Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma 6 éve halt meg édesapám. Az idő csak a gondolatokon... fórum

Ma 6 éve halt meg édesapám. Az idő csak a gondolatokon... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jún. 9. 01:36
a halalt nem konnyu feldolgozni,de tovabb kell lepni hisz az elet nem all meg!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Loretta16)
máj. 30. 09:27

Ez valóban nehéz kérdés...

Így mi hónapokig a "poklot" éltük meg.

De szerintem mindennek van jó és rossz oldala.

Az én édesapám még csak 62 éves volt.

Pár hónap volt a nyugdíjig, rengeteg terve volt, hogy miket csinál...

Hirtelen szenvedés nélkül jobb szerintem meghalni, mint hónapokig várni rá...még, ha így fel tudsz készülni, de nem tudsz..szenved mindenki és reménykedik.

máj. 26. 18:45
Az én anyukám 2 és fél éve hagyott itt. Életerős, fiatalos, energikus volt, 78 évesen még lazán kertészkedett, sütött-főzött. Aztán egy napon elkezdett köhögni, másnap hajnalban meghalt. Felfogni sem lehetett. Ilyenkor felmerül a kérdés, melyik "jobb"? Ha előtte tudjuk, mire számíthatunk, vagy az, hogy nem szenvedett.
máj. 25. 12:24

Édesanyám is 6 éve ment el.Borzasztó volt làtni ahogyan leèpült.Nàlunk is felmerültek kèrdèsek,mi lett volna ha màshova visszük stb ..

Azt hiszem ő már nem akart èlni(szenvedni).

Nekem segített az hogy naplót írtam .

Kitudtam írni amit èrzek .Elengedni sosem fogom,hiszen a szívemben itt van.Sokat gondolok rà,hiànyzik nagyon.Megfogni a kis kezèt,megölelni,sajnos többè nem tudom .

4. Tunde44 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 25. 08:53
Igen,az jó ha emlékszünk rájuk. A többi kérdést newm érdemes firtatni.. Könnyen lehet hogy hallotta amiket mondtál neki,még aki kómában van azt mondják az (ő) is hall ezt-azt. Én anyum is daganatos beteg volt,a végén áttétes :( Már morfiumos tapasza is volt a vége felé sajnos,hallucinált is. Még 62 éves sem volt :(
máj. 25. 08:03

Az, hogy emlékszünk rájuk a legjobb, ami még ilyenkor történhet...


A mit kellett volna másképp csinálni.., mi lett volna, ha.. kérdések a rosszak.


Akut leukémiában halt meg és sok dolog kering még mindig a fejemben, hogy "jól döntöttünk-e"-több esetben is.


És, hogy hallotta e, amit mondtam neki, amikor már nem volt ébren három napja a morfiumtól.

máj. 25. 07:51
Sajnálom :( Igen,míg élünk emlékszünk rájuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook