Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Libidócsökkenés fogamzásgátlótól? fórum

Libidócsökkenés fogamzásgátlótól? (beszélgetős fórum)


szept. 10. 07:49

Szia.

Igen,nálam is ez volt. szerintem jobban jársz,ha abba hagyod és másképp védekeztek.

20. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 7. 15:14
Azt szerintem nem
19. kannanana (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 6. 13:23

Placebot már nem kell beszedni.


A hormonmentes spirál is nagyon jó védelemmel rendelkezik, ha nem akartok gumit.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ismétlő)
szept. 6. 07:02
Kb 1 évvel ezelőtt mondtak nekem 160.000-et Vácon.
szept. 6. 06:49
Ezért kellene a férjednek, mert az kevésbé drága és nekik kb. ambulánsan megcsinálják, nőknek nagyobb beavatkozás és drágább. Dehát ha egy önző f.sz, akkor ugye nincs mit tenni... Remélem, legalább a szexben meg általánosságban nem az.
16. Ismétlő (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 6. 04:56

Már régebben utannajartam mennyi lenne nekem az elkotes és elég húzós áron csinálják sajnos hiába szültem már 3 gyereket.


Mennyi lenne a procedúra és hol néztétek?

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
szept. 5. 21:02

Nemfogod elhinni de ez egy akkora önző fas× ilyen téren hogy nem akarja elkottetni magát,pedig vannak már gyerekeink és nem szeretnénk többet.. 🤷‍♀️

Már régebben utannajartam mennyi lenne nekem az elkotes és elég húzós áron csinálják sajnos hiába szültem már 3 gyereket.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
szept. 5. 20:59
Igen ma este 7-kor bevettem,és végigszedem mostmar ezt a levelet viszont az utolsó 4 tabi az már csak placebo,azt is nagyon muszáj beszedni?
13. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 18:34
Szedd végig és utána ne kezd újra. Arra és készülj fel hogy akár hónapok amíg vissza állnak a dolgok, de persze az is lehet hogy pár hét után már minden ok.
szept. 5. 15:34
Amúgy van hormonmentes spirál, meg ilyen-olyan hormonmentes megoldások, de nyilván a gumi a leghatásosabb, meg a tabletta. Ezekről egyébként tudsz a nőgyógyásszal is beszélni. A legbiztosabb ha a tenyészbika elkötteti magát, ha van gyerek ésvagy nem akartok (többet).
szept. 5. 15:27
Tenyeszbikat úgy értettem hogy jók a halacskái:D én pedig kb a levegőtől is teherbe esek sajnos... nem akar gumit húzni és én sem szeretem az igazat megvallva.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 15:20

Az alacsony hormontartalmúak hamar kiürülnek. Hívd fel a nőgyógyászt, kérdezd meg mikor hagyd abba, én végigszedném a levelet, lehet a betegtájékoztatóban is benne van.


Azon nem tudok szó nélkül elmenni, hogy a férjed egy tenyészbika(??) és nem hajlandó gumit húzni?? Ne haragudj de ez mi? Mi az, hogy nem hajlandó? Állj ki magadért, ne szedj azért tablettát, mert neki egy picit kényelmetlen a gumi, vegyen olyat ami jó rá aztán kész.

szept. 5. 14:30
De nem szeretnék már semmi olyat ami hormon tartalmú...nem bírja a szervezetem ez már a sokadik tabletta.. van valami ötleted? :/
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Anyagi)
szept. 5. 14:29
Hat ez a nagy dilemmám.. a férjem egy tenyészbika kb.. olyat nem csinalhatok hogy semmivel sem vedekezdunk,gumit nem akar húzni..
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ancsa75)
szept. 5. 14:27
Nemtudom lehet kéne egy labor.
szept. 5. 14:27

És hagyjam abba szerintetek már mától,vagy szedjem be az e havi adagot? 11db van még a levélben.

Félek hogy bezavarna a ciklusomba bár lehet ez hülyeség,viszont elég sürgető lenne hogy minnel hamarabb kiuruljon belőlem ez a sz×r..!

szept. 5. 12:18
Egyértelműen le kellene állni akkor a fogamzásgátló tablettával és keresni egy másik módszert. Vissza fog állni alibidód, de idő kell hozzá.
szept. 5. 11:27
A pajzsmirigyed jól működik? Az alulműködés is szokott ilyen panaszt okozni.
3. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 11:11
Másfajta védekezés?
szept. 5. 06:52
Persze, ez egy közismert mellékhatásuk, az enyémnek a betegtájékoztatójában is benne van, biztos abban is, amit te szedsz. Bár a "nem gyakori" kategóriában, a gyakoriban ilyenek vannak hogy migrén, meg depressziós hangulat. 😅 Állj át másra, van még biztonságos módszer.
szept. 4. 21:58

Sziasztok!


Évek óta szedek fogamzasgatlo tabit (lassan 4 éve szünet nélkül)de hiába próbáltam már ki egy csomót egyiknel sem volt olyan a libidom mint mielőtt szedni kezdtem volna..


Ma már odáig jutottunk a párommal hogy van olyan hogy 2-3 hétig nincs is semmi szex,ha van is azt sem kívánom azt sem élvezem igazán és sajnos ő ezt ő is észrevette. Lassan rámegy a kapcsolatunk erre hogy egyáltalán nem kívánom őt :(((


Megfordult a fejemben hogy

abbahagyom és valami más módszert próbálunk meg.

Akik szedtek fogamzasgatlot tapasztaltak hasonlót mint én? És miután abbahagytad a gyógyszert visszatert a libidod?


Segítsetek légyszi mert ez borzasztó így... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook