Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez a szememen? fórum

Mi lehet ez a szememen? (tudásbázis kérdés)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. dec. 24. 20:21
Ezt próbálom tenni, jól kimostam, ma már jobb, ott van ugyan, de nem zavar annyira az érzés. A csíkos alsó vízvonal aggaszt csak.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Soufflet)
2022. dec. 24. 20:19
Az igen, de a csíkos vízvonal jobban megiheszt, arra gondoltam a vashiány alatt.
6. Soufflet (válaszként erre: 5. - Charlize)
2022. dec. 24. 03:07

Vashianyom nekem is volt ilyent senki nem mondott, de attol meg nem kizart.


Nekem neha csak tultermelnek a tuszok, es beragad a faggyu.


Egyszer nagyon ilyeszto tunetem volt, az egyik szemem tele lett verrel. Vert "sirtam". Egyszeruen csak egy felso tultermelo szempillanal volt egy hajszalnyi er megpattanas,ami szabad szemnel nem volt lathato.

Persze akkor baromi ilyeszto volt. Csapot-papot hagytunk a munkaban, a baratom vitt a surgossegire, ahol elore vettek"verzo szemmel".


Szerintem ne aggodj, most lesz par nap a karacsony miatt, amig sokra nem mesz.

Tegyel kamilla teas borogatast ra, hogy ne szarazon tepd fel, utana nedvesen vattakoronggal vagy palcikaval (az jobb) takaritast le!

Ha van otthon egesz tiszta aloed, az jo, de csak akkor hasznald, ha a smikelesben is biztos a kezed! Ha nem tudsz tust hasznalni, inkabb ne.

Reggel, este lemosas, amugy ne piszkald akkor sem, ha viszket!

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 23:20

Nekem szokott szemhéjszéli gyulladásom lenni. Szemfesték, szempillaspirál miatt. Nem mindegy mit használok és nagy alaposan kell tisztítatom. Nagy melegben izzad az arcom, az is kiváltja a tüneteket.

Fél éve kiderült, hogy vashiányos vagyok. Eddig nem gondoltam összefüggésre a kettő közt, most elgondolkodtattál...

2022. dec. 23. 22:15
Lehet, hogy àrpa.
2022. dec. 23. 21:33
A felső vizvonalon van a 3 kis fehér pötty, az alsó vízvonalban pedig mindkét szememnél nagyon furán feher- piros csíkos. Tudod amit lehúz az orvos és megnézi rózsaszín- e? Nekem ott csíkos. Soha nem volt ilyen, fura.
2022. dec. 23. 21:28
Nem, akkor sápadt lennél. A szemgolyódon van vagy a szemhéjadon?
2022. dec. 23. 21:25

Sziasztok,


Pár hete megjelent egy fehér kis pattanás szerű pötty a szemem alsó vízvonalában. Elmúlt.


Ma reggel a jobb szemem felső vízvonalan 3 ilyen fehér pötty jelent meg egymástól egyenlő távolságra. És azt vettem észre, hogy az alsó vízvonal fehér- piros csíkos. És borzasztó fáradtság gyötör napok óta, egész nap tudnék aludni.


Ez utalhat vashiányra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook