Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek mi a véleménye Joyce Carol Oates Szöszi című könyvéről? fórum

Kinek mi a véleménye Joyce Carol Oates Szöszi című könyvéről? (beszélgetős fórum)


4. timycat (válaszként erre: 1. - Rlillus)
aug. 25. 20:22
A kérdés hogy mit szeretnél? Ha Marilyn Monroe életrajza érdekel akkor ne ezt a könyvet vedd meg, a filmet már úgy is láttad. Az általad keresett könyv az író által sem titkoltan inkább kritika Hollywood felé mint egy tűpontos életrajz.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Rlillus)
aug. 25. 15:34
Ez szerintem egy értelmetlen kérdés, mert bármelyik könyvről elmondható, hogy van akinek tetszik, és van akinek nem. Lehet más szerint tök jó, te meg ki nem állhatod. Mondjuk én alapból nem olvasok el könyvet, amiről már láttam a filmet, mert pont a lényeget veszi el, a gondolatokat, ami megjelenik előttem olvasás közben. Így már nem lehet elvonatkoztatni attól, amit láttam...
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Rlillus)
aug. 25. 15:18

Van egy moly.hu nevű oldal, ott tudsz mindenféle könyvről értékeléseket olvasni, sőt elvileg be is lehet szerezni másodkézből: [link]


Vagy ha tudsz angolul akkor goodreads.com, ott még több az értékelés.

aug. 25. 15:12
Láttam a filmet. Elég nyomasztóra sikeredett. Mivel elég drága, ezért inkább kérek véleményt, mielőtt megvenném. Milyen a könyv? Érdemes megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook