Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszűnt a családi pótlék, mégis utalták! Mi a teendő? fórum

Megszűnt a családi pótlék, mégis utalták! Mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


9. Ági0830 (válaszként erre: 6. - Csillagszem38)
aug. 2. 15:58
Nem, júliusra már nem jár.
aug. 2. 15:00
Szívesen. :) Az enyém 5 éve érettségizett, már nem emlékszem tisztán, de sztem így jön ki a matek. :) Nem marad 5. éven? Sztem még akkor is jár a csp, csak akkor nem jár, ha felsőoktatásban tanul tovább vagy dolgozni kezd.
aug. 2. 14:50
Értem. Elképzelhető, köszönöm! :)
aug. 2. 13:45
Sztem ez a júliusi csp, gondolom arra a hónapra még kaptál, köv hónapban már nem fogsz
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - SsueB)
aug. 2. 13:38
A munkahelyen a titkárnő ajánlotta fel, hogy segít elintézni. Nem lustaság volt. Amúgy, nem is ez volt a kérdésem. Muszáj itt mindig "odaszúrni", enélkül nincs komment?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Amaunet)
aug. 2. 13:35
Köszi, el lett küldve a nyomtatvány a MÁK-nak már rég, kaptam is tőlük levelet, hogy megszűnt a CSP. Ezért nem értem, miért utalták.
aug. 2. 12:04

A munkahelyednek igazán semmi köze a családi pótlékhoz...


De két kattintással Te is megkereshetted volna pontosan.


"A családi pótlék utalása a tanulmányok befejezése után nem törlődik automatikusan, ezért a jogosultság megszűnését a vármegyei vagy a fővárosi kormányhivatal családtámogatási osztályán, illetve az ország bármelyik kormányablakánál be lehet jelenteni."

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 2. 10:13

Szia!

A MÁK-nak jelezném.

[link]


[link]

aug. 2. 09:39
Júniusban érettségizett a lányom, tehát már nem vagyok jogosult a családi pótlékra. Ma reggel mégis utalták, pedig a munkahelyemen is jeleztem ezt még júniusban, ki is töltöttem a nyomtatványt. Mi a teendő ilyenkor? Ha nem jelzek, vissza kell később fizetnem? Egyáltalán, kinek jelezzem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook