Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hány órát kell dolgozni egy diáknak a Meckiben?És mennyi a fizetés? fórum

Hány órát kell dolgozni egy diáknak a Meckiben?És mennyi a fizetés? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 25. 12:05
Hát nagyon szépen köszönöm a segítséget!:) bár most már tényleg nem tudom mi legyen:)
2011. aug. 24. 20:41

Én dolgoztam egyszer egy hónapot a Mekiben (utána kaptam egy jobb melót), de amit én abban a 31 napban átéltem, azt katasztrófa volt. :(

Gondoltam, hogy nem fognak királynőként kezelni, de azért nem gondoltam, hogy ilyen lekezelőek lesznek velem. Első napon már leordítottak, hogy miért nem tudom megcsinálni ezt, meg azt. :) Nem akarom elvenni tőle a kedved, ahová te mennél, lehet, hogy nem ilyenek az emberek, de ha tudsz másik melót, válaszd azt szerintem.

Egyébként tapasztalatszerzésnek jó volt, bár nem ilyen munkakezdésről álmodtam, azonban valahol el kellett kezdeni. :)

Jó munkát, sok szerencsét, kitartást! ;)

2011. aug. 24. 20:21
Én nem dolgoztam mekibe,tescoba jártam suli közben néha árut feltölteni szintén 450 ft-os órabérben.Nekem minden nap van gyakorlatom a suliban,így nem tudok mellette nagyon dolgozni,ugyanis azon vagyok kiakadva,hogy nem találok 3-4 órás diákmunkát,mert mindenhol 8 órát kell diákoknak is dolgozni.Az meg nem fér bele.Nem tudtok olyan helyet,ahol napi pár órát lehet dolgozni?Takarítás,mosogatás étteremben stb?Ja,Pesten tanulok.
10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Adryenne1991)
2011. aug. 24. 19:22
450 Ft? Az siralmas. :S
2011. aug. 24. 18:54
Hát suli mellé egy kis mellékesnek nekem az is meg teszi:)Kipróbálom,ha jó a meló és bírom akkor maradok,ha sz@r és kevés a lóvé meg nem bírom akkor el jövök xD
2011. aug. 24. 18:42

Nekem egyik ismerősöm most kezdte a Mekibe, neki 450 az órabére.

Szerintem szánalmas.

Annál többet adnak bárhol.

2011. aug. 24. 16:58
Jah igen azt tudom,hogy elkérik az óra rendet és ahhoz igazítják a melót,csak azt nem tudom,hogy hány órát kell dolgozni?4v6órát?
2011. aug. 24. 16:57

Az esti suli nekem du-tán 4től tart majd este 8ig,és heti 3napot kell bejárnom.

Egyszer már próbálkoztam a Rébusznál de hónapok teltek el és nem is hívtak,ki töltettek velem egy csomó papírt elérhetőséget kértek,hogy mit dolgoznék de nem hívtak.

2011. aug. 24. 16:51

Szerintem iratkozz be egy diákszövetkezetbe,ott másfajta munkák közül is választhatsz,plusz képviselik az érdekeidet.


Mekiről:az órabér 500 Ft körül van,szerintem műszakban dolgoznak,reggeli és délutáni.Eléggé csicska meló amúgy,csak akkor menj,ha nagyon muszáj.

2011. aug. 24. 16:32

Na még valami:milyen suliba mész?

Engem anno diákszövetkezeten keresztül vettek fel.

2011. aug. 24. 16:30

Ja és a többi:)

Én mondjuk Burger Kingben voltam,de szerintem ugyan az...megmutatják 1x,beraknak mondjuk sütni valaki mellé,és másnap már egyedül csinálod.

A fizetést nem tudom,én nem dolgoztam sokáig ott,de órabérben számolják.

2011. aug. 24. 16:28

Szia.

Az esti suli mit jelent?4től...?

Különben úgy kell jelentkezned a Mekibe,ahogy lesz időd,úgy osztanak be.

2011. aug. 24. 16:23

Sziasztok!

Szeptembertől suliba járok,ahol heti 3napot kell be mennem és estére.

Szeretném ki használni az időt és jelentkeznék mekibe!

Szóval aki bármint tud,ezzel a témával kapcsolatban kérem ossza meg velem:)

Mit kell csinálnia egy kezdőnek!?

Mennyi egy átlag fizetés egy diáknak?

Hány órát kell dolgozni 1nap!?

Ilyenekre gondoltam:

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook