapján keresel párt, barátot.

Azt kell megértened és rájössz, hogy nem nálad van a bibi. Vagy is nálad is, mert hagyod, de szerethető vagy, csak rossz emberekkel vagy körül véve!

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Baa)
aug. 2. 07:19

Mit jelent számodra a szeretet? Mit kéne tennie a környezetedben élőknek, hogy azt szeretetként tudd értékelni?

Szerintem nem jól közvetitítek egymás felé ezt az érzést.


Apám halála után 5 évig nem utaztam haza, nem mentem el a sírjához. Ez nem azt jelenti, hogy ne szerettem volna. Nem tudtam elfogadni a halálát. Bennem így zajlott a gyász feldolgozása. És ezért nem ítéltek el a testvéreim, hanem elfogadták a viselkedésem.

8. 6b12a4f57f (válaszként erre: 3. - Baa)
aug. 2. 05:35
Miért törekszel? Hagyd abba!
7. 6b12a4f57f (válaszként erre: 1. - Baa)
aug. 2. 05:13
Először is mindenkit szeret valaki. Nézz körül! Biztos, hogy van olyan ember, aki jó hozzád. Másodszor... Van gyereked? Ha nincs, akkor te vagy a legfontosabb az életedben. Azt, aki rosszul bánik veled, zárd ki az életedből. Nem kell szeretetért kuncsorogni. Nem kell alárendelődni. Magadnak felelj meg.
aug. 2. 00:49
Úgy érzem neked fontos a családodtól való visszaigazolás h fontos vagy nekik szeretnek, de gondoltál már arra h a család az lehet egy barát is? Engedd el anyukád, testvéred, ha úgy érzed nem azt adják neked amitől jobbnak érzed magad. A férjed? Nem is értem....ti vagytok egymásnak, ha nem áll ki melletted nem ő az igazi. 40 felett még nem vagy öreg, nem lehetetlen mindent újrakezdeni (tapasztalat). Kezd el végre te megszeretni magadat, legyél te a fontos magadnak!!
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Baa)
aug. 1. 23:48

Azt kérdezted, mit csinálsz rosszul. Hát azt, hogy a mártír szerepet játszod. Együtt vagy a férjeddel, akit pont nem érdekel, hogy mit szeretnél, és mi neked a jó.

Őt pedig te választottad, ellentétben az anyáddal.

Elvárnak tőled mindent? El, mert megcsinálod, ne csináld.

Apukád sírját meg magad és apukád miatt rakod rendben, felesleges akár szóba is hozni.

Nem kell segíteni annak, aki szerinted nem érdemli meg.

Ez tök egyszerű, ha majd nem arra érdemtelenekre szánod az idődet, akkor tudod azokra, akik akár meg is érdemelhetnék...

4. Egnisz (válaszként erre: 3. - Baa)
aug. 1. 23:07

Ha ekkora fájdalmat okoznak a szüleid, akkor tarts nagyobb távolságot tőlük.

Keress olyan embereket, akik értékelnek téged.

3. Baa (válaszként erre: 2. - Bichi)
aug. 1. 22:43

Bocs, de nem ertem a kérdést.

Igenis törekszek, segítek akinek tudok, de nem érzem hogy valaki is értékelné, pl. A testverem 5 hónapja, amióta apukám elhunyt egyszer ment ki a temetőbe, én megyek rendbe rakni a sírt, amikor anyamnak szóba hoztam, hát tudod milyen a testvéred, nincs ideje, dolgozik...

arra akarok következtetni hogy mindent tőlem várnak el és mégsem értékelik, senkitől nem kapok szeretetet

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Baa)
aug. 1. 22:30

Mondjuk minek voltál a férjeddel?

Az anyádon/nagynénéden/férjeden kívül még milliók élnek a földön. Legyél olyan, akit érdemes szeretni, és majd szeretni fognak. Ha nem ők, majd más igen...

1. Baa
aug. 1. 22:12
Üdvözlet mindenkinek, elinditanak egy témát, lehet mar unalmas, de tenyleg segítség kell. Miért nem szeret senki? Nem vagyok csitri,40 felett járok. Senki sem ért meg, anyám mindig is a kisfiát szerette jobban, soha szeretetet nem kaptam tőle, nem emlékszem egy ölelesre sem, ő azzal indokolja, hogy mert a nagynenemhez jobban kötődtem, ami logikus is hiszen ő maga tolt oda hozzá. Közben a nagynéném is eltolt magától,a mai napig nem ertem miért. A férjem 18 éve hiteget, hogy osszehazasodunk templomban is, hogy apukám bevezessen a templomban, amikor végre eljött volna az ideje apukám elhunyt. Férjem soha se ált ki mellettem, amikor a volt felesége lehirdott mindennek se.Nm miattam váltak el. Kérlek benneteket irjatok, mit csinálok rosszul az életben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook