Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullás - megoldás? fórum

Hajhullás - megoldás? (beszélgetős fórum)


8. csilla36 (válaszként erre: 5. - Jooeva)
2018. nov. 13. 22:55
Szia. A keratinos hajkezelés ha ritka a haj akkor is jó lehet? Köszi
7. lolita2112 (válaszként erre: 3. - Kristen8)
2018. okt. 18. 01:54
hajhullas vitaminhianytol is lehet/pl,vashianyatol/
6. secret8 (válaszként erre: 3. - Kristen8)
2018. okt. 5. 21:27
A DM-ben lehet kapni a HaarVital Komplexet. Hormonmentes, vitaminok és nyomelemek vannak benne. Nekem bevált.
2018. okt. 5. 17:24
Nekem a fodrászom ajánlotta a keratinos hajkezelést, 3 havonta járok, azóta kevésbé hullik a hajam, nem töredezik és egészségesebb a kinézete is, a növekedése is látványosabb.
4. Amaunet (válaszként erre: 3. - Kristen8)
2018. okt. 5. 14:18
A Revalidnak vannak már samponjai is, nem kell beszedni semmit.
2018. okt. 5. 14:06

Köszi.

Stressz az most volt, rövid időn belül elég intenzíven. Erre azt szokták mondani, hogy meg kell szüntetni a kiváltó okot és elmúlik a hajhullás. Sajnos a gyakorlatban nem lehet egyik napról a másikra eltüntetni a bajt, ha így lenne mindenki gondtalanul élne.

Nem szedek semmilyen hormonkészítményt, és a Revalidot is hasonló okok miatt kerülném. Ha már szedni kell valamit akkor sima vitamint, samponból is emiatt vettem gyógynövényest.

Évekig szedtem fogamzásgátlót, kb 2 éve hagytam abba. Így utólag látom, hogy mennyit változott tőle a bőröm, a testem, és így 40-hez közel már semmi ilyesmit nem akarok szedni.

A napokban futok egy kört a bőrgyógyászaton is, hátha ott esetleg tudnak valami okosat mondani, hogyan tovább.

2018. okt. 5. 13:54

Ajánlom, fordulj az alábbi cikk írójához vagy fodrászatokban végeznek fejbőr/haj vizsgálatot.

[link]


Nem volt valamilyen hormonális változás az életedben az elmúlt hónapokban? Valami stressz? Változott az étkezésed?

Hajat mindég vesztünk. Ez függhet még az időjárástól is.

Ha úgy érzed, hogy ez több, mint amit egyébként szoktál elveszteni a Revalid termékeket ajánlanám. Nekem ez vált be anno, és a körmeimet is szépen rendbe hozta.

2018. okt. 5. 12:17

Sziasztok!

Az utóbbi hónapokban erősen elkezdett hullani a hajam, mostanra jóval kevesebb lett mint mondjuk 3 hónapja volt. Hátközépig ér és festem, de jó minőségű festéket használok, amilyet a fodrászt is használt mindig. Eddig sosem volt ilyen, hogy ennyire intenzíven megritkuljon ilyen rövid idő alatt, úgyhogy most kicsit be vagyok tojva. Elmentem fogröntgenre, vérvételre, minden negatív.

Vettem a patikában cinket, B vitamint, Bánfi hajszeszt és sampont, valamint Varga hajcseppet.

Erről a Varga cseppekről tudtok esetleg mondani valamit, van olyan akinek bevált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook