Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kellene súlyos depresszióval, erős szorongással együtt készülni az iskolára? fórum

Hogyan kellene súlyos depresszióval, erős szorongással együtt készülni az iskolára? (beszélgetős fórum)


2. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 08:04

A legfontosabb, hogy szakembertől kérj segítséget, azt írod, hogy lekéstél erről, szerintem nem, soha nem késő.

Nem írtad le pontosan hány éves vagy, de írok pár általános gondolatot, hátha segít:

1, Mondd el a problémád, beszélj az állapotodról az iskola vezetésével, tanáraiddal.

2, A szorongás csökkentésében segíthet:

-meditáció, és légzésgyakorlatok, illetve nagyon fontos, hogy strukturáld a napod, készíts napirendet, amihez igazodhasz.

3,Barátok és a család-róluk nem írtál, de talán bevonható pár ember.

aug. 30. 22:44

Tudom szinte lehetetlen,de meg kell találnom az aranyközép utat.Egyszerűen muszáj,ezen múlik a jövőm.Egyébként felnőtt oktatás,esti.Csupán heti kétszer kéne menni.Múlt évben az utolsó 2-3 hónap nagyon nehezen ment,ott már nagyon nem bírtam.Csoda hogy átengedtek.Bár egész évbe mondtam hogy mennyire nem akarok,és nehéz.De össze kellett szednem magam, hisz erre vágytam.Na azóta sajnos még rosszabb lett,én hülye nyár végén jutott eszembe hogy új gyógyszerek kellenének,meg terápia.De már lekéstem róla.

Próbálom még motiválni valahogy magam,hogy sokat pihentem most ideje már menni vissza.Élvezni utólag a nyarat már amennyire tudom(csak itthon feküdtem végig)Valami mentő ötlet/tanács?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook