Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció késleltetése gyógyszerrel fórum

Menstruáció késleltetése gyógyszerrel (tudásbázis kérdés)


2021. júl. 15. 15:16
Azért, ha valaki tud esetleg más gyógyszert, ami alkalmas volna a Norcoluton kívül, kérem jelezze.Még van egy pici időm. Köszönöm!
2021. júl. 12. 19:24
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek!
11. Cicagazdi (válaszként erre: 10. - Papája)
2021. júl. 12. 19:23
Huhhh..., ez durva! Sajnos a műtétet menzesz idején nem végzik el.Az előző időpontomra nyolc hónapot, a halasztottra négy hónapot kellett várnom és ez is a szerencsén múlt, mert valaki lemondta.Sehogy sem egyszerű...Köszönöm az infót.
2021. júl. 12. 18:51

Ennek alapján biztosan nem szedném be.

Nem tudom milyen műtéted le, de inkább egy kis természetes kellemetlenség, mint pl. trombózis, mint mellékhatás, ami egy műtétnek is lehet mellékhatása. Együtt már sok.

[link]

2021. júl. 12. 15:51

Norcolut - 17 évesen sürgős műtét miatt adták, mert a műtét napjának reggelén megjött a menzeszem.


Teljesen tönkre tette az addig percre pontos ciklusomat!


Be ne szedd!!!


Addig napra, sőt órára pontosan jött meg a menzeszem. Utána sok éven keresztül (egészen addig, amíg teherbe nem estem)1 héttel hosszabb lett a ciklusom, hóközi vérzés jelentkezett sokszor, maga a menzesz darabos volt és iszonyat fájdalommal járt, a műtétig soha még csak egy görcsöm sem volt.


Többször előfordult, hogy olyan erős görcsöm volt, amitől elájultam!


Elmentem orvoshoz, kivizsgáltak, de semmit nem találtak. Azt mondták, hogy szedjek fogamzásgátlót majd az rendbe hozza, amit a Norcolut elrontott.


A szülés után minden újra visszaállt arra a menetrendre, mint a Norcolut előtt.


Senkinek nem ajánlom, hogy bevegye!

8. Sirga (válaszként erre: 5. - Cicagazdi)
2021. júl. 12. 15:11
Én is használtam, tökéletesen bevált. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam.
7. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 5. - Cicagazdi)
2021. júl. 12. 14:09

Ne haragudj, de azért mert kicsit eltolod a mensit és azért pár hétig szedsz egy gyógyszert és azon aggódsz, hogy jaj, majd hízok tőle 2 kg-t, az azért elég gáz...

Nem hónapokig fogod szedni...

6. Cicagazdi (válaszként erre: 5. - Cicagazdi)
2021. júl. 12. 13:43
Akkor, azt hiszem erre gondolt, aki nekem ajánlotta a tabit, csak a nevére nem emlékezett. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!Szép nyarat kívánok neked!
5. Cicagazdi (válaszként erre: 4. - Jucus43)
2021. júl. 12. 12:26
Tapasztaltál valami mellékhatást? Mondjuk étvágy növekedése...az nem lenne túl jó.
4. Jucus43 (válaszként erre: 3. - Cicagazdi)
2021. júl. 12. 12:10
Igen, én már szedtem pont a mensi eltolása miatt, ez hormon, a nőgyógyász írja fel.
3. Cicagazdi (válaszként erre: 2. - Jucus43)
2021. júl. 12. 12:03
Köszönöm a gyors választ.Van esetleg tapasztalatod? Picit tartok a gyógyszertől.
2. Jucus43 (válaszként erre: 1. - Cicagazdi)
2021. júl. 12. 11:57

Szia.


A Norcolut alkalmas rá.

2021. júl. 12. 11:45

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy melyik az a gyógyszer, amivel késleltetni lehet a menzeszt.Fogamzásgátlót régóta nem szedek.Egy, már elhalasztott műtét miatt szeretnék tutira menni az új időpontnál.

Valamint, tapasztalatokat is szívesen fogadok.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook