Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Igaz, hogy a gyerekek még látják a szellemeket? fórum

Igaz, hogy a gyerekek még látják a szellemeket? (beszélgetős fórum)


tegnap 23:24
Még nem láttam szellemet, hogy a fene vigye el.
5. Ruslan (válaszként erre: 3. - *lime*)
tegnap 22:36
Így van, nem mindenki. A gyerekek gyakran beszélnek képzeletbeli barátról és ekkor a felnőttek azt hiszik hazudnak vagy beképzelik.
4. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:35
Igen és később is. A függöny mellett láttam az árnyékot, miután meghalt az apám. Akkor még gyerek voltam. Később hallottam is a lépteit a szoba padlóján és az nem egér volt. Az erdőben is láttam nemrég egyszer valamit, furcsán vibrált a levegő és suttogások hallatszottak. Előtte pedig a temetőben, aki talán a volt párom szelleme lehetett. Közben rosszul éreztem magam nagyon mindig. Nekem rendszeresen jelennek meg vagy lehet érzékelni tudom őket. A faluban azt is beszélték, hogy egy visszajáró gonosz szellem minden évben elvisz valakit és megissza a vérét, de ez csak legenda.
3. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:04
dehogy látják! Én sem láttam. Ha léteznek szellemek akkor lehet, hogy valakinek van olyan képessége, hogy lássa őket de azt nem feltétlenül gyerek.
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 21:55
Én csak a Szellemirtókat láttam 😅😂
tegnap 21:46
Ma olvastam egy újságban, hogy egyesek szerint látják . Te láttad gyerekként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook