Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megnézed az árvizet? fórum

Megnézed az árvizet? (beszélgetős fórum)


ma 18:32
Nem fogom, mert nincs alkalmam.
17. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
ma 18:30
Meg fogom nézni szombaton. Baj?
16. Kacsahercegno (válaszként erre: 13. - Amaunet)
ma 17:51
Najó mondjuk aki a homokzsákokat pakolók között lábatlankodva bámészkodik, az tényleg egy gyökér :D Én arra gondoltam, hogy ahol nem okoz különösebb kárt és nem dolgoznak éppen a védekezésen, mittomén a rakparton, ami eleve úgy van kialakítva hogy azt az évi 2 árvizet felfogja, megnézi az ember a vízállást, mert miért ne? Nem másnak az elárasztott házát bámulja vagy ahogy épp elvisz valakit a víz. Az nyilván nem oké...
ma 17:06
nem
ma 16:26
Nem
13. Amaunet (válaszként erre: 12. - Kacsahercegno)
ma 16:25

Amit felsorolsz a az ember számára kellemes jelenségek (naplemente, telihold, szivárvány, csillaghullás). Nem okoznak károkat, nem követelnek emberéleteket.

Az árvíz (szerintem) közel sem kellemes természeti jelenség.

Ha nincs lehetőségem a védekezésben segíteni, akkor nem lábatlankodom a parton és nézem, ahogyan mások értéket elnyeli a víz.

12. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - Amaunet)
ma 13:40
Ennyi erővel miért nézzünk meg bármit, ami nem változik, vagy már láttuk? 😅 Naplemente, telihold, szivárvány, csillaghullás, stb.. Van aki szereti látni az érdekes természeti jelenségeket, a nagyvárosokban az árvíz az épített környezet miatt meg különösen érdekes tud lenni, ahogy eltűnnek a dolgok a víz alatt.
ma 13:03

Mit kéne nézni? Láttam már a Dunát áradni éveken keresztül. Munkába menet, a munkahelyem ablakából (Dunát, Margit-szigetet láttam az asztalomtól) és hazafelé is.

Most mi változott?

10. supin
ma 11:22
Messze van.
9. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
ma 10:02
Egyáltalán nem érdekel.
8. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
ma 09:31
Nem Budapesten,de szinte mindennap megnèzem. A gát az utcánk vègèben. Nem kell sokat mennem..
ma 09:23
Igen, az elmúlt napokban viszonylag közelről, de nem Budapesten.
6. secret8 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
ma 08:36
Attól, hogy az ember megnézi az áradó folyót, még nem katasztrófaturista. Csak kíváncsi.
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
ma 08:24
Igen, minden nap, mondjuk eleve látom ahogy munkába jövök-megyek, de szoktam egy 3 perces kitérőt tenni, hogy még alaposabban megszemléljem. :D Szerintem ez még nem a katasztrófaturizmus kategória, azt olvastam, 10 évente van ekkora árvíz, nyilván az emberek kíváncsiak egy csomó természeti jelenségre, nem minden nap látni ilyet. Tudtommal itt Budapesten legalábbis emberéletek nincsenek közvetlen veszélyben. Amíg valaki nem az út közepén tátja a száját, ahol éppen a homokzsákokat pakolják, sztem nincs vele baj.
ma 08:01
Nem
ma 07:46
Megnézem.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
ma 07:38
Ha akarom, ha nem nekünk "muszáj" nézni. Legalábbis idén még
ma 07:04
Már beindult a katasztrófaturizmus itt Budapesten. Téged érdekel, milyen az áradó Duna?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook