Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igazságtalannak tartom az életet, hogy én már annyit... fórum

Igazságtalannak tartom az életet, hogy én már annyit... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
33. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 21. 09:14

Az életet azért éljük meg igazságtalannak, mert nem hozzánk alkalmazkodik. Ami egy nagy pech. Mi viszont idomulhatunk hozzá, és küzdhetünk azzal szemben, amit kaptunk.

Terhekkel a nyakadon valóban nehezebb, de mindenki cipel problémákat. Ki nagyobbat, ki kisebbet, de elég kevés olyan ember van, akinek csak megszületni volt nehéz. Még őket sem érdemes irigyelni, mert sosem tudni mikor kerülnek szorult helyzetbe.

Gyors gyógyulást és kitartást kívánok neked!🍀

32. Panna.33 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 21:28

A betegség tényleg szívás, én is szoktam magam alatt lenni miatta.

De nem hagyom magam.

Te se hagyd, mert jön a pánik és a depresszió is, pedig nyilván van azok nélkül is elég bajod.

31. Amaunet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 18:34
Az ilyen gondolatokkal, érzésekkel csak magadnak ártasz.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Tai)
máj. 20. 17:59
Nem nyaggatom és firtatom, maximum irigykedek rá.
29. Tai (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 17:38
Persze,értem én! Hidd el én is küzdök olyan betegséggel ami 10 éve fent áll,lassan kemóra kényszerülök,de attól nem a mások életét nyaggatom vagy firtatom :(
máj. 20. 17:01
Engem kiskoromba molesztált és fenyegetett a saját apám és nagyapám. Ha elmondom valakinek megölnek :( Mindent magamba fojtottam,szorongásos depressziós lettem. Évekig voltam sokszor a pszichiátrián,az elején még ébren kaptam a sokkolást (ECT) aztán betiltották mert sokan belehaltak. Aztán még évekig altatásba. Rengeteg gyógyszer stb. Aztán intézetbe is bekerültem,ja és az orvopsok is már kezdtek lemondani rólam mert se beszélni se mozogni nem tudtam. 2008ra végre helyre hoztak annyira hogy betegesen bár,de a szeretteimmel lehetek. Viszont nem lehetett gyerekünk és rokknt nyugdíjas vagyok. De Isten vagy a Sors úgy intézte hogy 2000 nyarán megismertem egy rendes fiatalambert aki elfogadott szeret azóta is. Mostanában is több testi betegségem is van,most is nagy műtétre várok. De bízom Istenben most is megsegít. Ahogy kárpótolt egy jó férjjel anno a sok xar után. bocsi ha hosszú...
27. Tunde44 (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
máj. 20. 16:51
Ez így igaz! Én hiszek abban hogy van valami a halál után.
26. csemár (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 16:29

Nem tudok Rólad semmit azon kívül, amit eddig elmondtál magadról: hogy beteg vagy.

Viszont találkoztam nemrég egy videóval a Youtube-on, amelynek az a címe: "A szenvedés értünk van".

Esetleg nézz bele!

Jobbulást kívánok!

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Tai)
máj. 20. 16:21
Az én problémám rajtam (a "szolgád") kívülálló.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Csemár)
máj. 20. 16:19
Mindenféle kezelést felvettem és mégis kiújult. Újabb műtét, plusz kaptam még egy gondot. Most érzem azt hogy kicsi vagyok ekkora problémához.
23. csemár (válaszként erre: 19. - Amaunet)
máj. 20. 16:15
Az is fontos lehet, hogy gyógyítható-e.
22. K-né Zsóka (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 15:46
Ne csüggedj! Pontosan 7 évig kínlódtam egy fránya betegséggel, ami megkeserítette a mindennapjaimat. Aztán csak elkezdtek enyhülni a tünetek és ma már csak időnként jön elő. Igaz, olyankor pár napig tart, de mi ez a mindennapihoz képest!
21. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 15:44

Az élet ilyen! Haragudhatnék én is Világra,hogy miért pont az én Édesapámat vette el oly fiatalon?

Ezen kívül számos problémával szembesülök naponta,de eszembe nem jut másokhoz viszonyítani magam...

"Magad Uram,ha szolgád nincs!"

20. K-né Zsóka (válaszként erre: 14. - Tien)
máj. 20. 15:42
Igazad van! Én csak azzal nem értettem egyet, hogy mindenki más boldogan él.
19. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 15:27
És mi okozta ezt a betegséget? Örökletes, életviteleddel vagy egy szerencsétlen fertőzéssel?
18. csemár (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 15:21

Sajnálom, hogy szenvedsz!

Az orvosok tudnak segíteni?

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csemár)
máj. 20. 15:15
Nem mindegy, hogy az embernek anyagi gondjai vannak (az is tud rossz lenni) vagy egészségügyi. Nekem ez utóbbi. Most vagyok a hetedik évben egy ritka és aljas betegséggel.
16. tien (válaszként erre: 15. - Sirga)
máj. 20. 15:08
Örülök 😊
15. Sirga (válaszként erre: 14. - Tien)
máj. 20. 14:53

Tökéletesen egyetértünk. :)

A tapasztalataim is hasonlóak. Bár nálam még mostanában is sok a vívódás, nehézség, de amit legnagyobb kereszte(i)mnek érzek, azok rendeződni látszanak, hála Istennek. :)

14. tien (válaszként erre: 13. - K-né Zsóka)
máj. 20. 14:48

Igaz,csak nem mindegy hogy mennyire nagy és nehéz az a kereszt.


Annyiban megértem a FI ,hogy ha sorozatosan csak a k@ki jön ,elgondolkozom hogy miért én?


Mondom ezt úgy ,hogy hullámvölgyek után most már stabilizálódik az életem.

De én is átmentem ezen a dolgon és voltak vívódásaim.

13. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 14:02
Ez nem így van, mindenkinek megvan a maga keresztje.
máj. 20. 13:52

Gondjai, küzdelmei, nehézségei mindenkinek vannak. Az viszont igaz hogy van akinek több, súlyosabb, van akinek kevesebb. Olyan nincs hogy valakinek egész életében csak játék és élvezet az egész.

Aki hisz a karmában, a reinkarnációban az azért talál a miértekre magyarázatot. Aki hisz benne az sem lehet biztos 100%-ban, hogy így van és aki nem, az sem hogy nem létezik az ilyesmi.

11. globus
máj. 20. 13:33
Történnek nap mint nap jó dolgok is velünk, csak azt természetesnek vesszük. Pedig hálásnak kellene lennünk.
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 13:17
Sose mérd magad másokhoz!
9. Tunde44 (válaszként erre: 8. - Enissa)
máj. 20. 13:16
Igazad van,bár én is sokat panaszkodom de ha belegondolok mennyivel betegebb voltam kiskoromban hát ég és föld.
8. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 13:12
Mekkora butaságot írtál. Soha ne irigyeld senki életét, mert nem tudhatod, a látszat mögött nem nagyobb-e a problémája, mint a tiéd, csak nem rinyál, hanem amíg él, tényleg a legjobbat próbálja kihozni belőle.
7. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 13:07

"...más meg csak élvezi az életet..."

Olyan biztos vagy ebben?


(Komolyan elgondolkodnék a helyedben ezen az állításon, mert én pont azt látom, hogy mindenkinek jut azért valami rosszból is, jóból is.)

máj. 20. 12:42

Az élet már csak ilyen.


De azért próbáld megragadni a pillanatot, mert ha belesüppedsz az önsajnálatba, akkor csak rosszabb lesz.

5. Tunde44 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 20. 12:33
Megkérdezhetem milyen betegség?
máj. 20. 11:28
Épp a héten hallgattam végig: "Ez egy jó eséllyel gyógyuló betegség". Nálam már ki is újult. Sőt, újabb problémát hozott, amit minden orvos a saját szemszögéből, másképp ítél meg. Én meg elvesztem az egészségügy útvesztőjében.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook