Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem megy már innen ez a fullasztó, párás... fórum

Miért nem megy már innen ez a fullasztó, párás... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

29. L’Engel (válaszként erre: 15. - Globus)
aug. 21. 08:41

Nálam is hamar előkerül a csizma, mert imádom őket. Abból viszont a bélés nélküli fajta.

Fázni nem fázom már egy ideje télen. Szövetkabátokkal húztam ki a múlt szezont is. Talán egyszer vagy kétszer kellett elővennem az igazi nagykabátot.

28. semleges (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 04:56
Sokaknak. Ismerek olyat aki teljesen kifordult magából.
27. Violet18 (válaszként erre: 15. - Globus)
aug. 21. 01:50
Szerencsére. Utálok 6 réteg ruhát magamra aggatni h ne fagyjak szét. Szeretek kényelmesen ötvözni es közlekedni es nem úgy kinézni mint egy michelinbaba 🤣🙈
aug. 20. 17:20
28,5 a szobában, ez már valami, de így is egy 'kicsit' lever a víz!
25. michelle.r (válaszként erre: 19. - Globus)
aug. 20. 16:22

És tényleg! 😇

Évek óta szeretnék egy Wellensteyn kabátot. Azt hiszem, ideje elengedni, az életben nem lesz már itt mínusz 10 fok.

24. LBO (válaszként erre: 23. - Globus)
aug. 20. 10:07

Van egy csizmám, de nem tudom megmondani mikor volt utoljára a lábamon. Lehet hogy már állásában tönkre is ment.


Ha munkából hazafelé esik az eső, az nem zavar, 10-12 perc amíg hazaérek bicajjal. De ha nagyon esik, fel sem ülök. Elég veszélyes tud lenni szakadó esőben bicajozni.

23. globus (válaszként erre: 21. - LBO)
aug. 20. 09:10

Nekem nincs csizmám, csak magas szárú cipőm. Nem volt rá szükség, mert tényleg a telek sem hidegek évek óta. Biciklivel járok dolgozni, kivéve ha reggelre esne fél méter hó, és nem takarították el, ilyen sem gyakran fordul elő.

De hogy utálkozzak kicsit 😀 esőben bicajozni nem jó!

22. LBO (válaszként erre: 19. - Globus)
aug. 20. 09:04
26 fokban kellene lennem télen, hát én megkukulnék az biztos. 😣
21. LBO (válaszként erre: 15. - Globus)
aug. 20. 09:03
Csizmát még télen sem veszek fel. Max. ha esik a hó, akkor valami magasabb szárú cipőt, csak hogy ne nézzenek meg annyira az utcán. 🙃 Alig várom hogy tél legyen. ❤️ Amikor már "csak" 15 fok van, az nekem a felüdülés. Ha még hűvösebb, hidegebb, az meg már hab a tortán. Röpködjenek a mínuszok, akkor élek igazán.
aug. 20. 09:03
Most szerencsére elment.
19. globus (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
aug. 20. 09:00
Épp ezt mondom, télen 26 fokra felfűtenek, szeptembertől júniusig csizmában, bakancsban járnak.
18. michelle.r (válaszként erre: 10. - Violet18)
aug. 20. 08:57
Várj csak pár hetet, majd azért lesz sírás-rívás.
aug. 20. 08:37
Hu nem tudom, de tenyleg borzalmas :(
16. gyöngy:) (válaszként erre: 15. - Globus)
aug. 20. 08:31
Tegnap hallottam valami műsorban, hogy már elfelejtkezhetünk a hóról.
15. globus (válaszként erre: 10. - Violet18)
aug. 20. 08:27
Mondjuk ennek az is oka, hogy 20 fok alatt meg fáznak. Elhűlve nézem, hogy azonnal csizmák kerülnek elő... akik 50-60 év felettiek, emlékezhetnek MÍNUSZ húszra, na az a hideg. Nem a 0 fok. Évtizedek óta rendes hideg nem volt.
14. LBO (válaszként erre: 10. - Violet18)
aug. 20. 08:18
Imádom a hideget.
13. LBO (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 08:15
Dubaiban él egy ismerősöm, ő is ezt mondta. Itthon sokkal elviselhetetlenebb az időjárás, mint kint.
12. zena01 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 08:12
Tavaly nem volt ennyire meleg, de augusztusra kikészültem idegileg. Június elején szerelték fel a klímát, életem legjobb döntése volt. Igaz a munkahelyemen, tömegközlekedésen pusztulat meleg van, de hazajövök és istenien érzem magam. Nyaralni 13 éve nem voltam, de ez nekem a nyaralás.
11. gigi>
aug. 19. 17:54
Egészen szeptember 1-ig 30 fok feletti hőmérsékletek lesznek.
aug. 19. 17:43
Jaaaj, ez a folytonos sírás. Az h félévig fűtünk és hideg az mennyivel jobb mint pár hét meleg 🤦‍♀️🤦‍♀️
9. globus (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
aug. 19. 14:52
Itt most viharos szél is van hozzá....
8. xochipilly (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 14:46
Én mexikóitól hallottam ugyanezt, náluk nyáron egész nap 38-43 fok van a sivatagban, de azt mondta, ez a párás meleg rosszabb mint ami ott van.
aug. 19. 14:22
Árt a szépségnek 😌
6. Csicsi25 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 13:24
Képzeld el azokat, akik alapból utálják a meleget és a nyarat! Nekik mennyire elegük lehet. Én is utálom, de próbálom tartani magam és azzal vígasztalódom, hogy ma legalább nincs 40 fok.
aug. 19. 11:24

Jólesik dühöngeni!


Sok volt a meleg, ráment az idegeimre! 🙂

aug. 19. 11:05
Én azt nem értem, hogy egyesek " a párolgás hőelvonással jár" elvén teleborogatják a lakást vizesruhával, pedig attól csak jobban izzadni lehet :)
aug. 19. 11:01
Én azt olvastam, hogy ha dühöngsz miatta, előbb vége lesz a hőségnek 😌
aug. 19. 10:52
Azt olvastam, valakinek az arab ismerőse idejött Magyarországra és azt mondta hogy ez a meleg nálunk itt kibírhatatlan! Náluk igaz hogy 50 fok van, de száraz, napos az idő, nem ilyen párás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook