Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet(ne) folytatni elutasítás után egy barátságot? fórum

Hogyan lehet(ne) folytatni elutasítás után egy barátságot? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Tííbor (válaszként erre: 38. - Srcrss)
ma 19:49

Persze nyílván csak itt ugye a nőnek kellene a pasi, aki ezt tudja is. Viszont ha ez nem kölcsönös akkor miért megy a nő után...

Ez kicsit olyan szitu mint az enyém a nővel annyi különbséggel, hogy én elfogadtam a helyzetet és ha úgy alakul majd talán a barátság is menthető lesz.

Az ő azitujukat viazont nem ertwm.

38. srcrss (válaszként erre: 37. - Tííbor)
ma 19:38
Van, hogy emberek csak úgy flörtölnek, nincs mögötte semmi, és nem lesz belőle semmi.
37. Tííbor (válaszként erre: 33. - Srcrss)
ma 19:29

Ez nekem sem egyértelmű hiaba beszéltünk róla.

Azt tudni kell hogy a nő nem először peóbalkozik nála. Másodjára.


Először azt mondta hogy nem is tetszik neki a nő, most mikor másodjára mondta neki a nő hogy megpróbalhatnák,utána mondott pár kifogast miért nem akar belemenni a dologba viszont a viselkedése nem ezt túkrözi. Nekem úgy tűnik ő sem tudja mit akar.

Régen volt már kapcsolata, vágyik rá hogy szeressék, amit itt mwgkapna, de ahogy beszéltük kicsit úgy lenne vele hogy ha ló nincs jó a szamár is. Nekem azt mondta megbeazéltek a dolgot és csak jó viszonyban maradnak.


Én azért írtam többször is, hogy ha összejönnek akkor 2 barátomat is elvesztem, mert hiába mondta azt amit fentebb írtam, vannak olyan gesztusok,mozzanatok ami nem azt tükrözik.


Tudom kicsit zavaság amit leírtam de remélem azért kilehet bogozni.

36. Sirga (válaszként erre: 27. - Tííbor)
ma 19:25

Azt javaslom, amit a többiek: járj nyitott szemmel, hátha megtetszik valaki. ;)

A barátságokat megőrizni ... Szép terv. Közös programot nem terveznék - hacsak nem nagy társasággal -, a hármas beszélgetés szerintem nem sülhet el jól. Külön-külön működhetnek a barátságok, de tartok tőle, hogy csak egy darabig. (Nálam így volt, pedig nem is tudtak az érzéseimről.)

35. Ancsika81 (válaszként erre: 22. - Holurt Waxhton)
ma 19:05

Egy barátság alapja a bizalom és az őszinteség!

Legyen bármiről vagy bárkiről szó!

Minden ember a szóból ért.

Igy gondolom.


Elfogadom, ha nem hasonlóan gondolkodunk.

34. Ancsika81 (válaszként erre: 27. - Tííbor)
ma 19:01

Persze.

Értem.

Feszélyezve érzed magad.

Még változhat ez az érzés..

Valószínüleg fog is változni.


Szerintem foglald le magad.

Nyitott szemmel járj!

Ne gondolkozz!

Ne agyalj!


Menni fog!

Hidd el!

Kicsit nehéz most...

Ami nem öl meg, az megerősít!

33. srcrss (válaszként erre: 32. - Tííbor)
ma 18:52
A barátodnak tényleg tetszik a nő, vagy egy strigula a szemében? Ha az utóbbi, és él a lehetőséggel, akkor nem a barátod.
32. Tííbor (válaszként erre: 31. - Holurt Waxhton)
ma 18:46

Jobb híján ez lesz.

Harag ígysem úgysem lesz de kíváncsi lettem melyik lehetőséget választja a srác.

ma 18:26
Nem kell mindenáron megoldást keresni, amire nincs jó megoldás. Hagyd, hogy az élet, a sors megoldja ezt. De az a véleményem, hogy a barátság -ebben az esetben- többet ér, mint a kolléganő.
30. Pulcsis (válaszként erre: 29. - Srcrss)
ma 18:04
A figyelme, hogy törődik vele, meghallgatja stb
29. srcrss (válaszként erre: 28. - Pulcsis)
ma 17:58
Hogyan?
28. Pulcsis (válaszként erre: 26. - Srcrss)
ma 17:58
Kihasználja...
27. Tííbor (válaszként erre: 21. - Ancsika81)
ma 17:54

Miért kellene lemondanod mindkét barátságról??

Azert gondolom igy mert már most is feszélyezve erzem magam ha 3an maradunk a melóban es elkezdünk beszélgetni.


Gondolkodtál-e azon, mi vagy ki a fontosabb?


A baratságok megörzése lenne fontoa számomra csak nem tudom hogy írtsam ki a jelenlegi érzéseimet.

26. srcrss (válaszként erre: 25. - Pulcsis)
ma 17:53
Vagy hülye.
25. Pulcsis (válaszként erre: 23. - Tííbor)
ma 17:52
Tényleg szadista a nő 😅
24. Tííbor (válaszként erre: 22. - Holurt Waxhton)
ma 17:51

Nem fondoltam hogy ennyire belemegyünk ezert nem irtam le jobban.

Szóval: nő tudja h tetszik nekem

A srác tudja h tetszik nekem a nő de azt is hogy ő tetszik a nőnek.

23. Tííbor (válaszként erre: 20. - Holurt Waxhton)
ma 17:49

A koleganőm tudja mit erzek iranta. Egymástól függetlenül gondoltuk azt hogy ezt a sokéves barátságot nem kellene felrúgni a jelenlegi érzelmeim miatt(a mondat vegét nyílván nem mondta ezt én gondolom így).sok éve voltam ilyen szituban csak ott a másik oldalon álltam és működött a dolog,annak a távolság vetett véget.

Persze tudja a barátom hogy tetszik a koléganőm. Egyéb más mellett emiatt is vacillál a dolgon. Viszont én azt is mondtam neki hogy miattam ne fossza meg magát attól hogy esetleg

jól süljön el a dolog kettejük között és boldogok legyenek. Jó emberek megérdemelnek a boldogságot.

Nem mártír akarok lenni nem is akarok így kettejük közé állni.

22. Holurt Waxhton (válaszként erre: 21. - Ancsika81)
ma 17:42
Nem értek egyet a hármas beszélgetéssel egyik félnek sem tenne jót. Hogy nézne egymás szemébe a két barát ezután? Hogy nézne egymás szemébe másnap a munkahelyen Tííbor és a kolléganő, miután kiderülne, hogy a "barát" tetszik neki? Ezek a dolgok nem megbeszélés alapján dőlnek el, hanem érzések alapján. Hagyni kell magától megtörténni a dolgokat.
21. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Tííbor)
ma 17:30

Szia Tibor!


Miért kellene lemondanod mindkét barátságról??


Eddig is működött a kommunikáció, nem?!??


Részemről támogatom a hármasban való beszélgetést.

Miért?

1.Akkor ott tiszta vizet lehet önteni a pohárba.

2 A barátság miatt is!

Tudom: nehéz.


Ugy gondolom el kell döntened, mit szeretnél!

Neked kell tudnod, mi az, amit el tudsz fogadni, illetve, mi az, amit nem.


Gondolkodtál-e azon, mi vagy ki a fontosabb?


Szép estét.

ma 17:27
Azt gondolom, ha igazi barátod a barátod, és beszéltél neki erről az érzésedről, akkor nem fog "rámozdulni" a kolléganődre. Gondolom tettél utalást az érzéseidről a kolléganődnek, nyilván sejti, érzi, hogy többet szeretnél, de mégis a barátoddal szeretne összejönni. Tehát a te érzéseid nem számítanak neki. Ez egy megoldhatatlan probléma, bármerről is nézzük. Ezért vallom azt, hogy házinyúlra nem lövünk. Megoldás: Hagyd, hogy a helyzet magától megoldódjon, ne görcsölj rá.
19. Pulcsis (válaszként erre: 18. - Tííbor)
ma 17:26

A barátság sem örök, az életkörülmények is változnak.


Engedd el...

18. Tííbor (válaszként erre: 16. - Pulcsis)
ma 17:24

Nyílván nem.

Ezt a barátságra próbáltam kivetíteni. De persze ertem amit írtok caak most össze-visszaság van a fejemben.

17. Tííbor (válaszként erre: 15. - Pulcsis)
ma 17:19
Igaz
16. Pulcsis (válaszként erre: 13. - Tííbor)
ma 17:18

Pff, engem is úgy kidobott egy pasi mint a húzat, meg se kérdezett csak k.rva nagyot tévedett, de ő veszített pedig megszelidített 😂


Viccet félre téve, akkor minden exed a barátod? 🤣 Kétlem...

15. Pulcsis (válaszként erre: 12. - Tííbor)
ma 17:16
Hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy idézzek egy anyukától, aki azt mondta a tescoban a hisztiző gyerekének, "kemény az élet" 😄
14. srcrss (válaszként erre: 9. - Tííbor)
ma 17:15
Az érzéseidről nem tehetsz. Mozdulj ki (nem velük), ismerkedj. Egyszer elmúlik.
13. Tííbor (válaszként erre: 11. - Pulcsis)
ma 17:14

Lehet szentimentális vagyok de tudod hogy van:"Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél.”


Én hiszek ebben.

12. Tííbor (válaszként erre: 10. - Pulcsis)
ma 17:13
Azért írom hibának mert évekig müködött a barátság és ez így elkúródott miattam. Azt hozzátennem hogy kevés barátom van mert igen megválogatom kiket engedek az életembe és erre valószínü hogy 2-t is elvesztek.
ma 17:11
Amúgy azt se értem, mi a francért akarna bárki is ezek után a barátja maradni? Majd meghallgatod a bánatát? Totál értelmetlen még a kérdés is 😅
10. Pulcsis (válaszként erre: 9. - Tííbor)
ma 17:08
Ez nem "hiba", ilyen az élet, a dolgok jönnek mennek. Az a lényeg, AHOGYAN továbblépsz...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook