Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ebből baj, mit tegyek? fórum

Lehet ebből baj, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


22. 55Judit (válaszként erre: 20. - Kacsahercegno)
ma 18:27
Biztos felfújják.🤣
ma 18:24

Az orälis örömszerzes elönyei....


1, nem kell utäna a gumiba vizet engdni...

20. Kacsahercegno (válaszként erre: 19. - Kacsahercegno)
ma 18:20
Mert előtte mit csináltok vele...?
ma 18:19
Utána IS?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Hansika)
ma 18:15
Nyilván, ezzel tisztában vagyok. De legalább ha megnézzük utána IS, akkor legalább tudunk következő lépéseket tenni.
17. Hansika (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ma 18:13

Azért engedünk aktus után bele vizet hogy megnézzük nem e szivárog, nem e lyukas :)


Utolag annyit er mint halottnak a csok...

ma 18:03
Oké, köszönöm a véleményed :)
ma 17:56
Neked inkább egy alapvető szexuális felvilágosításra lenne szükséged, mint az esemény utáni tablettára.

Én tényleg nem értem miért nem lehet elhinni. Normálisan fogalmaztam meg, azt is leírtam, hogy bepánikoltam, stb.


Nem tudom, hogyan bebizonyítani hogy ez igaz, de az is kicsit felszínes hogy itt kell magyarázkodnom😅


Ez történt, őszintén beszélek, és köszönöm annak aki normálisan válaszolt, akármilyen véleménye is van. :)

13. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:35
"nem e" ?!
ma 17:31
Nem tudom hány éves, szoktál e masztizni, ismered e a tested de tuti nem.
ma 17:27
Ne fokozd a fokozhatatlant. Hidd el, jobban jársz, ha csendben vagy. Belemehetnék, hogy miért kamu amit írtál, de nem teszem. Tisztában vagy vele te is.
10. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:25

Felesleges! Főleg mert nem is adnak nőgyógyászati vizsgálat nélkül.


Szívesen! 😅

9. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:22

Ez a vasárnapi kamu fórum?

Ha még sem, akkor nyugi, felesleges a hormon tbl.

ma 17:22

Már miért lenne az?

Azért engedünk aktus után bele vizet hogy megnézzük nem e szivárog, nem e lyukas :)

ma 17:20
Ne haragudj, de ez megint egy akkora kamu, mint egy ház. Gumiba vizet? Abszurd az egész.
ma 17:04
Minek bele vizet engedni? Ha ennyire félsz úgy is, hogy a világon semmi gond nincs az óvszerrel, akkor inkább ne szexelj. Ezt nem beszólásnak szánom, de nem éri meg az idegeskedést, azt meg főleg nem, hogy 72órás tablettákkal tömd magad.
ma 16:34

Minek vizet engedni bele?

És még nem láttál hüvelyvaladékot?

Persze, megszegem a kiteteled, te meg talán a 18 alatti olfalszabalyzatot

4. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 16:16
Nyugi! Ha nem volt lyukas, akkor nincs mitől félned.
ma 16:00
Szerintem nem. Semmit.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 15:59

Nem vagyunk egyformák, nekem már volt olyan barátnőm, akinek az élvezet utáni váladéka, majnem olyan volt mint az enyém.

Mi akkor nem használtunk gumit.

Szeretném leszögezni, hogy az okoskodók és nagy megmondók mellőzzék a hozzászólást!


A barátommal reggel szeretkeztünk, óvszerrel védekeztünk most is ahogyan mindig. Az aktus után elment leellenőrizni hogy minden rendben van e, engedett vizet a gumiba, nem volt lyukas, viszont fehér váladékot vett észre az óvszer külsején, azt mondta az az én váladékom én viszont nagyon félek hogy az ondó.


Mondta hogy nem folyt sehonnan a víz megnézte alaposan, de bennem van a félelem. Szerintetek holnap menjek el 72 órás tablettáért vagy “felesleges”?



Megijedtem kicsit, azért vagyok bepánikolva, sose volt gondunk az óvszerrel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook