Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan bízzak újra? fórum

Hogyan bízzak újra? (beszélgetős fórum)


1 2
38. Amaunet (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 23:43

Nem azt kell megértened! Azt kell megértened, hogy semmi közöd ahhoz, hogy egy felnőtt, független embert nem számoltathatsz el arról, hogy mikor, kivel beszél.

Az, hogy valaki mellett érzelmileg elköteleződik valaki nem azt jelenti, hogy a gyámsága alá is kerül.


Ha ebben a pasiban van még szemernyi önérzet, ahogy kijön a kórházból ki fog téged rúgni. Remélem!

37. Pulcsis (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 20:06
OMG, diagnózis, menthetetlen! 🤣🤣🤣
36. Bichi (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 18:59

Az alapokkal van nálad a baj. Eleve miért kellett eddig beszámolnia, hogy kivel beszél. Én még életemben nem számoltam be a férjemnek/anno a pasimnak, hogy kivel beszéltem, és kivel nem, és én sem vártam el senkitől.

Biztos volt valami alapja, hogy tart a reakciódtól...

35. Ghost👻 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 17:56

Ezt nehezen hiszem.

Ha itt tegnap óta nyomod a hiszti akkor neki is.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Amaunet)
aug. 21. 17:53
Ja letiltotta aznap amikor bementem hozza a korhazba azert hogy pont ne h akkor hivja. En csak azt nem tudom megerteni h ha mar torolte es lebukott es megkerdezem hogy telon is beszeltek e miert kell ezerszer hazudni
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Pulcsis)
aug. 21. 17:52
Ha elolvasnad az elozmenteket akkor ertened higy semmilyen hiszti nem fordult meg elo ha oszinte volt mivel lusta vagy olvasni es a tobbseget utanzod ezert irod te is a baromsagit good luck
32. Amaunet (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 15:35

Nem akart benned további feszültséget kelteni. Ezért törölte. És azt is írtad, hogy le is tiltotta.

Ő nem akarta, hogy továbbra is téma legyen köztetek. De te, kinyomoztad!

31. Pulcsis (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 13:51
Napnál is világosabb, azért törölte, mert szerette volna elkerülni a hisztid 🤣 Szegény belebukott, ez van. De! Amelyik pasi nem lép le azután se hogy a telefonjában a privát üzeneteit visszaállítod, azt a pasit MEG KELL tartani 😅 😂
30. Bichi (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 13:49

Azért mert van egy kutakodó nője, aki mindenbe is belelát valamit, abba is, amiben még önmaga szerint sem volt semmi...

Már azt sem értem, hogy eddig miért kellett beszámolnia arról, hogy beszéltek-e vagy sem.

Hidd el, két lehetőséged van, az egyik, hogy túllépsz azon, ami nincs is (vagy legalábbis semmiről nem szereztél tudomást), vagy rágódsz ezen, és ezzel vége is a kapcsolatnak...

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Liliom10)
aug. 21. 13:40
Igen es pont ez a bajom hogy ez a kapcsolatunk elejen megtortent. Ezert mondta el az elso esetet mostmeg megis torolte es hazudott es ezt nem ertem hogy miert?! Koszonom
28. liliom10 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 13:02
Üljetek le megbeszélni, mi fér bele a kapcsolatba, mi nem ! Pl.hogy nincs hazudozás, mert elszáll a bizalom. Mindent beszéljetek meg, aztán többé ne hozd fel a têmát, ezt az exbarátnőset sem !
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Liliom10)
aug. 21. 12:54
Ok nelkul? Dehat kitorolte. Es mikor rakerdeztem hogy telon beszelnek e siman hazudott hogy nem majd az is kiderult hogy ket napon keresztul beszelgettek! Csak ugye azt is letagadta .
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Amaunet)
aug. 21. 12:53
Az exeivel nem! Mert nem maradtak baratok. Amikor eloszor ra irt az exe akkor a csaj sz*xelni akart amit meg is mutatott nekem az uzit. Majd most mehint felkereste azt mar kitorolte. Erdekes
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bichi)
aug. 21. 12:52
Nem a beszelgetes a baj hanem hogy miert torolte ki! Es az okat sem mondja. Mert tudja hogy nem vagyok egy dramazos tipus eddig barmi ilyesmi tortent megbeszeltuk. Most kitorli… hivasra rakerdezek letagadja 120 x majd nagy nehezen bevallja. Ez bant higy hazudott konyorognom kellett es kitorolte . Nem az bant hogy beszeltek .
24. Violet18 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 12:29
Erről beszélek....kattogsz rajta. Inkább engedd el. Sajnos ez ilyen. Bízol, hiszel, semmi rosszra nem gondolsz, aztán jön egy nüanszi dolog és minden borul. Kiba nehéz és szar, de nem lesz jobb
aug. 21. 11:57

Te kórosan féltékeny vagy ! A barátod nem adott okot arra, hogy ne bízz benne. Azzal beszél, akivel akár, azt töröl ki, amit akar. A férfiak azért is kitörölhetnek leveleket, mert hiába próbálják elmagyarázni, hogy nincs hátsó szándékuk, az ilyen féltékeny barátnő úgysem hiszi el, és nincs kedvük fölösleges vitákhoz. Inkább kitörlik a párjuknak gyanús levelet.

Úgy tűnik,ő szeret Téged, de ha így folytatod, hamarosan ki fog ábrándulni belőled. Hagyd békén,ne féltékenykedj ok nélkül ! Csak szeressétek egymást ! 😊

aug. 21. 11:37
Mondjuk én a pasi helyében AZONNAL lelépnék 😅
21. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 11:26

Azért ezek a műveletek kívánnak egy" kis "kotorászást,,kár a halandzsáért.

Ezekután mit is vársz?

20. Amaunet (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 09:48

"masokkal is beszel e a hatam mogott"


Nem beszélhet másokkal a tudtod nélkül?

19. andilaci (válaszként erre: 18. - Amaunet)
aug. 21. 09:46
👍😁👍
18. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 09:45

Elolvastam.

Ha te valóban szereted ezt az embert, akkor rosszul szereted. Bírtokolni szeretnéd.

17. Bichi (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 21. 08:56
Még a törölt üzenetekben sem találtál semmit, ami miatt joggal mondhatod, hogy elvesztette a bizalmadat. Igen, másokkal is fog beszélni a hátad mögött, ha csak ezentúl nem fogsz 0-24-ben a nyakán ülni. Esküszöm én is nő vagyok, de sajnálom a pasid, akinek már fél év után egy telefonhívás miatt kell magyarázdodnia. Az én férjemet, lévén megvan a maga önbizalma veled ellentétben, pont nem érdekelné, hogy melyik exemmel beszélgetek...
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Amaunet)
aug. 21. 03:27
Olvasd el a kommenteket es erteni fogod koszi
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Violet18)
aug. 21. 03:26
Inkabb azon kattogok azota hogy ez most igy elkezdodott es hogy majd mi lesz meg ez utab masokkal is beszel e a hatam mogott vagy megcsal stb …
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
aug. 21. 03:25
Iphoneon vissza lehet allitani a torolt uzeneteket 30 napog! Utanna az iphone torli magatol.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
aug. 21. 03:25

A kitorolt uzenetet iphoneon vissza lehet allitani az uzenetek beallitazainal.


Nem a kitorolt uzenetet lattam meg hanem h mik voltak megnyitva es megvolt nyitva a lany telefonszama es le volt tiltva. Azelott nem volt tiltva. Aztan megneztem a kitorolt uzeneteket

12. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 23:30

Mit láttál meg? A törölt üzenetet?


Talán nem kéne ellenőrizgetni, beszámoltatni, leuralni a másikat. Meg kéne tanulni a féltékenységedet kezelni.

Még csak hat hónap és a pasit máris arra kényszerítetted, hogy ne mondjon el dolgokat (ha békét akar).

aug. 20. 23:21
Újra bízni? Nehéz.... a csomó mindig megmarad. Ha ezen kattogsz h újra beszélni fognak e, igen. Megszoksz vagy megszöksz
10. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Bichi)
aug. 20. 22:10
Úgy hogy mese az egész! Törölt üzenetet visszaállítani? Na hiszen!
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 20. 21:46

Áruld már el, hogy a fenébe tudsz te egy kitörölt üzenetet visszaállítani?

Egyébként meg ha még igaz is lenne, hogy lehet véletlen meglátni egy kitörölt üzenetet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook