Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tároljátok a cipőket? fórum

Hogy tároljátok a cipőket? (beszélgetős fórum)


21. elbb
tegnap 18:40
Most megszámoltam, doboz szerint nekem 24 pár cipőm van. Ebben mind benne van. Van egy cipősszekrényem, abba elfér 8 pár, szigorúan dobozba téve. A többit pedig egy ilyen textilszekrényben tárolom, annak az aljába van bedobozolva. Mindig azok vannak a cipősszekrénybe, ami a szezonnak megfelelő. Bár sokáig én sem tartottam meg a dobozt, rá kellett jönnöm, hogy azokban tudom tartósan, törésmentesen tárolni. Magas csizmám nincs, bakancsaim vannak, azok is mikor megszáradnak, mennek a dobozba, kitömve a következő felvételig. Akkor szoktam erre rá, mikor rendszeresen átestem az előszobában tárolt cipőkben :D
tegnap 18:19
Nincs sok cipőnk; a fiam lába nemrég érte el a végleges méretét ( 50+ ). A használatban levő 2-2 pár elől van, a többinek van egy un 3 soros cipős polca a fürdőszobában. Érdekes, 34 év alatt nem nedvesedett be egy pár sem.
19. Channa* (válaszként erre: 17. - Görögtánc)
tegnap 18:17
Engem halálra idegesítene az ajtó előtt hagyott cipő, ahogy egy nyitott cipőtartó is.
18. globus (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
tegnap 17:58

Egy festés olyan felhajtás, mint a költözés.

Viszont ideális alkalom szelektálásra, lomtalanításra.

17. Görögtánc (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
tegnap 17:50

Nekem van cipős szekrényem. Keskeny, magas, polconként 2 pár fér be, nem foglal sok helyet, egy 14-16 cipő elvan rajta.


Amit aktuále használunk azokat csak az ajtó előtt hagyjuk, nem vagyunk annyira rendmániásak.


Lehet venni falra rakható cipőtartókat, az nem foglal helyet.

16. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Globus)
tegnap 14:28
még nem tudom.egyenlőre a szobában vannak,mint minden,aztán majd meglátom.
15. globus
tegnap 13:39
Előszobai szekrényben, ez igazából "elfekvő" tárgyaké. Hátsó sorban nem használtak, elöl, ami kellhet. Egy sarokszekrényben, ami éppen használatban van.
tegnap 11:53
Gardróbszobánk van. Ott polcokon. És a kabátokat is. És még sok mindent.
13. ,zumba
tegnap 11:30
Cipösszekrényben, párban.
12. Bichi
tegnap 10:46
Nálunk az előszobában 2 szekrény is van, ami cipős, az egyik egy kis komód jellegű, ami ajtós, és abban elfér vagy 10 cipő, és van egy tükrös magas cipősszekrény, abban is még vagy 20. Mondjuk ez az itt olvasottak alapján már eleve sok, de ezek azok, amik aktuálisan használva vannak évszak szerint, a többi a franciaágy aljában van jellemzően dobozban. Most így átgondolva rohadt sok cipőm van, igaz a felét csak alkalmilag használom...
11. libikóka (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
tegnap 10:37
A szekrény tetejére nem fér valami rátét a nem használatosaknak?
10. Channa* (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
tegnap 10:28

Én értem, hogy miről beszélsz, mert hasonló helyzetben vagyunk.

Hiába nagy a házunk, hiába van nekem kevés cipőm, akkor is nehéz pakolni a cipőket.


Tehát, nekünk a pici előszobánkban van egy kis cipős szekrény, ami nem is túl praktikus mert, ha nagyobb cipőket rakunk bele, akkor azokat el kell forgatni, egyébként nem tudjuk bezárni.


Mi ketten vagyunk, így nehezen, de megoldható.


Az egyik lenyithatóban az én aktuálisan hordott cipőim vannak. Nekem kevés cipőm van, így jelenleg 3 pár félcipőt tárolok itt és 3 pár papucsot.


A férjemnek is 2 pár papucs és 3 pár cipője van itt.


A többit máshol tárolom, azaz a szandálokat és nyári papucsokat cipős dobozba teszem és úgy az ágynemű tartóba, illetve ugyan így cipős dobozokba a többi is az ágynemű tartóban vannak. Ha majd jön a hidegebb, akkor lecserélem a cipősszekrény tartalmát.

tegnap 10:24

A használatosak az előszobában polcon,,tetején táska,apróságok kosárban.

A nem használtaknak van beépített szekrény ,,ott van a gázóra,bepolcoztuk, megférnek .

tegnap 10:16

Az éppen használatos cipőknek egy, a #4-ben szereplőhöz hasonló polcos, fából, ülőkével a tetején.

Egy jól tisztítható szőnyeg az éppen lehűzott cipőknek.

A nem használatos cipők vagy dobozba kerülnek a ruhás aljába vagy a nagy gardrob aljába egy ikeás, sines cipőtartóra.

7. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
tegnap 10:09

Nekünk zárt cipősszekrényünk van az előszobában. Asztalossal csináltattuk. Az árára már nem emlékszem, de maximálisan elégedett vagyok vele. 1 m hosszú, a mélysége 35 cm. A szekrény aljától 20 cm-enként van még 3 polc, így tehát 4 sorba rakhatók a cipők. Mivel hosszú csizmát évek óta nem hordok, nem problémás a csizmák elhelyezése sem.

Ilyenkor (évszakváltáskor) sem okoz gondot a cipők elhelyezése.

A kifejezetten nyári cipők már a pincében vannak, az ottani szekrényben. Ez minden évszakváltáskor így megy. Amit nem használunk, az a pincében landol.


Persze akinek nincs pincéje vagy egyéb tárolója, és kicsi a lakás, annak nehezebb.

tegnap 10:01
Előszobában polcon, olyasmi mint a 4. hozzászólásban, csak fából, és majdnem a plafonig ér. Az alsó részén a cipők, felső részén használaton kívüli táskák. Amit nagyon nem használok (pl. most a szandálok) azokat cipősdobozokban a ruhásszekrény aljába teszem.
5. srcrss (válaszként erre: 3. - A Nyuci)
tegnap 09:49
Két kisebb szekrényben tárolom őket. 3-4 pár cipő egy évszakra. Kevés? Nekem elég.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
tegnap 09:46

Valami ilyesmi praktikus.

[link]

3. A Nyuci (válaszként erre: 2. - Srcrss)
tegnap 09:42
Értem. Gondolom van sok polcod és elég helyed, vagy kevés cipőd.
2. srcrss (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
tegnap 09:41
Szekrényben.
tegnap 09:39
Rengeteg a cipő és állandóan össze-vissza vannak. Főleg most, hogy hol meleg cipő kell, hol meg a vékony. Hogy oldjátok meg, hogy rendben legyenek? Elég kevés helyem van az előszobában. Van két kis polc egy szekrény aljában, de oda sem fér minden, a csizmák meg majd a magasságuk miatt se férnek be télen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook