Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehajolsz egy Repont flakonért az utcán? fórum

Lehajolsz egy Repont flakonért az utcán? (beszélgetős fórum)


15. timycat (válaszként erre: 14. - Timycat)
júl. 27. 18:32
Jaaa Szeged csak azért lényeg, mert Dóm tér, szabadtéri... tehát sok turista aki vesz valamit mert hőség van és nyilván nem fogja eltenni a kiürült palackot, dobozt csak mert jár érte 50,-Ft,tehát a hajlékonynak volt kapása, de annyi nem volt benne hogy ne szórja szét a szemetet
14. timycat (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
júl. 27. 18:29
Most értem haza Szegedről.... egy hajlékony épp a kukát túrta flakon, pléhdoboz után, de úgy hogy borította ki belőle a tartalmát és hagyta vigye a szél... szóltam neki, hogy legalább tenné vissza a szemetesbe ami nem kell, eskü még pénzt is akartam neki adni, de le"rosszindulatú qrvázott"... 😂 hihetetlen népek vannak
13. fincsi5 (válaszként erre: 11. - ,zumba)
júl. 27. 15:51

Komoly? Szerintem hagyjátok ott a szemetes közelében, majd hajléktalanoknak jól jön.



Amúgy én csak a sarkon szoktam összeszedni, ahol lakunk, mikor a kukások olyan gyorsan ürítik a kukákat, hogy nincs ideje minden szemétnek belemenni. De a belvárosban tegye már meg a közt. hivatal, hogy rendet tart.

Időnként reggel 8:03-kor indul egy busz, amivel megyek a gyerekekhez. Csurig van 4-5 szemetes csikkel, feles üvegekkel. Jártam nagyobb városban (pl. Isztambul), ahol reggel minden utca ragyogott. Oké, délre már minden megtelt, de a szieszta időben rendet vágtak. a kb. 15 milliós városban. Itt a 200 ezresben délben ér a belvárosba a hivatal.:(((

12. tien (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
júl. 27. 11:54

Ó,én meg adok neki cigit,ha látom hogy a csikkel bajlódik.


A témához:felveszem és bedobom a legközelebbi kukába.

A kattanásom okán elviselhetetlen számomra a disszonancia.

11. ,zumba (válaszként erre: 9. - Timycat)
júl. 27. 10:58
Én is ilyen vagyok: szedem az eldobott italtartókat, a csikkeket, csokis, gabonaszeletes, stb. csomagoló anyagokat. (van egy hegyes eszközöm e célra)
10. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Anyagi)
júl. 27. 08:55

Nálunk a Spár nem tart Sweps üdítőt, a flakont mégis visszaveszi. Az Aldi, ahol kapható, ott nem veszi vissza a gép.


Nem merném kijelenteni, hogy soha nem fogok felvenni egy flakont. Pedig most még a cigit is felénél elnyomom óvatosan, ahol sok a gyűjtögető.

9. timycat (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
júl. 27. 06:41
Természetesen, de a nem Repontosat is, ne heverjen szemét szerteszét
8. Myra
júl. 26. 22:59
Nem
7. Léna123 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
júl. 26. 22:34
Nem.
júl. 26. 21:20
Ha látnék egy 50 forintos pénzérmét, azért se hajolnék le 😅 Azt se tudom hol lehet visszaváltani, a közeli üzletek egyikében sincs automata, még ami itthon keletkezik, azzal se tudom mihez kezdjek. :D
júl. 26. 20:59
Biztos hogy nem!
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
júl. 26. 20:58
Nem,,,maradjon az utca népének is.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
júl. 26. 20:47
A sajátomat visszaváltom, de az utcán biztos nem szedem össze másét
2. Anyagi (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
júl. 26. 20:22

Én kétszer akartam kipróbálni a visszaváltó automatát - kétszer nem sikerült!!!

Csak bosszankodtam!

júl. 26. 20:15
Ha látsz egy 50 ftos flakont, felveszed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook